Şimdi Ara

tekirdağ merkez kiralık eşyalı ev

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Okumaya gideceğim kolaylıkla kiralık ev bulurmuyum ,ortalama bütçe ne kadar ayırmalıyım sizce ve tekirdağ merkezde yaşam nasıldır bilgiler için şimdiden teşekkürler :)

• Öncelikle tekirdağda yaşayan biri olarak sanırım namık kemal üniversitesine geliceksin hemen yakınlarında öğrenci yurtları var semt semt kiralar artabilir ama okul oysa eğer öğrenciler için ideal yerler bulacaksın diye umuyorum başka sorun varsa sorabilirsin :)
  • bende büyük ihtimalle orda okuycam inş.yanından geçtim iki kere yer olarak çok güzel tabiri caizse denize sıfır :D yani lafın gelişi denize yakın olması iyi.bu arada tercihler açıklanmadı daha nasıl eminsin orda okuycandan
  • Eğer güzelseniz aynı eve çıkabiliriz. Ütü, temizlik, yemek vs sizden. Ev kirası ve faturalar benden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

bende büyük ihtimalle orda okuycam inş.yanından geçtim iki kere yer olarak çok güzel tabiri caizse denize sıfır :D yani lafın gelişi denize yakın olması iyi.bu arada tercihler açıklanmadı daha nasıl eminsin orda okuycandan

Tercihlerim tekirdag yogunlukta istiyorum ama bakalim yine belli olmaz ama cok buyyk bir ihtimal orasi olucak merkez corlu malkara mutlaka biri tutucak yani bende gecim skntsi cekermiyim diye korkuyorum yada bi yurda yerleseblrmymm oda var. Hakkimzda hayirlisi insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smasher1907

Öncelikle tekirdağda yaşayan biri olarak sanırım namık kemal üniversitesine geliceksin hemen yakınlarında öğrenci yurtları var semt semt kiralar artabilir ama okul oysa eğer öğrenciler için ideal yerler bulacaksın diye umuyorum başka sorun varsa sorabilirsin :)

Yazin hareketli oluyo onu biliyorum fakat kisin mesela nasil olur yada ogrrnciler genelde yurttami kaliyorlar yoksa evleremi ckyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

Eğer güzelseniz aynı eve çıkabiliriz. Ütü, temizlik, yemek vs sizden. Ev kirası ve faturalar benden.

bir küçük altında biz takarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbrburak

quote:

Eğer güzelseniz aynı eve çıkabiliriz. Ütü, temizlik, yemek vs sizden. Ev kirası ve faturalar benden.

Nasil bir ruh haliniz var

• quote:

Orijinalden alıntı: ysmn_

quote:

Öncelikle tekirdağda yaşayan biri olarak sanırım namık kemal üniversitesine geliceksin hemen yakınlarında öğrenci yurtları var semt semt kiralar artabilir ama okul oysa eğer öğrenciler için ideal yerler bulacaksın diye umuyorum başka sorun varsa sorabilirsin :)

Yazin hareketli oluyo onu biliyorum fakat kisin mesela nasil olur yada ogrrnciler genelde yurttami kaliyorlar yoksa evleremi ckyolar

Genelde yurttalar üni etrafında yurtlar var ama öğrenci evlerdi mevcut üniversitenin bulunduğu yer tam öğrenci mekanı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sbrburak

quote:

Nasil bir ruh haliniz var

kardeşim arkadaşa tepki gösterdim bana niye saldırıyorsun git ve uyu bence
  • quote:

Okumaya gideceğim kolaylıkla kiralık ev bulurmuyum ,ortalama bütçe ne kadar ayırmalıyım sizce ve tekirdağ merkezde yaşam nasıldır bilgiler için şimdiden teşekkürler :)

değirmenaltı mah. var okulun karşısında oradan ev tutsan rahat olur okula git gel. eşyalı ev boldur öğrenci mekanı orası bu yüzden kiralar tuzlu ortalama 500lirayı gözden çıkar. tabi 2 sene önce böyleydi şimdi doğalgaz filan geldi oralara doğal olarak artmıştır kiralar. ama iyi yerdir 2 senem geçti orda ahh ulan nerden bitti şu okulll.

hee eski ev sahiplerin numarasını verebilirim yardımcı olurlar. 2 sene değirmenaltında 2 sene merkezde kaldım ev sahiplerinden yana hiç bir sıkıntım olmadı. hala görüşürüz hepsiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurci -- 14 Ağustos 2012; 4:10:32 >
  • quote:

Çok ayıp ya.

• quote:

quote:

quote:

Genelde yurttalar üni etrafında yurtlar var ama öğrenci evlerdi mevcut üniversitenin bulunduğu yer tam öğrenci mekanı

Mesela diyorumki merkezde kiralar cok olur merkezde degilde koylernde tutsam ulasim kolaymidir cnku belirli bir gelirm var uzerine ckamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

quote:

Çok ayıp ya.

