Şimdi Ara

TEM'DE 10 METRE SONRA 'U' DÖNÜŞÜ YAPTIK: 8 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumartesi günü Adana'da TEM'e girdik ve Nurdağı'na doğru ilerlemek üzere yol aldık. Şehiriçi bedava olduğundan Ceyhan'a kadar ücretsiz gittik. Ceyhan Gişelerinden KGS kartımızla geçtik ve o anda fark ettik ki önemli bir çantayı Adana'da evde unutmuşuz. Dörtlüleri yakıp sola döndük ve çıkış KGS'sinden çıktı.

Ekranda ÜCRET: 8,00 TL yazınca fıttırdık tabi!!!

Siz diyin 20 ben diyeyim 10 metre geçmedik gişeyi. Soru sorabileceğimiz hiçbir yetkili yoktu. CASH / Nakit gişesine gitmedik. Yolumuza öylesine devam ettik ve neden böyle oldu diye birbirimize sorduk. Otomatik olarak en uzak mesafe ücreti mi alıyor? Ama bu sadece biletini kaybedenler için geçerli. KGS bilgisayarı bizim nereden hangi saatte giriş yaptığımızı çok iyi biliyor olması gerek.

Bir de 8,00 TL dedikten sonra ekranda "İŞLEM TAMAM. GÜLE GÜLE" dedi ya...

• Kgs'de de Ogs'de de Biletli sistemde de en uzun mesafe geçerli oluyor.

• 200 km yol gidiyoruz 10 TL ödüyoruz,çok tuhaf!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dranov

200 km yol gidiyoruz 10 TL ödüyoruz,çok tuhaf!
    quote:

Orjinalden alıntı: dranov

bi fıkra var biliyomusun "sonu ölene kadar ...." diye bitiyo..o hesap

• quote:

Orijinalden alıntı: alikum

quote:

Orjinalden alıntı: dranov

bi fıkra var biliyomusun "sonu ölene kadar ...." diye bitiyo..o hesap

Alıntıları Göster
    hep merak etmişimdir otobana girdiğin gişeden geri çıkarsan ne kadar ödersin diye;

herhalde en uzak mesafe ücretini alıyorlar.

acı bir tecrübe olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: EIRP

hep merak etmişimdir otobana girdiğin gişeden geri çıkarsan ne kadar ödersin diye;

herhalde en uzak mesafe ücretini alıyorlar.

acı bir tecrübe olmuş.

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun. benzer bir durumuda ablamlar yaptı istanbuldan çıkarken kgs'yi tutmuşlar okumamaış bilet almışlar. adapazarından çıkarkende kgs okutmuşlar sonuçta 24 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 23 Haziran 2009; 15:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

geçmiş olsun. benzer bir durumuda ablamlar yaptı istanbuldan çıkarken kgs'yi tutmuşlar okumamaış bilet almışlar. adapazarından çıkarkende kgs okutmuşlar sonuçta 24 lira

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun, Böyle durumlarda en uzun mesafe ücreti alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

Geçmiş olsun, Böyle durumlarda en uzun mesafe ücreti alıyorlar.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun. Evet her şekilde en uzak mesafe ücreti alınıyor aynı gişeden çıkarsanız. Biz de bir keresinde aracın ruhsatını unutup geri dönmüştük otobanda. Aynı şekilde en uzak mesafe ücreti geçti kgsden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harimole

Geçmiş olsun. Evet her şekilde en uzak mesafe ücreti alınıyor aynı gişeden çıkarsanız. Biz de bir keresinde aracın ruhsatını unutup geri dönmüştük otobanda. Aynı şekilde en uzak mesafe ücreti geçti kgsden

Alıntıları Göster
    kgs sisteminde giriş çıkış saatlari kayıtlıdır en azından mail ile sorulabilir

benim merak ettiğim bir şeyde polis araçları nasıl girip çıkıyor yani onlar çıkış ücreti ödüyormu

• geçmiş olsun böylece ne kadar önemli bir çanta olsada en az bir gişe sonra otobandan ayrılacağımızı öğrenmiş olduk.acı tecrübe için sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meta80

benim merak ettiğim bir şeyde polis araçları nasıl girip çıkıyor yani onlar çıkış ücreti ödüyormu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: meta80

agaya beleş

• quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

quote:

Orjinalden alıntı: meta80

agaya beleş

Alıntıları Göster
    otobanda u dönüşü nasıl yapıyosunuz ben onu anlamdım

• quote:

Orijinalden alıntı: sdrturhan

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdrturhan

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sdrturhan

ceyhan çıkışında gişelerin hemen ilerisinde dönüş yapacak yer mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

Orjinalden alıntı: sdrturhan

ceyhan çıkışında gişelerin hemen ilerisinde dönüş yapacak yer mevcut

Alıntıları Göster
    Selam,

Bende geçen gün avcılar gişelerden otobana girdim yine avcılar gişelerden çıktım KGS 5 TL yazdı ..

