Şimdi Ara

TEKNOSA 1 Microsoft Ürünü Alana 1 Bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kablosuz mouse'ları kargo dahil 8 liraya almıştık zaten limangoydu yanlış hatırlamıyorsam. Zaten klavye-mouse alacaklar için güzel bir fırsat tabi, ihtiyaç yoksa fırsat diyip alınmaz bence.
  • kablosuz mouse'ların boyutları çok ufak değildir umarım.Eller büyük olunca küçük boyutlu olursa zor oluyor.
  • siparişim geldi bile.
  • kampanya bitmiş sanırım sepete eklediğimde herhangi bir fiyat düşmesi olmuyor.
  • evet fiyat düşmüyor şu anda
  • artık düşmüyor bende çok denedim mağazadanda alınabiliyor mu arayan soran varmı ?? adam gibi kampanya yapsalar şaşarım açıklama tanıtım sıfır zaten ilk dakkalar bitti herhaldee kampanyahttp://www.youtube.com/watch?v=0phrDyPhMEU mouse alacaktım kablosu kısa leptoplar için piyasada 20tl ve üstü burada 10 ama kampanya yok ihtiyacı olan alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wizard0 -- 17 Mayıs 2013; 4:38:20 >
  • Stoklar bitince fiyatları daha da aşağı çekiyorlar, çok çakal bunlar.
  • arkadaşlar ürün yenileme dönemi olmuyormu bu kısımda acaba
  • Şimdi burda bir ürün sipariş verdikmi ikincisini bedava site kendimi gönderiyor yoksa 2 ürün seçiyoruz biri bedavamı oluyor.
  • Kampanya devam etmiyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 11 Temmuz 2013; 3:42:52 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.