Şimdi Ara

TH9 105 Level Full Duvar Satılık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tekliflere açık. Saçma teklifler hariç.
     TH9 105 Level Full Duvar Satılık! TH9 105 Level Full Duvar Satılık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KnuCKleS- -- 25 Nisan 2015; 1:50:23 >

• Cok az savunma bamsısın ful duvar yuklenmisin bi govslovan dalsalar duvarlar işe bile yaramaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 işçi boşa çıkmadan sürekli savunma ve diğer binaları bastım 1 işçi hep duvarlar için kaldı sonuç bu yapacak birşey yok zamanla onlarda yükselecek zayıf dediğin de işte bir tek savunma olarak bunlar kaldı: x yaylar seviye 2 3 yapılacak okçu kuleleri kaldı bir de teslalar. (Zoru gitti kolayı kaldı yani önemli olan duvar basabilmek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KnuCKleS- -- 25 Nisan 2015; 2:16:59 >
  • 50 tl veririm.Daha fazla etmez.Anlastik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim aldırma, zoru başarmış duvarları fullemişsin. İç savunmalar rahat hallolur.
    Duvalar TH9 a ilk geçtiğinde full 8 olduğunu hesaplarsak, bir duvarı 8 den 10 a basmak 4 milyon eder. 250 duvarı 8 den 10 a basmak ise 1 trilyon altın eder :)
    Ama oyun piyasası malum düşük, emeğinin karşılığını satarak asla alamazsın bu oyunda.
  • tugaykavuk kullanıcısına yanıt
    Haklısınız askere gidiceğimden ve eskisi kadar oynamadığımdan bende satmak istiyorum emeğim büyük gerçekten böyle bir köy yapan bilir demek istediğimi ama kafamdaki rakamı verirlerse 3-5 emeğime bakmam satarım.

• Güncel

• dostum whatsapp dan yada doğrudan ulaşır mısın ? ciddi alıcıyım 0543 217 55 27
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.