Şimdi Ara

Temu sitesinden alışveriş yapan var mı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
2
Favori
103.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Max alışveriş tutarı kaç olmalı hocam gümrük vergisine takılmasın ?

• secondpress kullanıcısına yanıt

Merhaba. Site %30 vergiyi peşin alıyor. Türkiye'ye geldikten sonra gümrükte ekstra vergi ücret falan bir şeyler çıkıyor mu.

• Bazı ürünlerin içeriği anlaşılmıyor. Örneğin fotoğraftaki ürünü alsam hangi parçalar kaç parça gelecek belli değil.

Temu sitesinden alışveriş yapan var mı?

r.

• 10 parça ürün sipariş verdim. Türkiye'de bulunmayan denemek istediğim değişik ürünleri aldım. Gelince yazarım. 189 lira vergi ile beraber toplam 821 lira yazıyordu, karttan 850 lira çekildi, nasıl iş anlamadım. Troy 3D Secure yazıyor. 1 lira 70 kuruşta kambiyo muamele vergisi kesmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Why Shy -- 9 Haziran 2024; 23:26:52 >
  • Hamidcan H kullanıcısına yanıt

saatın lınkını verırmısın

• Navi kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünler geldi mi?
  • frkn_clk F kullanıcısına yanıt

Beklediğim vakitten erken geldi. 5 üründen 3'ü gayet güzel çıktı. Hem uygun fiyatlı hem kaliteli. 2 tanesi zaten cok ucuz şeylerdi, fiyatına göre normal.

Hemen akabinde yeni sipariş verdim. Biraz güven tesis etti. Sanırım yer edinmek için kargo bedava ve biraz da uygun fiyatlı satış yapıyorlar. Ucretsiz kargo geçici bir süre diye belirtiyorlar.

• impish91 İ kullanıcısına yanıt

Bende başta alınan dışında tekrar vergi çıkmadı.

• haykoatmaca kullanıcısına yanıt

Sık sık hepsiburada gibi yurt içi sitelerden alışveriş yaparım. Genelde resimdekiler üründen farklı ürünler gelir. Çoğu zaman ufak tefek dolandırıcılık olur ama kargo iade işleri için zamanım olmadığından sineye çekerim.

Daha yeni araç brandası aldım.

Resimde farklı bir ürün vardı, markaya özel, araca özel ebatta, uçlarda klipsler, lastikler olacaktı, daha bir sürü özellik yazılmıştı. Gelen ürün hiçbirini tutmuyor. Ve iade edemedim, ugraşamadım.

Eğer fiyatı uygunsa yurtdışı bir siteden alışveriş memnuniyet oranım daima daha fazla oluyor.

Bizim çoğu esnafın iş ahlakı ve Allah korkusu yok.

• Merhaba arkadaşlar. Ben de bu siteden alışveriş yaptım ve 12 gün içerisinde eksiksiz geldi. Bu arada 5 parça sınırına da takılmadı , toplam 23 parça ürün tedarik ettiler Temu sitesinden alışveriş yapan var mı? 

Bu arada bu arada kampanya yapıyorlar , kuponlar bölümüne bu kodu act801481 yazarsanız %30 indirim anında hesabınıza tanımlanıyor. fakat uygulamayı yukledikten belirli bir süre içerisinde kullanmanız gerekiyor kodu yoksa izin vermiyorlar.

bu linke tıklayarak uygulamayı indiriseniz de 3000 tl kupon verdiklerini iddaa ediyorlar. deneyen olursa lütfen bana da bilgi versin. 

• tamamen sahtekarlık faaliyetidir hocam tavsiye etmiyorum

• aliexpressteki gibi her satıcıdan alınan ürün ayrı mı geliyor yoksa hepsi toptan tek pakette mi

• xxCrazyBoyxx01 kullanıcısına yanıt
    Tek pakette geliyor
  • temu alt limiti bir anda 1700 tl ye çekti saçmaladı buna benzer toplu şekilde tek pakette gönderen site var mıdır ?

• Hamidcan H kullanıcısına yanıt

İkinci alışverişte 1900 küsür yapman lazım diye uyarı çıkıyor

• Why Shy kullanıcısına yanıt

20 günde sipariş geldi. Aldığım malzemelerin kaliteside iyi. Neye göre karalıyorsun anlamadım

• Kutatgu_bilig K kullanıcısına yanıt

Neyi karaladım? Yanlış kişiye alıntı yaptın.

• MNG kargo ne kadar sürüyor beyler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.