Şimdi Ara

The evil within menü gözükmüyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyuna girdikten sonra menüler gözükmüyor grafik ayarlarını değiştiremiyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?
    Oyun orjinal.

• Bu sorundan ben de muzdaribim. Bu linkini sitede bu sorun paylaşılmış ama hem de benimle aynı ekran kartında olmuş (AMD Radeon HD6700 M) sorun belki bu ekran kartlarından kaynaklı.

http://steamcommunity.com/app/268050/discussions/0/619568793760014372/?l=turkish

İnternette bunun için bir yama dolaşıyor ama ben denedim işe yaramadı, işlemi başaramadı daha doğrusu. Sağlam bir yama çıkana kadar bekleyeceğiz o zamana kadar menüleri görmeden oyunun ekranında aşağıda görülebilen menü yazılarını takip edeceğiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 13 Aralık 2014; 13:47:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

Bu sorundan ben de muzdaribim. Bu linkini sitede bu sorun paylaşılmış ama hem de benimle aynı ekran kartında olmuş (AMD Radeon HD6700 M) sorun belki bu ekran kartlarından kaynaklı.

http://steamcommunity.com/app/268050/discussions/0/619568793760014372/?l=turkish

İnternette bunun için bir yama dolaşıyor ama ben denedim işe yaramadı, işlemi başaramadı daha doğrusu. Sağlam bir yama çıkana kadar bekleyeceğiz o zamana kadar menüleri görmeden oyunun ekranında aşağıda görülebilen menü yazılarını takip edeceğiz artık.

Aslında bu sorun arkadaşımın bilgisayarında var. Onun ekran kartı HD 7670M, driverı 13.2 idi sanırım laptopu dual graphics kullandığı için mecburen ekran kartının driverini güncelleyemiyor. Sorunun çözümü büyük ihtimal driver güncelleme. Çünkü ben imzamdaki R9 280 14.4 driveri ile ultrada rahat oynayabiliyorum.

• one_number kullanıcısına yanıt
    En son çare driver güncelleme olsa da ona pek yanaşamıyorum. Çünkü amd_catalyst_13.11_mobility_betav9.4 sürümünü kullanıyorum bunun üzerindeki hangi sürümü kullansam oyunlarım çakılıp kalıyor, fena halde kasıyor ve performans yerlerde sürünüyor.

Bu sorun için bir update buldum ilaçlanabilir update ama , oyunun versiyonundan mıdır nedir, oyun içine farklı yerlere atıyor ve dosya değişimi yapamıyor... Kaldım böyle, öyle menü görmeden oynuyorum artık...

İlerde kısmet.

Belki böyle bitiririm gerek kalmaz:(

The evil within menü gözükmüyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.