Şimdi Ara

Telefonla ilgili ASKERE YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar şimdi ben pazartesi günü birliğime teslim olacağım. Tuşlu bir telefon aldım internetten her özelliği çalışıyordu bende sim kartı takıp bakmadım . dün sim kartı büyütmek için bir aparat aldım küçük sim kartı ona taktım sonra tuşlu telefona taktım. telefon rehberini görüyor ancak arama yada sms yapamıyorum şebeke yok diyor .
    Neden olabilir bu sorun ?

• IMEI çalınmış olmasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

IMEI çalınmış olmasin
    E devletten sorguladığımda durumunda hata yazıyor
  • Telefon marka modeli neydi hocam?Bir IMEI kontrolü yapar mısınız e devletten.Onun dışında sim kartınızı başka bir telefonda deneme şansınız var mı?SIM kartınız kaç kb acaba belki de telefonunuz ile uyum sağlamıyordur.Bunların dışında telefonla alakalı bir sıkıntı da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden-

Telefon marka modeli neydi hocam?Bir IMEI kontrolü yapar mısınız e devletten.Onun dışında sim kartınızı başka bir telefonda deneme şansınız var mı?SIM kartınız kaç kb acaba belki de telefonunuz ile uyum sağlamıyordur.Bunların dışında telefonla alakalı bir sıkıntı da olabilir.
    urun.n11.com
    Bb Mobıle B310 Tuşlu Asker Yaşlı Telefonu Kvk Garantili - n11.com
    https://urun.n11.com/tuslu-telefon/bb-mobile-b310-tuslu-asker-yasli-telefonu-kvk-garantili-P282610133

Telefon bu hocam .

Sim kartım 4,5 G en küçük olanlardan kaç kb onu nerden öğrenebilirim bilmiyorum

• KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Marka model çıkıyor normalde
    O zaman başka sim tak tuşlu telefonuna ki sorun telefonda olduğu kesinleşsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatarım Ağır Çekim -- 28 Aralık 2018; 10:04:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

E devletten sorguladığımda durumunda hata yazıyor

Alıntıları Göster
    Bende yeni telefon aldım sorguluyorum hata diyor dünden beri problem var imei sorgulama sayfasında.
  • quote:

Marka model çıkıyor normalde
    O zaman başka sim tak tuşlu telefonuna ki sorun telefonda olduğu kesinleşsin
    Babamın sim kartını da taktım o da çalışmadı ama bazıları diyorki 4,5 g sim kartı eski telefonlarda çalışmaz o yüzden mi acaba diyorum
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Ben tuşlu nokialarda çalıştırıyordu yeni sim kartları. İade değişim şansı var mi
  • quote:

Ben tuşlu nokialarda çalıştırıyordu yeni sim kartları. İade değişim şansı var mi
    1 ay oldu alalı ama pazartesi gideceğim için zaten yetişmez bi telefoncuya baktırıp olmazsa yenisini alacam :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.