Şimdi Ara

The Incredible Adventures of Van Helsing 2013 (Diablo Tarzı) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
4
Favori
9.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen 26 level oyna elektrik kesilsin oyundaki karekter bozul iyi mi açılmıyor.Gitti onca vakit
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwEeN

Sen 26 level oyna elektrik kesilsin oyundaki karekter bozul iyi mi açılmıyor.Gitti onca vakit

Hocam kötü olmuş ya bende turkce yamayı bekliyordum turkce yamada çıkmış müthiş oldu....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunda eleştirebileceğim tek şey bölümler geçildikten sonra ya da oyun bitince haritanın yenilenmemesi olmuş .. bu da büyük bir eksik . ama yine de güzel oyundu
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

quote:

Orijinalden alıntı: TwEeN

Sen 26 level oyna elektrik kesilsin oyundaki karekter bozul iyi mi açılmıyor.Gitti onca vakit

Hocam kötü olmuş ya bende turkce yamayı bekliyordum turkce yamada çıkmış müthiş oldu....

Ben direk sildim oyunu hiç uğraşamam tekrar başlamak oyunun 2. serisi çıkınca onu oynarım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

bu oyunda eleştirebileceğim tek şey bölümler geçildikten sonra ya da oyun bitince haritanın yenilenmemesi olmuş .. bu da büyük bir eksik . ama yine de güzel oyundu

onu yeni patchlerde düzelttiler diye biliyorum.
  • türkçe yama çıkmış sonunda
  • Arkadaslar karakter analizi veya rehberi yapar mısınız ben uzak menzili yeteneği geliştiriyorum yani ileride sıkıntı yaşarmiyim bu o skillin yanında ne geliştirmeliyim birde yanımızda hatunun hangi yeteneğini geliştireyim ben yakın mücadele olarak geliştiriyorum veya belki buyuculuge yatkın olabilirmi yani hangisini önerirsiniz umarım anlatabilisimdir saygılar....

• Oyunu çok önceden aldım da yeni yükledim çok güzel duruyor bakalım.

Ayrıca Lady Catarina saldırı formun da çok şekil Dota 2 'de hero olacak tarzda.
  • Oyunu oynamaya yeni başladım. Tek kelime ile bayıldım. Zaten bu tarz oyunlar benim en sevdiğim tür ve bu tür piyasadaki bütün oyunları oynamıştım. Böyle bir oyun yapmalarına çok sevindim. Yakında karakter yapılandırma hakkında da bir şeyler yazar ve sorarım. Oyunu birden çok kez bitirmeyi planlıyorum.

• Oyunu oynayanlar yeni karakterin bulunduğu DLC'ye bir göz atabilirler.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Van_Helsingin_Arcane_Mechanic_DLCsinden_Video-42335.htm
  • Çok sevindim bu habere. İnşallah korsanını çıkarırlar. Kredi kartım olsa orjinal dlc'yi kesin alırdımç
  • Oyunda Diablo gibi sağ mouse tuşu ile ilerleyip sol mouse ile action tuşu olarak ayarlayabilir miyiz?

Oyunda sol ile ilerleyip sağ ile patlatıyoruz. Bu durum bana ters geldi.
  • Oyun Steam'dan ilk satın aldığım oyun olarak tarihe geçti. Hack n Slash türünü sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir oyun. Kesinlikle mükemmel.
    Yukarıda kredi kartım olsa demişim yaklaşık 20 gün önce. 1 hafta önce kredi kartım oldu.
  • Marvel Arcane Tech'in skill ağacını yazabilcenm i nasıl birşeydir kaynak bulamadım da eğer dlc varsa tabi.
  • başlık komedi
  • 20 kasımda oyuna büyük bir son patch geliyor ve çok fazla şey değişiyor. Herkese oyuna tekrar dönmelerini tavsiye ederim

-Yeni senaryo levelleri
    -Hiç bitmeyen hikaye modu (ana görevler bittikten sonra da devam edilebilir)
    -Yaratıkların tekrar doğmaları (En çok istediğim buydu.)
    -Toplanabilecek bir sürü yeni item.
    - PVP MOD!
  • çok iyi haber oldu bu, yeni ek paketleri denemek istiyordum iyi oldu. pvp modu merak ediyorum.
  • İyi oynarız oyun yok zaten bu aralar
  • Sinirlerim bozuldu ya, geçidi açmak için yaratıkların saldırması gerekiyor ama saldırmıyorlar.

İşte burası tam olarak:

http://u1312.hizliresim.com/1j/f/vgyrm.bmp
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.