Şimdi Ara

tekkaş problemi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az az cımbızla al. Abartmadan alırsan bikaç ayda farkedilmez. Dikkat edenler sadece bi iki tıngırdar o kadar.. Tecrübeyle sabit :)
  • Bende zamanında tek kaşlıydım.Yaklaşık 3 sene önce cımbızla orta bölgeyi almaya başladım. Şu an ara ara çıkıyor onları da cımbızla hallediyorum.Çevrem ne der diye düşünme. Önemli olan senin nasıl hissettiğindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lisede jiletle alan vardı, askerde cımbızı en yakın arkadaşı olarak gören vardı.

Sen rahatsız hissediyorsan al, çevrendekileri umursama. Almaya başladığında düzenli alırsan dikkatleri üstüne çekmezsin. Bir alıp bir bırakırsan o zaman dalga geçmeye başlarlar.
  • Kaşına ona onur kırıcı olduğunu söyle

• tektaş okudum, gidiyorum
  • Up

• qaripanımsı Q kullanıcısına yanıt
    Sakın alma ben aldım aldıkça daha fazla çıkıyor maymuna dönersin mazallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaripanımsı

arkadaşlar iki kaşımın arasında yoğun kıllanma var ve bundan kurtulmak istiyorum.alsam mı almasam mı diye çok kararsızım.insanların benimle daalga geçmesinden çok korkuyorum.bu arada erkeğim.siz de görüşlerinizi yazıp bana yardım ederseniz sevinirim.bunu ve ne şekilde yapıp yapmamam gerektiğini falan da yazarsanız sevinirm.sizce almalı mıyım almamalı mıyım.sizin tepkileriniz veya başka insanların tepkileri neler olur teşkekkür ederim herkse şimdiden

hocam git lazer epilasyon merkezine lazer ile aldır ordaki kılları toplamda 200 250 liraya maal olur aldır yani yada git bayan kuaförüne rica et ordaki çalışanlara onlar kaşını güzelce keser ortasınada ağda yada cımbızla alır şimdi sen daha önce hiç kaş almadıysan sakın ama sakın evde tek başına deneme ilk önce git bi kuaföre onlar keser kaşı daha sonra sende cımbızla onların kestiği yerlerden kıllar çıkmaya başlayınca cımbızla çekersin paran varsa hiç ugrasma direk lazer

• Up

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım önerin için çok teşekkür ederim bir dermatologtan randevu aldım bu disılıntı mı anlatıp bu işi bitiricem lazer epilasyonla sağol yardımın için

• Lazer için ergenliğin bitmesi gerekiyor diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus_4151 -- 29 Ekim 2015; 0:39:59 >
  • herkese teşekkür ederim.beni cesaretlendirdiğiniz için bugün epilasyon yaptırdım ve senelerdir bu rahatsızlığımı sonlandırdım.bayağı değiştirdi beni bildiğin cool oldum sağolun henüz arkadaşlarımın tepkisini görmedim ama inşallah tepkiler onur kırıcı olmaz.utanıyorum ama böyle daha iyi oldu gibi.

• bi arkadaşımda aynı durum vardı, ibo'nun oğlu bile aldırdı kaşları. utanacak birşey yok 2 haftaya alışırsın.
  • Kızlar dalga geçerse sanada tavsiye ederim bıyıklarını aldirirsin dersin

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de idoyu dişünüp motive oluyorum:)

• Al1mert A kullanıcısına yanıt
    Önerin için sağol da saçma olur muhtemelen kızlar yüzüme bakıp kendi aralarında tebessüm edecekler.arkamdan dedikodumu yapacaklar.o dediğini söylesem seviyeyi düşürmüş olurum bu durumdu ne yapacağımı bilmiyorum ama heralde takmamaya çalışırım

• quote:

Orijinalden alıntı: qaripanımsı

Önerin için sağol da saçma olur muhtemelen kızlar yüzüme bakıp kendi aralarında tebessüm edecekler.arkamdan dedikodumu yapacaklar.o dediğini söylesem seviyeyi düşürmüş olurum bu durumdu ne yapacağımı bilmiyorum ama heralde takmamaya çalışırım

Evet şaka yaptım :) Pek umursayacakalrini sanmıyorum iki yuzsuzce dalga geçip ego kasarlar sonra unuturlar

• Cımbız filan hikaye benim arkadaş kıl tüy için makinesi var ufak bir şey alıyor onu dayıyor kaşlarına çim biçme makinesi gibi pırıl pırıl yapıyor sakal tıraşı olucağım zaman kaş tıraşı da olurum diyip programlıyor kendini baya baya verdi işe kendini ve sana söyleyeyim yavaş yavaş alman birden al çünkü iki türlü de en sonunda anlaşılıyor direk baştan al ki dalga geçen geçsin bitsin bu çile

• Ya arkadaşlar lazer epilasyon yaptırdım da doktor sadece kaşın en ortası uyguladı benimki ortada birleşip aşağı doğru uzanıyo o aşapı doğru uzanan kısma galiba lazeri uygulamadı şimdi iki kaşın arasındaki kılın üst kısmı gider de aşağı kısma giden kısmı kLırsa bayağı kötü olur sizce tamamını etkilemiş midir?

• Al abi tabi bakımsız erkekmi aldı gıt berbere abi kas ortasını temizle de ıple onlar cok guzel yaparlar berberini ıyı seç

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.