Şimdi Ara

tecil bozma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar haziran da tecil bozup muayene oldum. Sevk kağıdı verdiler Kasım 21 yazıyor. Kütüğüme baktım 4 gönderiyor. Askerlik şubemi arayıp durumum hakkında bilgil aldım şunu söylediler :KASIM 2011 ER CELBİNDE ASKERE GİDECEK DURUMDASINIZ. Acaba büyük ihtimal 91/4 gidermiyim? Birde kütüğün kaç gönderdiği önemlimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: KDR_KRC

Arkadaşlar haziran da tecil bozup muayene oldum. Sevk kağıdı verdiler Kasım 21 yazıyor. Kütüğüme baktım 4 gönderiyor. Askerlik şubemi arayıp durumum hakkında bilgil aldım şunu söylediler :KASIM 2011 ER CELBİNDE ASKERE GİDECEK DURUMDASINIZ. Acaba büyük ihtimal 91/4 gidermiyim? Birde kütüğün kaç gönderdiği önemlimi?

Kasımda askersin arkadaşım hazırlığını yap..
  • hiç belli olmaz bu işler benim tecil ocakta bitti celp dönemim taaaaa ağustosdaydı gidemedim kasımda gidicem.
  • ya arkadaslar yardım edin her kafadan bırı bırsey soluyo 22 yasındayım tecilliydim tecilimi subat yani bu ay bozduracagım bana dıolar kı ya mayıs yada kasımda gıdersın dıe bole bırsey varmı ben sımdı bozdursam ben ne zman asker olucam allah için bılen yassın ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.