Şimdi Ara

Telefonum 3 aydır Serviste! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pazartesi günü saat 11 gibi tüketici hakem heyetine başvudum garanti belgesi, fatura ve servis formu ile ve salı günü yani bugün Motorola Türkiye'den bir mail gelmiş:

Merhaba K Bey,

Size telefon ile ulasmam mumkun olmadi.

Teleservice'den tarafiniza para iadesi yapilacagini bildirmek isterim. Konuyla ilgili size veya XXX.'ye telefon ile ulasmaya onlar da calisacakir.

Diger sorulariniz icin lutfen bizi aramaktan cekinmeyiniz. Gelecekteki aramalarinizda size en iyi hizmeti verebilmemiz adina lutfen referans numaranizi kullaniniz. Cagri merkezimiz Pazartesi'den Cuma'ya 09.00- 17:30 saatleri arasinda hizmet vermektedir.

Saygilarimizla,

Motorola Mobilite
    0212 375 50 68

Beni aylardır çıldırtan firma şikayetim üzerine bir gün içerisinde bu hale geldi ne mutlu ki bu ülkede tüketici haklarını koruyan bir dernek var ama şimdide internette okuduğum kadarıyla Teleservice ücret iadelerinde aşırı geçikmeler yaşatmaktaymış 2 - 3 ay dan bahseden kişiler vardı farklı adreslerde. Bu konuda bi yasal süreç varmıdır arkadaşlar belli mi zaman limiti ücret iadesi için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.A -- 7 Mayıs 2013; 23:42:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: K.A
    Beni aylardır çıldırtan firma şikayetim üzerine bir gün içerisinde bu hale geldi ne mutlu ki bu ülkede tüketici haklarını koruyan bir dernek var ama şimdide internette okuduğum kadarıyla Teleservice ücret iadelerinde aşırı geçikmeler yaşatmaktaymış 2 - 3 ay dan bahseden kişiler vardı farklı adreslerde. Bu konuda bi yasal süreç varmıdır arkadaşlar belli mi zaman limiti ücret iadesi için ?

bu konuda en iyi bilgiyi hakem heyetinden alabilirsiniz, malesef bir bilgim yok. çamura yatmaya kalkarsalar icraya verin ya da vereceğinizi söyleyin uzatacaklarını sanmıyorum. geçmiş olsun.
  • quote:

Hocam bu iade olayında THH'nin pek etkisi olmamış bence. ben de başvurdum, adamlar 22 temmuza gün verdi gel kendini savun diye. senin üstünden 24 saat geçmeden böyle bişey olması Türkiyede imkansız bence

• iyi bari paranı alabilmişsin.
  • Heyet işlemlerini yazılı yapar, posta ile sorgular. Kesinlikle tesadüf olmuş ama yine de çok iyi olmuş...
    Resmi bir karara istinaden ödeme olmadığından yasal bir süre de yok burada. Ancak Heyet lehine bir karar verdiğinde bağlayıcı yasal süreler söz konusu oluyor. Umarım kısa sürede alırsın bedel iadeni.

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Hocam bu iade olayında THH'nin pek etkisi olmamış bence. ben de başvurdum, adamlar 22 temmuza gün verdi gel kendini savun diye. senin üstünden 24 saat geçmeden böyle bişey olması Türkiyede imkansız bence

• teleservice tüktetici hakem heyetinin aldığı kararı gönder telefonun tüm aksesuarlarınıda ver kutusuyla paranızı alırsınız gerçi ben satın aldığım firmadan almıştım teleservice ile uğraşmamıştım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.