Onu boşver 5 TL ye razıydım bide polis dediki otobanda geri geri gidilmez vs. yaw dedim abi emniyet şeridiydi felandı filandı anlamadı dediki 610 TL cezası var.

Valla billa atmam imza dedim 610 TL ye.

Biz 2 polis şahitiz atmasanda yazarım plakaya dedi.

Valla billa ayıp senin yaptığın ben seni görünce kaçmadım hem devam edip gitsem ne plaka görürdün ne birşey ama senin yaptığına bak dedim.

Oda tmm at imzayı 610 değil 1 sıfır fazla söyledim 61 TL ceza dedi.

O zaman tmm dedim 61+5=66 TL ye yırttık işi ..

@Taner GÖDE

KGS kartıın içerisinde kredi kartlarındaki chip ten var oraya otobana giriş yaptığınız gişenin bilgisi işleniyor sonrada otobandan hangi gişeden çıkıyorsanız ona göre hesaplanıyor yol ücreti ..

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

geçmiş olsun böylece ne kadar önemli bir çanta olsada en az bir gişe sonra otobandan ayrılacağımızı öğrenmiş olduk.acı tecrübe için sağol.
    quote:

Orjinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

geçmiş olsun böylece ne kadar önemli bir çanta olsada en az bir gişe sonra otobandan ayrılacağımızı öğrenmiş olduk.acı tecrübe için sağol.

bir gişe sonraya git gel kimbilir ne kadar benzin gidecek hangisi daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: talaria

quote:

Orjinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

bir gişe sonraya git gel kimbilir ne kadar benzin gidecek hangisi daha mantıklı

Alıntıları Göster
    otobanda u dönüşü yaptın sandım abi.

geçtiğimiz cumartesi günü boğaziçi köprüsünde gişeyi geçtikten sonra sol şeritte u dönüşü yaparak ters yola dönmeye çalışan logan mcv sürücüsü gerizekalıyı polis ve diğer sürücüler az kalsın linç edecekti. adam birdenbire durdu ve karşı şeride kırdı. Allah'ım nasıl bir memlekette yaşıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

geçtiğimiz cumartesi günü boğaziçi köprüsünde gişeyi geçtikten sonra sol şeritte u dönüşü yaparak ters yola dönmeye çalışan logan mcv sürücüsü gerizekalıyı polis ve diğer sürücüler az kalsın linç edecekti. adam birdenbire durdu ve karşı şeride kırdı. Allah'ım nasıl bir memlekette yaşıyoruz?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

ben bi kere altunizade sapağını geçmiştim. o sırada da metrobüs çalışması yapılıyodu. tabelayı koymamışlardı. köprü turu yapmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

quote:

ben bi kere altunizade sapağını geçmiştim. o sırada da metrobüs çalışması yapılıyodu. tabelayı koymamışlardı. köprü turu yapmıştım

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

quote:

sapak kaçırma filan da yok. adam resmen köprü üzerinde u dönüş yapmaya çalıştı. hangi kıtaya geçeceğini karıştırır mı bir insan? ben de akşam trafiğinde dalgınlıkla yine metrobüs yüzünden tabela olmadığı bir vakit beşiktaş sapağını kaçırmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

quote:

sapak kaçırma filan da yok. adam resmen köprü üzerinde u dönüş yapmaya çalıştı. hangi kıtaya geçeceğini karıştırır mı bir insan? ben de akşam trafiğinde dalgınlıkla yine metrobüs yüzünden tabela olmadığı bir vakit beşiktaş sapağını kaçırmıştım.

Alıntıları Göster
    benimkisi daha kötüydü valla (sidik yarıştırma smileyi) bide balıkesirden dönmüş altunizadede arkadaşı bırakacaktım. bide köprünün dur kalkına girmiştim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.