Şimdi Ara

Termostatlı hesaplı ısıtıcı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu sene kışı Aydın'da geçireceğim çok sıcağı zaten sevmem kalorifersiz bir evdeyim salonda klima var yalnız kendi odamı özellikle ders çalışırken ve uyurken ısıtabileceğim bir ısıtıcı lazım bir ayarda sürekli çalışan cihazlardan değilde oda sıcaklığına göre açılıp kapanan bir cihaz istiyorum ve özellikle sessiz olmasını istiyorum bu konuda ne önerirsiz? UFO ve fanlı ısıtıcılar var şimdiye kadar gördüğüm bu cihazlar oda sıcaklığına göre mi çalışıyorlar yoksa sadece üzerlerinde belli bir ayarları mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: canturk222

Merhaba bu sene kışı Aydın'da geçireceğim çok sıcağı zaten sevmem kalorifersiz bir evdeyim salonda klima var yalnız kendi odamı özellikle ders çalışırken ve uyurken ısıtabileceğim bir ısıtıcı lazım bir ayarda sürekli çalışan cihazlardan değilde oda sıcaklığına göre açılıp kapanan bir cihaz istiyorum ve özellikle sessiz olmasını istiyorum bu konuda ne önerirsiz? UFO ve fanlı ısıtıcılar var şimdiye kadar gördüğüm bu cihazlar oda sıcaklığına göre mi çalışıyorlar yoksa sadece üzerlerinde belli bir ayarları mı var?

Yağlı radyatör alın. Saygılar.
  • quote:

Merhaba bu sene kışı Aydın'da geçireceğim çok sıcağı zaten sevmem kalorifersiz bir evdeyim salonda klima var yalnız kendi odamı özellikle ders çalışırken ve uyurken ısıtabileceğim bir ısıtıcı lazım bir ayarda sürekli çalışan cihazlardan değilde oda sıcaklığına göre açılıp kapanan bir cihaz istiyorum ve özellikle sessiz olmasını istiyorum bu konuda ne önerirsiz? UFO ve fanlı ısıtıcılar var şimdiye kadar gördüğüm bu cihazlar oda sıcaklığına göre mi çalışıyorlar yoksa sadece üzerlerinde belli bir ayarları mı var?

Kumtel aldım geçenlerde, üzerinde termostat var, arada çok sıcak olunca kendini otomatik kapatıyor, ayar yapabiliyorsunuz, yandan. Gayet güzel ısıtıyor. Ama ayakta almanız lazım ya da duvara sabitleyeceksiniz, içinden duvara sabitleme dubel, vida ve demir 4 parça sabitleme aparatı çıkıyor.
    Yağlı radyatör kendini ısıtmıyor ve ekonomik değil, burda çok yerde bahsedilmiş.

Forumdan bende dahil bir kaç kişi aşağıdaki konu açılınca 40 liraya kargo dahil almıştık. Az once baktım fiyat artmış. Akakçeden aratırsanız 42 liraya falan var, kargo hariç.

http://resim.donanimhaber.com/m_66874917/mpage_1/f_/key_kumtel//tm.htm#67174665

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

quote:

Kumtel aldım geçenlerde, üzerinde termostat var, arada çok sıcak olunca kendini otomatik kapatıyor, ayar yapabiliyorsunuz, yandan. Gayet güzel ısıtıyor. Ama ayakta almanız lazım ya da duvara sabitleyeceksiniz, içinden duvara sabitleme dubel, vida ve demir 4 parça sabitleme aparatı çıkıyor.
    Yağlı radyatör kendini ısıtmıyor ve ekonomik değil, burda çok yerde bahsedilmiş.

Forumdan bende dahil bir kaç kişi aşağıdaki konu açılınca 40 liraya kargo dahil almıştık. Az once baktım fiyat artmış. Akakçeden aratırsanız 42 liraya falan var, kargo hariç.

http://resim.donanimhaber.com/m_66874917/mpage_1/f_/key_kumtel//tm.htm#67174665

Kolay gelsin.

bu gibi bir cihaz düşünmüyorum şu anda, çünkü uyurken bu cihaz açık uyumak pek akıl işi değil aklımda şu anda konveksiyonel ısıtıcı var

http://www.hepsiburada.com/liste/de-longhi-konveksiyonel-isitici-hcm-2030/productDetails.aspx?productId=evdelhcm2030&categoryId=17111

anladığım kadarıyla odayı yağlı radyatör gibi yavaştan ısıtıyor ama radyatör gibi kendisi geç ısınmıyor açtığımız andan itibaren ısıtmaya başlıyor. Şu an bu cihazı araştırmaktayım eğer bundan vaz geçersem karbon infrared ısıtıcı düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.