Basit bi şakaydı hocam... Sizi buralarda tekrar görmek sevindirici bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurci

quote:

Okumaya gideceğim kolaylıkla kiralık ev bulurmuyum ,ortalama bütçe ne kadar ayırmalıyım sizce ve tekirdağ merkezde yaşam nasıldır bilgiler için şimdiden teşekkürler :)

değirmenaltı mah. var okulun karşısında oradan ev tutsan rahat olur okula git gel. eşyalı ev boldur öğrenci mekanı orası bu yüzden kiralar tuzlu ortalama 500lirayı gözden çıkar. tabi 2 sene önce böyleydi şimdi doğalgaz filan geldi oralara doğal olarak artmıştır kiralar. ama iyi yerdir 2 senem geçti orda ahh ulan nerden bitti şu okulll.

hee eski ev sahiplerin numarasını verebilirim yardımcı olurlar. 2 sene değirmenaltında 2 sene merkezde kaldım ev sahiplerinden yana hiç bir sıkıntım olmadı. hala görüşürüz hepsiyle.

Kira ne kadar verdin ve sence ilk bir ay yurda yerlessem 1ay icnde arkadas bulurum diye umuyorum ev esyalimiydi brz daha yardmci olursan ck memnun kalirim kac kisi kaldinz

• Arkadaşın dediği doğrudur ama ilk sene için yurtlar sizin için daha karlıdır Tekirdağ öyle çok lüks bi yer değil ulaşım pek fazla sorun olmaz
  • quote:

quote:

quote:

Kira ne kadar verdin ve sence ilk bir ay yurda yerlessem 1ay icnde arkadas bulurum diye umuyorum ev esyalimiydi brz daha yardmci olursan ck memnun kalirim kac kisi kaldinz

bir ay sonra ev bulmak çok büyük sıkıntı olur her geçen yıl ögrenci sayısı artıyo.

2008-2009 yıllarında değirmenaltında kaldık 5 arkadaş 2+1 e o zaman 500 lira verdik.

liseden arkadaşlarınla anlaşıp gelme durumun varsa senin için daha iyi olur. biz liseden çıkışta 5 arkadaş anlaşıp ayni tercihleri yaptık keza hepimizde t.dağa yerleştikm bu yüzden aramızda 2 sebe boyunca en ufak bir husumet yaşanmadı.

orada doğru arkadaşı bulmakta zorluk çekebilirsin.

kiralar şu an tahmini 500-800 arası değişir sobalı, doğalgazlı durumuna göre. tek kalıcaksan büyük mevlalar. ama tek oda kiralayanlarda vardı pansiyon misali onlara da yönelebilirsin.

değirmenaltında evler eşyalıdır ve okul yürüme mesafesinde, merkezde eşyalı ev zor bulursun, bulsanda okula belediye otobüsleri ile ulaşım yarım saati buluyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurci -- 14 Ağustos 2012; 5:30:15 >

• Kız arkadaşlarımın çoğu kyk da kalıyorlar hepsi memnunlar arkadaşlıklar filanda iyiymiş tavsiye ederim ama rahat olmak istiyorsanız ev derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 14 Ağustos 2012; 5:41:27 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bir ay sonra ev bulmak çok büyük sıkıntı olur her geçen yıl ögrenci sayısı artıyo.

2008-2009 yıllarında değirmenaltında kaldık 5 arkadaş 2+1 e o zaman 500 lira verdik.

liseden arkadaşlarınla anlaşıp gelme durumun varsa senin için daha iyi olur. biz liseden çıkışta 5 arkadaş anlaşıp ayni tercihleri yaptık keza hepimizde t.dağa yerleştikm bu yüzden aramızda 2 sebe boyunca en ufak bir husumet yaşanmadı.

orada doğru arkadaşı bulmakta zorluk çekebilirsin.

kiralar şu an tahmini 500-800 arası değişir sobalı, doğalgazlı durumuna göre. tek kalıcaksan büyük mevlalar. ama tek oda kiralayanlarda vardı pansiyon misali onlara da yönelebilirsin.

değirmenaltında evler eşyalıdır ve okul yürüme mesafesinde, merkezde eşyalı ev zor bulursun, bulsanda okula belediye otobüsleri ile ulaşım yarım saati buluyo.

Soyledgn rakamlar cok yuksek yaa bu kadari asla odeyemem istanbulda yasiyorum oturdgm eve 400 kira verirken orda 500 tek basima baya bir zorlar faturasi var suyu var yiyecgi var cok zor yurtta istemiyorum keske liseden oyle arkadaslarim olsaydi benimde peki hani nasil bulablrmki eve cikanlar nasil cikiyo nasil arkadas buluyo hepsi lisedenmi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.