Şimdi Ara

TEMEL COUNTER STRIKE OYNARSA ...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temel counter strike da hile yapmış, ama belli olmasın diye kimseye ateş etmemiş...
    Temel counter strike da smoke hiç kullanmazmış sormuşlar cafenin duvarında ki yazıyı göstermiş NO SMOKING
    Temel counter strike da ölenlerin başında iki dakika durup sonra oyuna devam ediyormuş. sormuşlar ölenlerin ruhuna fatiha okuyorum demiş.
    Temel counter strike bir köşeye pusmuş takımından herkes ölmüş. tek kalmış, consola kill yazıp kendini öldürmüş. sormuşlar takımım olmadan ben bir hiçim demiş.
    Temel counter strikeda çok yaralanan ve health=10 na düşün arkadaşlarını tereddütsüz vururmuş. sormuşlar çok açı çekeyler ondan vuruyorum demiş.
    Temel counter strike da 20 oyun hiç vurulmamış.neden çünkü tek başına oynuyormuş.
    Temel counter strike da karşı takımın oyncusuna sinsice arkasında yaklaşmış tam bıcaklayacaken silahı çekip vurmuş sormuşlar. Bıçağı kirletmek istemedim demiş.
    Temel counter strike da birisi önüne flash atınca hemen gözlerini kapatıyormuş ve içinden 10 'a kadar sayıyormuş sonra oyuna devam ediyormuş. sormuşlar . böyle yapınca flash etkilemiyor demiş.
    Temel counter strike da kullandığı bıcağı çok kez bileyletmek iştemiştir.
    Temel counter strike da çok prensip sahibiymiş ilk ona ateş edilmeden kimseye ateş etmezmiş.
    Temel counter strike da rush yaparken geri kaçanlara çok kızrmış. ve rush sırasında hep arkadan gidermiş sormuşlar, herhangi birisi rushdan vaz geçerse onu ben vurucağımda ondan.
    Temel counter strike da askerde öğrendiklerini uygularmış her round dan önce ictima alırmış..
    Temel counter strike yaratıcısı sierra ya bir çok kez email atmıştır ve istekte bulunmuştur. cs de ki sulak yerlerde hamsi üretme izni almak için.
    Temel ile dursun counter strike oynamayı yeni öğreniyorlarmış.haritanın birinde turlarken temel kaybolmuş. dolaşıp dolaşıp duruyor aynı yere çıkıyormuş. hemen cep telefonundan fatimeyi aramış ben kayboldum eve biraz geç kalabilirim.

BEYLER AKLINAZA GELENLERİ SİZLERDE YAZARMISINIZ...!

• Temel counter oynarsa bot olur.
  • <b>Temel counter strike da ölenlerin başında iki dakika durup sonra oyuna devam ediyormuş. sormuşlar ölenlerin ruhuna fatiha okuyorum demiş</b>
    Hakikaten güzel ama özellikle bu beni gülme krizine soktu
  • Temelin Counter Strike oynadığı bir Cafeden Kurşun sesleri gelir olay yerine gelen polisler direk temeli yakalarlar ve Sorguya çekerler.
    - Sen pisikopatmısın len burası teksasmı neden ateş ettin monitöre?
    - Valla amirum Kurşunlar tukenunce ne yapacağimu pilemedum . Çektim benim altıpatları firdum namussuzi .Ben oni furmasam o beni furacaktu.Canumi zor kurtardum.
  • temel ve cs cok orjinal yaw..:)
  • Gercekten guzel [evlol][evlol]
  • güzelmiş.... [drknrd]
  • hehe ben bunu görmüştüm bir yerde daha sonra aradım bulamadım gerçekten güzel :))
  • 5 ten sonra baydı.
  • çokk iyi ya hll olsun yazanlara muhteşemdi gebericem şimdi[bgdnc2][evlol][evlol]
  • Temel ile dursun counter strike oynamayı yeni öğreniyorlarmış.haritanın birinde turlarken temel kaybolmuş. dolaşıp dolaşıp duruyor aynı yere çıkıyormuş. hemen cep telefonundan fatimeyi aramış ben kayboldum eve biraz geç kalabilirim.

puahahaa
  • wayyy pew kardeş hayırlı olsun kilit kalkmış.. Rütbeler geri gelmiş.. Gözün aydın. umarım bir daha başına gelmez
  • insallah:)
  • cok igrenc ve sacmasapan espriler...hiç begenmedim..

böle kalitesiz fıkra vari sacmalıklarla gelmeyin kardesim...

sen 2+2 nin cevabını biliyomusun?
  • AkSaKaL peki ne bekliyordun ki fıkra bu yaa bence cok güzel ve komik olmus
  • temel cs oynarsa heralde ortalık kan gölüne döner
  • +1 X-s-@-r-i-o espiriler gayet mantikli(!), begenmediyseniz okumayin ehehehe
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by AkSaKaL</i>
    <br />cok igrenc ve sacmasapan espriler...hiç begenmedim..

böle kalitesiz fıkra vari sacmalıklarla gelmeyin kardesim...

sen 2+2 nin cevabını biliyomusun?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

e peki senin dedigin mi konik aksakal?? ala alaa
  • aksakal bombayı kurar basında beklermis neden demisler bunalımdayımda bogaz koprusude kapalı demis....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImHOTeP

aksakal bombayı kurar basında beklermis neden demisler bunalımdayımda bogaz koprusude kapalı demis....
    arkadaşlar benim ekran küçüldü ne yapacam yani cs de oynuyorum bir tuşa bastım ve küçüldü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.