Şimdi Ara

Telefon bilinmeyeni

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir akıllı telefon almayı düşünüyorum fakat karar veremedim. Pek çok insan gibi s4, Xz, i5 ve htc one arasında gidip geliyorum. Telefondan ne istediğimi sorarsanız iyi bir kamera ve görüntü kalitesi ile sağlamlılık en önem verdiğim noktalar. Elimden düştüğünde paramparça olmasını istemiyorum. Eskiden nokia kullandığım için telefonum sıklıkla yere düşer ve birşey olmaz. Çok fazla oyun oynamam fakat interneti sık kullanırım( Şarj açısından). Genelde müziklerim de telefonun içinde olur ayrı bir ipod yerine. Bu durumda hangisi ön plana çıkar sizce? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Müzik çok önemliyse S4ü kulaklıkla test edin. Htc büyük ihtimalle daha üstün gelir müzik konusunda. Ama büyük ekran avantajı ve arttıranlilr hafızası nedeniyle ben s4 alır dışına da otterbox defender case takar hem sağlam hem daha performanslı bir cihaz kullanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

Müzik çok önemliyse S4ü kulaklıkla test edin. Htc büyük ihtimalle daha üstün gelir müzik konusunda. Ama büyük ekran avantajı ve arttıranlilr hafızası nedeniyle ben s4 alır dışına da otterbox defender case takar hem sağlam hem daha performanslı bir cihaz kullanırım.

Teşekkürler öncelikle. Peki xperia z? Ya samsung sürekli yeni bir şey çıkarıyor ve telefonların modası diğerlerine göre anında geçiyor ve eski samsung deneyimlerinden dolayı samsung en kolay kırılan ve bozulan markadır imajı oluştu, alınca anında ekranın çatlamasından korkmuyor değilim ve en az samsunga güveniyorum bu konuda. Müzik önemli ama fotoğraf kalitesi ve dayanıklılık en önemli isteğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Begumi

quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

Müzik çok önemliyse S4ü kulaklıkla test edin. Htc büyük ihtimalle daha üstün gelir müzik konusunda. Ama büyük ekran avantajı ve arttıranlilr hafızası nedeniyle ben s4 alır dışına da otterbox defender case takar hem sağlam hem daha performanslı bir cihaz kullanırım.

Teşekkürler öncelikle. Peki xperia z? Ya samsung sürekli yeni bir şey çıkarıyor ve telefonların modası diğerlerine göre anında geçiyor ve eski samsung deneyimlerinden dolayı samsung en kolay kırılan ve bozulan markadır imajı oluştu, alınca anında ekranın çatlamasından korkmuyor değilim ve en az samsunga güveniyorum bu konuda. Müzik önemli ama fotoğraf kalitesi ve dayanıklılık en önemli isteğim.

Dediğim kılıfı kullanırsaniz ekran kırılmasını minimize edersiniz. Ayrıca Samsung'un plastik olmasi dusmelerde etkiyi emmesi nedeniyle de bir avantaj
    Kamera konusunda s4 one'dan bariz daha üstün ama htc 2 yeni güncelleme yayınlayacakmis kamera ile ilgili. Güncellemeden sonra sonuç ne olur bilmiyorum.
    Internet için ikisi de aynı performansı verir ama s4te ki büyük ekran bence internet konusunda avantaj.
    Sony güncelleme vermeyen, s4 ile ayni lens kullanmasına rağmen daha kötü fotoğraf çeken ve oyun performans olarakda daha kötü donanıma sahip olduğundan ben sevmiyorum.

Samsung çok telefon çıkarıyor ama amiral gemisi modelleri note ve galaxy s serisidir. Minimum 6 ayda yeni cihaz tanıtıyor. Yıl içinde daha az telefon çıkartan firma Apple var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağlamlık dışında iphone derdim ama sağlam olsun ve kılıf kullanmam diyorsa htc one derim.
  • s4 active
  • Sağolun öncelikle. Ya her yorumda farklı bir marka öneriliyor işte istediğim her bir özellik farklı markaya götürüyor. Sağlamlılık ve fotoğraf kalitesi birleşşin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.