Şimdi Ara

Thermaltake Contac30 Montaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce hepsiburadadan thermaltake contac30 sipariş ettim ama anakartıma uyarmı diye şüphelendim.Anakartım buhttp://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-890gpa-ud3h_10 işlemci Phenom ii x4 965 acaba montaj sorun çıkarır mı?
    Anakartın arka paneli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanbaklava -- 8 Temmuz 2013; 12:59:38 >

• bilgisi olan yok mu?
  • Ön taraftan bu vidaları sökerek o kısmı komple çıkartın sonra fanın alt bloğu vardır zaten montajı yapın.Sorun çıkarmıycaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naykimayki -- 9 Temmuz 2013; 5:24:11 >
  • tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • soğutucu geldi montajı neredeyse bitirdim ancak son iki vidayı bir türlü sıkamıyorum

• ben de bir adet edindim. işlemci boşta 40 derece bf3 oynarken 57 derece değerler sizce nasıl...fx 8320 ile kullanmaktayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrking -- 11 Temmuz 2013; 0:59:40 >
  • montajı hallettim boşta 38-40 arası team fortress 2 oynarken 46-48 civarı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanbaklava

montajı hallettim boşta 38-40 arası team fortress 2 oynarken 46-48 civarı oluyor

Hayırlı olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

quote:

montajı hallettim boşta 38-40 arası team fortress 2 oynarken 46-48 civarı oluyor

Hayırlı olsun hocam

teşekkürler almayı düşünenlere tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

quote:

Hayırlı olsun hocam

teşekkürler almayı düşünenlere tavsiye ederim

Bi garip pc yahu, işletim sistemi nedir? :) merak ettim , program falan mı kurdunuz windowsa benzemiyor.

• işletim sistemi ubuntu 13.04
  • quote:

benimde o civarlarda genelde 34 dereceye düşüyor duruma göre normal seviyede sıcaklıklar
    sıcaklık boşta 45 derecelere varırsa bir sorun vardır bende ilk takarken bir hata yapmıştım bilginize
    http://forum.donanimhaber.com/m_76694300/f_//tm.htm#76694300

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 14 Temmuz 2013; 11:10:13 >

• ilk pc açıldığında boşta 36 derece ama yük bindikten sonra boşta ki sıcaklık 36-40 arası değişiyor.

benim kasa içinde ki kabloları iyi düzenlememiş olabilirim.stok fanla cs:go oynarken bir haritada 65 dereceye gelip ikaz veriyordu. uzun uğraşlarıma rağmen contac 30 taktıktan sonra aynı haritada 55 dereceyi geçirtemedim artı asus programında fan hızları standart eskiden olsa 40 dan sonra evin içinde uçak kalkıyor du sanki şimdi sesten eser yok..

birde ben contac 30a ek ikinci bir fan egzoz (havayı alma-atma için uygun takıldı) taktım macun olarakta içinden çıkan değilde xilence x5 kullandım.

değerler sizce nasıl ya da ne önerirsiniz.
  • ben kendi macununu kullandım benimde şuan boşta 36-37 derece 1 ay öncede 34 derecelerde geziyordu bu havalarda o değerler gayet normal bence için rahat olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 14 Temmuz 2013; 14:14:15 >
  • windows 8.1 boşta sıcaklık değerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanbaklava -- 14 Temmuz 2013; 16:09:53 >
  • quote:

windows 8.1 boşta sıcaklık değerleri

bir yanlışlık olmasın hocam nasıl olabiliyor öyle ayrıca 2 işletim sistemimi kullanıyorsunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.