Şimdi Ara

Tercih Listem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkes 10-20binde valla psikolojim bozuldu, genelde bu sıralardakilere yorum yapılmıyor ama ben yinede konuyu açmak istedim.

TM1-188 bindeyim

ilk 3 tercihim sabit olacak belki oraya 150-160k arası bi kaç tercih daha ekleyebilirim(önerilere açığım) ama 3. sıradan sonrası tamamen muamma.

KTÜ-Yalova-Bandırma
    arasında gidip geliyorum neresi daha avantajlı olur. Eğitim ve ortam nasıldır düşünüp duruyorum açıklandığından beri.
    Not:Düzceliyim

Tercih Listem

Site: tercihrobotu.com.tr

• 50binde değilsen yandın forumda bile bu böyle anasını satayım
  • TakanAdam kullanıcısına yanıt
    tavsiyem bence uluslar arası ticaret nasıldır bilmiyorum ama iktisatları başa yaz sonra işletme
    çekonun okuması iktisata göre daha kolay ama çeko yerine iktisatı tercih ederim
  • UT, İİBF'de açılıyo daah iyi yerler diye yazdım. iktisatı önere çıkartan ne ve şehir ve eğitimi de önemli olsa gerek
  • Benim de 193k sıralama boluyu neden çıkardın acaba merak ettim bir de manisa ben bu ikisini de yazmayı düşünüyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaucho26 -- 6 Temmuz 2013; 21:42:34 >
  • TakanAdam kullanıcısına yanıt
    öncelikle bunlar benim alanım değil çevremdekiler ve forumlardaki konulara göre iktisat ve işletme diğerlerine göre daha ağır basıyor
    daha uzun zaman var internett iktisat mı çalışma ekonomisi ve end. ilsk. diye aramaya yaparsan bu konuyla ilgili onlarca konu görürsün araştır hangisi içine sinerse onu yazarsın

şehir ve eğitimde önemli de sehirler ve eğitimleri hakkında bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNSF -- 6 Temmuz 2013; 21:52:21 >
  • qaucho26 Q kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki hocam hiç cazip gelmiyo bolu, düzceli oldugumdandır heralde. Ha yazabilirim tabi orası ayrı mesela hocalarımla daha görüşmedim.
    MManisa yerine Bandırma-Yalova yazabilirsin aslında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.