Şimdi Ara

tekkaş problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iki kaşımın arasında yoğun kıllanma var ve bundan kurtulmak istiyorum.alsam mı almasam mı diye çok kararsızım.insanların benimle daalga geçmesinden çok korkuyorum.bu arada erkeğim.siz de görüşlerinizi yazıp bana yardım ederseniz sevinirim.bunu ve ne şekilde yapıp yapmamam gerektiğini falan da yazarsanız sevinirm.sizce almalı mıyım almamalı mıyım.sizin tepkileriniz veya başka insanların tepkileri neler olur teşkekkür ederim herkse şimdiden

• Up
  • Sadece kaşının resmini koyarsan ona göre al veya alma diyebiliriz yaş kaç
  • Cımbızla ara ara al , kimsenin ne düşüneceğine de çok takılma sonuçta bir kere dünyaya geliyoruz
  • Obama_TR kullanıcısına yanıt
    Emin ol hayalindekinden fazladır:D
  • justreal kullanıcısına yanıt
    Cımbızla olur mu ki bilemiyorum alırsam iyice kudurtmaz mıyım ya?
  • Cımbızla alırsan merak etme daha sert çıkmaz.Bende geçen sene aldım seninle aynı durumdaydım.Sınıfa girdiğimde bütün gözler bendeydi.Hatta teneffüste hep benim suratıma baktılar.Telefonla uğraşıyordum onları hiç bir zaman takmadım.Sadece kızlardan erkeklerden 2-3 kişi samimi olduklarım geldi sordu.Sonra zamanla herkes alıştı.
  • Az az al kimse farketse de bi sey demez
  • No ss no yorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

No ss no yorum!
    Kiminin tek kaşı problem kiminin tek taşı.

Bkz. Baydı da yeri gelmişken yazmadan geçmeyim dedim.
  • qaripanımsı Q kullanıcısına yanıt
    insanlar dalga geçer mi dersen, bu yaşına bağlı bişey, lise yıllarındaysan dalga geçebilir çünkü dalga geçmeye sebep olsa diye bakıyorlar.

Ama yaşın 20+ ise yapabilirsin, alay edileceğini sanmıyorum.
  • Up
  • Herkes alıyor al gitsin cımbızla sende ne olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Herkes alıyor al gitsin cımbızla sende ne olucak
    her gün cımbızla 2 şer tane tüy al, böylece çevrendekiler farkı gözlemleyemeyip dalga geçemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladeGny -- 24 Ekim 2015; 1:23:52 >
  • qaripanımsı Q kullanıcısına yanıt
    Onun bunun ne dedigine bakma sen ne istiyorsun. Ve bakımlı olmqk iyi birşey ilk baalarda yadirgasalar bile sonradan en iyisinin bu olduğunu anlayacaklardir. Unutma hayatını kendi istediklerin doğrultusunda yaşa massan Kukla olursun.
  • Sen ronaldo nun veya diğer ünlülerin geçtiğini gördün mü ? Bi bak tek las olanlar dişlerinin burnundan sorunları olanlar!.. bakım yapıyorlar düzelir sende al istanbul ve ya büyük sehirdeysen basit yoksa bulunduğun yerdeki Berberler é bi sor kaslarımi düzeltmek istiyorum diye bunu kendin için yap hep başkaları ne der ne düşünür diye hareket edersen onlar için yaşamış olursun 3. Sınıf bi hayat hiç etkileyici değil öz güvenin olsun diğer tek kaslı arkadaşların da senden etkilenecek ve alacaktır bu bi kötü veya aşka çeken birsey değil bu seni daha çok öz güven sahibi yapacak birsey saç gibi düşün ve rahat ol sen kasarsan eğer anlarlar ve dalga geçerler rahat ol. düşük Zekalılar yapılan işle orta Zekalılar kişiler ile üstün Zekalılar fikirler ile uğraşır ilk aldığında sorarlar veya belirtilir bi şekilde bakarlar ama sen sevmiyorum aldırdım dersin ama asla sizede felan deme salla.

• quote:

Orijinalden alıntı: hackwolf589

Sen ronaldo nun veya diğer ünlülerin geçtiğini gördün mü ? Bi bak tek las olanlar dişlerinin burnundan sorunları olanlar!.. bakım yapıyorlar düzelir sende al istanbul ve ya büyük sehirdeysen basit yoksa bulunduğun yerdeki Berberler é bi sor kaslarımi düzeltmek istiyorum diye bunu kendin için yap hep başkaları ne der ne düşünür diye hareket edersen onlar için yaşamış olursun 3. Sınıf bi hayat hiç etkileyici değil öz güvenin olsun diğer tek kaslı arkadaşların da senden etkilenecek ve alacaktır bu bi kötü veya aşka çeken birsey değil bu seni daha çok öz güven sahibi yapacak birsey saç gibi düşün ve rahat ol sen kasarsan eğer anlarlar ve dalga geçerler rahat ol. düşük Zekalılar yapılan işle orta Zekalılar kişiler ile üstün Zekalılar fikirler ile uğraşır ilk aldığında sorarlar veya belirtilir bi şekilde bakarlar ama sen sevmiyorum aldırdım dersin ama asla sizede felan deme salla.

sağol arkadaşım gerçekten çok açık ve samimi bir tavsiyede bulunmuşsun.önerilerin ve fikirlerin için çok teşekkür ederim.

• Up
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaripanımsı

Up
    al yada aldır.herkes alıyor emin ol
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.