Şimdi Ara

TERMİKEL DOLANDIRICILIK HİZMETLERİ SAN.LTD.ŞTİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kıymetli arkadaşlar. Termikelden ürün almak isteyenler bu yazımı mutlaka okusun. 1 kişinin parasının çöpe gitmesini engelleyebilirsem ne mutlu bana. Termikelden 2 ay önce 1500 tl ye yakın bir para ile aynalı ankastre set aldım. 3 gün servisi bekledik heyecanla setimiz kurulacak diye. Geldiler seti kurdular kurulum ücretsiz değil baca parası adı altında 60 tl ücret alıyorlar. Neyse kuruldu setimiz oda ne ocağın arka gözleri 2 gün sonra arızalandı yanmıyor. Servisi aradık geleceğiz dediler 1 hafta bekledik gelen giden yok. Bu arada eşim ocağı siliyor temizliyor ama daha ilk haftasında ocakta kahverengi lekeler oluşmaya başladı. Servisi yine aradım ama defalarca arıyorum en sonunda zor bela geldiler. Ocağın resmini çektiler gittiler 30 gün önce hala servis gelecek ve ürünü tamir edecek. Şikayet var coma ve termikel merkezine defalarca yazdım telefon açtım ama adamlar o kadar yüzsüzki habire en kısa sürede geleceğiz diyorlar. Standart cevap.SON OLARAK PARAM ÇOK DİYENLER ALABİLİR BELKİ AMA BENİM GİBİ PARAYI ZOR KAZANANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM YENİ BİR ŞEBEKE TERMİKEL DOLANDIRICILIK HİZMETLERİ SAN.LTD.ŞTİ.

• çok sağol kardeş termikel almayı düşünüyodum sayende vazgeçtim
  • Bence de Termikel'in ankastre ürünleri çok adi. Eğer düşük bütçeyle kaliteli ankastre cihazlar arıyorsanız Zanussi, Profilo ve Silverline almanızı öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.