Şimdi Ara

Telefon Önerileriniz (Oyun oynamam - max 1200 tl)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta söylediğim gibi oyun falan oynayıp telefonu yormam.Sosyal medyada çok aktifim.Telefon arayışı içindeyim ama kafam çok karıştı.

Beklentilerim:
    -Özellikle ön kamera kalitesi
    -Şarj süresi
    -Donma,kasma yapmayan,durduk yere hata vermeyen.

İnternetten alışveriş yapmam
    .Marka takıntım yok ama Samsung pek düşünmüyorum.İleride çok yavaşlıyor diyorlar.Öyle hemen telefon değişten biri de değilim zaten internet,fotoğraf dışında pek yüklenmiyorum telefona.
    Huawei G7 çok araştırdım,çok hoşuma gitti.Ama bazıları sar değerinin normal zamanda yüksek olmadığını belirtse de endişeliyim.:(
    GM konusunda da endişeliyim çok eleştiri alıyor.

Zenfone serisinde 6 bana çok büyük,5 şarj su gibi akıyor diyorlar. 2'nin fiyatı beklediğimden yüksek geldi.Bir de intel işlemci olması kötü mü? Lütfen aydınlatır mısınız.Bu konularda iyi değilim.

Sizin önerileriniz neler?

• C3 veya htc eye memnun eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerileriniz için çok sağ olun arkadaşlar c3'ü mutlaka düşüneceğim.
    Htc eye sanki bütçemi biraz aşıyor :)
  • Sosyal medya için en iyi marka apple-iPhone bütçenize göre 4s olabilir. =)
  • Sony xperia C3 olabilir. Selfie kamerası için çıkarılmış denebilir :)
  • iphone 4 bi tanıdıkta var açıkçası kamerası hoşuma gitmedi :)

c3 alacağım galiba.Dediğim gibi çok sık telefon değiştirmem.Bi operatör telefonum var nefret ede ede 2 sene kullandım.Tek yaptığı şey donmak,kasmak.Telefon resmen beni at diyor şuan.

Sorum şu yine aynı şekilde uzun kullanmam gerekecek. c3'te belirttiğim koşullarda kullanırsam uzun süre memnun eder değil mi? Biraz kullandıktan sonra kasar mı? yani kasılma telefonda en nefret ettiğim şey haline geldi sağ olsun telefonum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alescia -- 8 Mayıs 2015; 23:24:26 >
  • lumia 735 bnce sizi keser ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim öneriniz için. Windows olması sıkıntı çıkarır mı? Standart kullanıcıyım bu konularda hiçbir fikrim yok :)
    Dediğim gibi 2 yıl gibi kullanmam gerekecek. Kasma yapar mı biraz kullanınca?
  • 735 o paralara alacaginz.herhangi bir android.cihaza gore.cok.daha az.kasma.yapar ve.daha birkac yil.guncel kalacaktir. fakat windows.phone isletim.sistemini.biraz arastirin once. beklentilerinizi.iyi.belirlemeniz gerek. uygulama kutuphanesi.kisitli.karsiliginda carl zeiss optik ve 5 mp.on kamera veriyor cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1200-1300 cıvarına g3 onerırım. Hem oyunda cok oynamıyomussun..bır bak ıstersen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gkdnztfk22 G kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkür ederim. G3 fiyatı bütçemi aşıyor internetten alışveriş yapmıyorum ne yazıkki :)
    Vatan teknosa gibi mağazadan alacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alescia

iphone 4 bi tanıdıkta var açıkçası kamerası hoşuma gitmedi :)

c3 alacağım galiba.Dediğim gibi çok sık telefon değiştirmem.Bi operatör telefonum var nefret ede ede 2 sene kullandım.Tek yaptığı şey donmak,kasmak.Telefon resmen beni at diyor şuan.

Sorum şu yine aynı şekilde uzun kullanmam gerekecek. c3'te belirttiğim koşullarda kullanırsam uzun süre memnun eder değil mi? Biraz kullandıktan sonra kasar mı? yani kasılma telefonda en nefret ettiğim şey haline geldi sağ olsun telefonum

Güncel
  • samsung e7 , huawei g7, lg g2 'ye bakabilirsiniz bu cihazların hiçbiri sizi üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pires2

samsung e7 , huawei g7, lg g2 'ye bakabilirsiniz bu cihazların hiçbiri sizi üzmez.

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim :)

Huawei çok beğensem de sar konusunda endişem olduğundan direkt elemiştim :)
    Lg g2 aslında çok övülen bir cihaz da kamera konusunda şuan uzağım.Ama aklımda.

Samsung düşünmüyorum desem de e7 çok hoşuma gidiyor aslında. Sadece kafamda soru işaretlerim var. Samsung kullanıcıları telefonun bir süre sonra donmasından şikayetçi.Ben de telefonu tamamen yitirene kadar kullanan standart kullanıcıyım.:) Kullanmaya başladıktan sonra bu problemi yaşar mıyım?
    Bu soru benim için çok önemli :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.