Şimdi Ara

:::::The sopranosun son 9 bölümü(Kaldı Mı Dohuz?)) Çevrilsin fun club::: (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
0
Favori
9.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13. bölüm yayınlandı. 14 bakalım ne zaman çıkacak. Ne cenabed bir diziymiş arkadaş ya yıllardır tamamlanamadı altyaızları. Türkçe dvdsi yok. e2'den kaydı yok. Kalakaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

13. bölüm yayınlandı. 14 bakalım ne zaman çıkacak. Ne cenabed bir diziymiş arkadaş ya yıllardır tamamlanamadı altyaızları. Türkçe dvdsi yok. e2'den kaydı yok. Kalakaldık.

http://www.turkcealtyazi.org/sub/255141/the-sopranos.html
    @mamusmesut

nickli biri çevirmiş umarım devamınıda çevirir,forumdan birimi acaba ?
  •  :::::The sopranosun son 9 bölümü(Kaldı Mı Dohuz?)) Çevrilsin fun club:::

14 dünde yarısına gelmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 15 Nisan 2010; 21:55:14 >
  • http://www.turkcealtyazi.org/login.php?redirect=privmsg.php&folder=inbox&mode=post&u=55167

arkadaşlar çeviren arkadaşa pm atalım teşekkür edelim,devamını da çevirsin ben pm attım teşekkür ettim,bu konunu linkini verdim sizde teşekkür mesajı atında teşvik olsun..
  • Bizim 13 Çalışması Boşa Mı Gitti
    Sınavlardan Dolayı Sonunu Getirememiştim.Sanırım Artık Bitirmemede Gerek Kalmadı
  • Devamını çeviriyor ama çok yavaş geliyor be hocam. 7 nisanda başlamış 14. bölüme henüz %30'da.

Bana 2 kişi destek versin hergün 1 bölüm çeviririz. Yoksa ingilizce altyazılarla seyredicem .
  • quote:

Devamını çeviriyor ama çok yavaş geliyor be hocam. 7 nisanda başlamış 14. bölüme henüz %30'da.

Bana 2 kişi destek versin hergün 1 bölüm çeviririz. Yoksa ingilizce altyazılarla seyredicem .

nerdeyse google translate ile çevirip izlicem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuque

Bizim 13 Çalışması Boşa Mı Gitti
    Sınavlardan Dolayı Sonunu Getirememiştim.Sanırım Artık Bitirmemede Gerek Kalmadı

hocam 15 i bari çevirde biraz hız kazansın,çeviri işi..
  • vuque 15'i çevirelim beraber istiyosan?
  • quote:

vuque 15'i çevirelim beraber istiyosan?

Olabilir...
    Pm'den Msn Atabilirmisin?
    Bir Görüşelim...
  • Söz verdiğim gibi vizelerim bitti ve 18 i çeviricem
  • 14. bolumun ben 50. dksina kadar cevirmistim. Baskasi mi ceviriyor simdi?
  • Yiğit o %30 çevirmiş. Seninki daha çabuk biter.Seninki %90 olmuş.
  • mamusmesut'a mail atmıştım gelen cevap :

" Selam. Sitede pek fazla talep olmadığını düşündüğümden üzerine çok düşmedim. Ancak bekleyen arkadaşların oldunu donanım haberden gördüm.
    Çeviri yapacak arkadaşlar da hangi bölümleri çevireceğini bildirirse ona göre paylaşır 3-4 günde hepsini bitiririz.

14. bölüm bu gece bitireceğim. hemen cevap yazarsanız ardından diğerine başlarım.

kolay gelsin. "

Arkadaşlar kim hangi bölümleri çeviriyor bildirirseona hareket edelim.
  • quote:

mamusmesut'a mail atmıştım gelen cevap :

" Selam. Sitede pek fazla talep olmadığını düşündüğümden üzerine çok düşmedim. Ancak bekleyen arkadaşların oldunu donanım haberden gördüm.
    Çeviri yapacak arkadaşlar da hangi bölümleri çevireceğini bildirirse ona göre paylaşır 3-4 günde hepsini bitiririz.

14. bölüm bu gece bitireceğim. hemen cevap yazarsanız ardından diğerine başlarım.

kolay gelsin. "

Arkadaşlar kim hangi bölümleri çeviriyor bildirirseona hareket edelim.

şansa bak 2 altyazımız pişti oldu(yiğit ile voque) neyse @Archelot ve diğer arkadaşlar geriden gelsin olmazsa 21 den aşağı pişti olmayalım tekrardan,@yiğit 21'i voque ve sizde 19 ve 18 i @yekilalemde 17 yi @namusmesutta 14-15-16 yı çevirirse bu iş bu hafta biter kanımca..

• Ya neyse mamusmesut'un başına bişi gelmediği sürece çeviri devam edecek sanırım. Bunu bilmek de güzel :D
  • mamusmesut arkadaşımıza çok teşşekür ediyorum. Ellerine sağlık!...

Geriye kaldı 8 Bölüm arkadaşlar. Şaka gibi ama bitiyor sanki. Şimdi de üzülmeye başladım

Neyse, olmadı sil baştan bir daha izleriz
  • 14.bölüm %70 miş oldu..yavaş olsun önemli değil 3 ay sonra bitsin gerekirse ama bitsin o kadar izledik 7 bölüm kaldı o koyuyor insana..
  • Bitmez o altyazılar :D Lanetli bu dizi...
  • Mamusmesut'un çevirisiyle 14.Bölüm 80%'e gelmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.