Şimdi Ara

televizyon bilgsayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler televizyon nasıl izlerım pcde tv kartım var ama izeyemıorum yarıdm pls sitedende izleyemıyorum

• Öncelikle belki de sizin için hayırlı olmuş zira internet kotanız sınırlıysa ve internet üzerinden tv izlemeye kalkarsanız Telekom sizi öper.. Öyle bir fatura gelir ki altından kalkamazsınız. Bağlantınız sınırsızsa zaten TV kartı olmasa da internetten tv izlenebiliyor anlamı yok. Siz en güzeli tv kartının driver'ını güzelce yükleyin, anteni de (çanak, kablo tv, vs) takın tv kartına mis gibi izleyin tv'nizi.. Hoş bu rezil televizyon kanallarının nesini izleyeceksiniz onu da merak ediyorum ama günahınızı da almayayım belki discovery channel falan izliyosunuzdur
  • Bende 2-3 yıl önce kullanmıştım tv kartı..

'More Tv' diye 1 program vardı tüm tv kartları ile uyumlu o program ile antenin çektigi bütün kanalları izleyebilirsin...
  • saol birader yaw bak yoksa intten izleyip kotayı geçicektıM:Damasu tv karıtnı nasıl yapcam yukledım ama sonra yapamıorum
  • Öncelikle kusura bakmayın, hiç bir şey bilmediğinizi varsayarak yazıyorum:

TV kartı kurmak zor iştir, hele eski bir kart ise sürücüler problem çıkarır. Kurduğunuzu var sayıyorum. Anteti takmanız gerekiyor önce. Daha sonra setup menüsünden kanalları taratmanız lazım. Kanal taratırken 2 seçenek çıkar air/cable diye. Normal anteniniz varsa air, kablolu yayın ise cable seçiyorsunuz. Taramaya başlıyor daha sonra da keyifle seyrediyorsunuz. Marka model belirtmemişsiniz, sorunu da belirtmemişsiniz. Benden bu kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.