Şimdi Ara

telefon zararları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bunu az önce bi yede daha sordm ama en iiisi ayrı bi konu açmak...

ya bu cep telefonlarının insana zararı nedir bnm 6 senedir war g*te gelmielim abi soora yaaaa ...

nerelerimisi etklio abi ne şekilde nasıl bi önlemi falan yok mu bilen biri warsa plss yassıınnn...

şimdiden teşekkürler........

• kafamızı kafamızı kardeş şuna bak burda bile kendini konuşturuyo bu teller dimi
  • bu arada bi de patlıolar meretler.... şu sıralar çok azdılar ya naapças bilmiorm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ____mortel_____

kafamızı kafamızı kardeş şuna bak burda bile kendini konuşturuyo bu teller dimi
    bi ara konuşulmuştu ya...

aklımda kalanlar

1 telefonla arama yaparken hemen kulağa götürmicez karşı taraf açtıktan 1-2 sn sonra falan götürücez..

2 telefonun az çektiği yerlerde konuşmamaya özen göstericez...

3 mümkün olduğunca msj çekicez...

bunlar aklımda kalanlar...

bi arkadaş yazmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: in_the_end

bu arada bi de patlıolar meretler.... şu sıralar çok azdılar ya naapças bilmiorm...
    ya mortel kafamızı da nası yaaa... anaaaa nooluo abi sinyal olayları mı????
  • quote:

ya mortel kafamızı da nası yaaa... anaaaa nooluo abi sinyal olayları mı????

Alıntıları Göster
    ya bence çok abartmayalım günlük hayatta cep tel.den daha zararlı şeylere maruz kalıyoruz zaten...Dün haberlerde izlemiştim istanbul'un bazı yoğun noktalarında ses seviyesi 85 90 desibeli buluyo..Yani buna benzer birçok şeyle muhatap oluyoruz cep telefonuyla olsak çok mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr0WnInG

ya bence çok abartmayalım günlük hayatta cep tel.den daha zararlı şeylere maruz kalıyoruz zaten...Dün haberlerde izlemiştim istanbul'un bazı yoğun noktalarında ses seviyesi 85 90 desibeli buluyo..Yani buna benzer birçok şeyle muhatap oluyoruz cep telefonuyla olsak çok mu??

Alıntıları Göster
    quote:

dr0WnInG Tarih 21 Ağustos 2005, 14:31:03

ii de cep telefonuula her yerde muhattapız... ewde dışarda okulda işte aklına ne gelirse heryerde onunlaıs... yane bence en azından ysn89 un sööledikleri gibi ufak şeeleri öörenip uygularsakk bi şe kaybetmeiss...

• quote:

quote:

dr0WnInG Tarih 21 Ağustos 2005, 14:31:03

ii de cep telefonuula her yerde muhattapız... ewde dışarda okulda işte aklına ne gelirse heryerde onunlaıs... yane bence en azından ysn89 un sööledikleri gibi ufak şeeleri öörenip uygularsakk bi şe kaybetmeiss...

Alıntıları Göster
    abi ben bazen etrafı renkli görüyorum

• quote:

abi ben bazen etrafı renkli görüyorum

Alıntıları Göster
    zuhaaaaa=)
    he yaaa bnm de gösümün önünde noktacıklar uçuooo
  • quote:

zuhaaaaa=)
    he yaaa bnm de gösümün önünde noktacıklar uçuooo

Alıntıları Göster
    Beyler bence işin dalgasını geçmeyin. çok önemli bi konu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwarang

Beyler bence işin dalgasını geçmeyin. çok önemli bi konu bu.

Alıntıları Göster
    nyse ya dalga değil insan telle çok konuştuğunda konuşmayı bitiriyo bi başım dönüyo etraf sanki bi değişiyo herhalde yediğim azarlardan olsa gerek
  • quote:

nyse ya dalga değil insan telle çok konuştuğunda konuşmayı bitiriyo bi başım dönüyo etraf sanki bi değişiyo herhalde yediğim azarlardan olsa gerek

Alıntıları Göster
    ya radyasyon kalkanları die bişiyler satılıo onlar işe yarıo mu bilen war mı?
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=16125 bakım mesela burrda war belki bunlar yararr bi de korunmak işçin sar değeri düşük cep telefonları seçmelyz

http://www.cepbul.com/special/sar.php ye bi bakın burda ayrıntılı yazışmış we de 3.sayfa da da telefonların sar değerleri werilmş ya reklam olarak görmeyn bilgi wermek için bu link i werdm

• quote:

Orijinalden alıntı: faikmaras

ya radyasyon kalkanları die bişiyler satılıo onlar işe yarıo mu bilen war mı?
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=16125 bakım mesela burrda war belki bunlar yararr bi de korunmak işçin sar değeri düşük cep telefonları seçmelyz

http://www.cepbul.com/special/sar.php ye bi bakın burda ayrıntılı yazışmış we de 3.sayfa da da telefonların sar değerleri werilmş ya reklam olarak görmeyn bilgi wermek için bu link i werdm

Alıntıları Göster
    daha ispatlanmış bir durum yok bizim fabrikada radyasyon ölçümü yaptı bizim şef normal çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: malmüdürü

daha ispatlanmış bir durum yok bizim fabrikada radyasyon ölçümü yaptı bizim şef normal çıktı

Alıntıları Göster
    Çocuk sahibi olmayı düşündüğümüz dönemde, ön cepte (yani kasık bölgesine yakın yerde) taşımamakta fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZORZORRO

Çocuk sahibi olmayı düşündüğümüz dönemde, ön cepte (yani kasık bölgesine yakın yerde) taşımamakta fayda var.

Alıntıları Göster
    sar değeri 1 in altında olan modeller seçilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: klonajinsky

Alıntıları Göster
    Kalbe beyne ve spermlere zarar veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5CD1888D5

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalinden alıntı: delteo

spermi 3'de 2 oranında azaltıyomuş... benden söylemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: klonajinsky

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalinden alıntı: klonajinsky

burdan bakılabilir...

http://www.karpuz.com/cepradyasyon.html

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Orijinalinden alıntı: klonajinsky

burdan bakılabilir...

http://www.karpuz.com/cepradyasyon.html

Alıntıları Göster
    doğruymuş hey bana artık mailimden ulaşın telşimi satıyorum

• quote:

doğruymuş hey bana artık mailimden ulaşın telşimi satıyorum

Alıntıları Göster
    telewfonun zararları daha tesbit edilmez onyıllar geçmesi lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.