Şimdi Ara

televizyon kilidi nasıl çözcez?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
90.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mutfakta akşam gastesinden kuponla alınma 37 ekran bi AKAI TV var. bebek kumanda ile oynarken nası becermişse kitlemiş tv yi. ekranın sol üstünde bi anahtar resmi var üç tanede kırmızı çizgi. hiç bişi açılmıyo, napsak ki?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Televizyon Kilidi Nasıl Çözülür: Kapsamlı Bir Kılavuz

Televizyon kilidiyle karşılaşmak sinir bozucu olabilir, ancak kolayca çözülebilen bir sorundur. Bu adım adım kılavuzda, kilitlenen televizyonunuzu nasıl açacağınızı ve yeniden kullanmaya başlayacağınızı öğreneceksiniz.

Anahtar Kelimeler:

• Kilitlenen televizyon nasıl açılır
    • Televizyon kilitlendi nasıl açılır
    • Skytech TV tuş kilidi açma
    • TV kanal kilidi nasıl açılır
    • Televizyon tuş kilidi açma
    • TV kumanda kilidi açma
    • Schaub Lorenz TV şifre iptali

Adımlar:

1. Kumandayı Kontrol Et: İlk adım, kumandanın düzgün çalıştığından emin olmaktır. Pillerin dolu olup olmadığını kontrol edin ve herhangi bir hasar olup olmadığını inceleyin.
    2. Menüye Eriş: Kumanda çalışıyorsa, televizyon menüsüne erişmeye çalışın. Menü genellikle "Menü" veya "Ayarlar" adlı bir tuşa basılarak açılır.
    3. Kilit Ayarlarını Bul: Menüde "Ebeveyn Kontrolleri" veya "Güvenlik" gibi bir bölüm arayın. Burada tuş kilidini veya kanal kilidini devre dışı bırakma ayarlarını bulacaksınız.
    4. Kilidi Devre Dışı Bırak: Menüde gerekli ayarı bulun ve kilidi devre dışı bırakmak için talimatları izleyin. Genellikle bir şifre veya PIN girmeniz gerekir. Şifreyi bilmiyorsanız, televizyonunuzun markasına ve modeline bağlı olarak varsayılan şifreyi çevrimiçi aramalısınız.
    5. TV'yi Yeniden Başlat: Kilidi devre dışı bıraktıktan sonra, televizyonunuzu yeniden başlatın. Bu, değişikliklerin etkili olması için gereklidir.

Ek İpuçları:

• Bazı televizyonlarda, tuş kilidi özel bir düğme kombinasyonu ile devre dışı bırakılabilir. Televizyonunuzun markasına ve modeline özgü talimatları çevrimiçi olarak arayın.
    • Şifreyi unuttuysanız, televizyonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Ancak, bu işlem televizyonunuzdaki tüm ayarları ve verileri silecektir.
    • Hala sorun yaşıyorsanız, televizyonunuzun üreticisiyle iletişime geçmelisiniz.

Artık televizyon kilidinizi nasıl çözeceğinizi bildiğinize göre, rahatlayabilir ve en sevdiğiniz programların ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • kendim cevapliyorum, baska bi forum sitesinde buldum, benim gibi birisi daha varmis birisi daha olabilir forum arkadaşlarımın bilgisine:

"televizyonu on of düğmesinden kapat pr artı pr eksi tuşlarına basılı tutarak açma kapama anahtarından aç kilit iptal olur."
  • ya başkan tüm tuşlarıyla denedim söylediğin gibi olmadı

marka 55 ekran saba tüplü eski bir televzyn nasıl acabılırım çocuk kiliti var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.