Şimdi Ara

Tibette 66 adam SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Baya bir şaşırdım

• Botla kastığını herkes bilio ama 66 bu ne bea botla bile olsa bu kdr zamanda nası oldu anasını satem
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeForStyle

Botla kastığını herkes bilio ama 66 bu ne bea botla bile olsa bu kdr zamanda nası oldu anasını satem
    benm arkdasda 64 bot suz kastı sabah aksam uykusuz kasıo cock aylk ticket fln wardı adı Anarchy
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3V3R

benm arkdasda 64 bot suz kastı sabah aksam uykusuz kasıo cock aylk ticket fln wardı adı Anarchy

Alıntıları Göster
    3 haftada mı kastı uyan artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4everAres

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 4everAres

İstanbul Guıldı lvl 4 olms Imzayı 4 yap ıstersen bide 3 haftadan fazla oldu tıbet acılalı 1 ay oldu da gectı

• anarchy greece de idi botla kasmıştı greeceden sonra gelen servera geçcekti adı neyse olympos mu ne orda botu kuramadığı için burda kaldı diğer servera geçerim dedi tibete geçti ve bence bot kullandığı kesin çünkü botla kasmak istiordu zaten ama tabi görmedim bilmem botsuz da kasmış olabilir ama çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Flower

anarchy greece de idi botla kasmıştı greeceden sonra gelen servera geçcekti adı neyse olympos mu ne orda botu kuramadığı için burda kaldı diğer servera geçerim dedi tibete geçti ve bence bot kullandığı kesin çünkü botla kasmak istiordu zaten ama tabi görmedim bilmem botsuz da kasmış olabilir ama çok zor
    bu 66 dedıgın adam 62 str ıle kapıstı str ılk ını aldı sonra 2 kkere yattı ama zor kestı str yı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShupaR

bu 66 dedıgın adam 62 str ıle kapıstı str ılk ını aldı sonra 2 kkere yattı ama zor kestı str yı

Alıntıları Göster
    abooo one be 66
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tlhsbt

abooo one be 66

Alıntıları Göster
    Botla kastıysa
  • way be 66 lvl ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mozolé^^Mi®A©H

way be 66 lvl ha
    Hemen bot diyosunz kasan kasan ne var ne kadar oldu orası açılalı 1ayı geçti adamın kasma tekniğini düşünün biraz mesela 3-4 kişi kasıyo olabilir hiç boşalmıyodur char gece gündüz 70 bile olur aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mm0rtaL

Hemen bot diyosunz kasan kasan ne var ne kadar oldu orası açılalı 1ayı geçti adamın kasma tekniğini düşünün biraz mesela 3-4 kişi kasıyo olabilir hiç boşalmıyodur char gece gündüz 70 bile olur aslında.

Alıntıları Göster
    botla değildir. adam duayen olmuş ticket almış kasmış işte. her şeye bot demeyin pilis

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 1mm0rtaL

Bizim Arkadaşlar 3 Aydır Günde 24 Saat Kasma Yapıyolar Daha Yeni 62 Oldular.

Botla Kastığını Kınamıyorum İstediği Kadar Kassın Ayıp Değil. Öyle Zevk Alıyosa Öyle Oynasın Oyunu.Kimseye Karışmak Düşmez Bence

• quote:

Orijinalden alıntı: İlan-ı Aşk

quote:

Bizim Arkadaşlar 3 Aydır Günde 24 Saat Kasma Yapıyolar Daha Yeni 62 Oldular.

Botla Kastığını Kınamıyorum İstediği Kadar Kassın Ayıp Değil. Öyle Zevk Alıyosa Öyle Oynasın Oyunu.Kimseye Karışmak Düşmez Bence

Alıntıları Göster
    kusura bakma ama günde 24 saat kasıpta 3 aydır 70 olamamışlarsa yuh diyorum.3 ayı geç 1 ticketla 70 olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Lethe_

kusura bakma ama günde 24 saat kasıpta 3 aydır 70 olamamışlarsa yuh diyorum.3 ayı geç 1 ticketla 70 olursun.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _Lethe_

Sen de Haklısın Ama 256 MB RAM 128 EKRAN KARTI Lagdan Oynanmıyo Donuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlan-ı Aşk

quote:

Orjinalden alıntı: _Lethe_

Sen de Haklısın Ama 256 MB RAM 128 EKRAN KARTI Lagdan Oynanmıyo Donuyo

Alıntıları Göster
    bncedeeee bottur çunkuu ö lee botlar çıktıkii hem sikiill kullanıolar hmdee mal mal hello diıolar
    hll olsn hackerlara neler yapıolar
    hehehe

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanbaba

bncedeeee bottur çunkuu ö lee botlar çıktıkii hem sikiill kullanıolar hmdee mal mal hello diıolar
    hll olsn hackerlara neler yapıolar
    hehehe

Alıntıları Göster
    puff nerde kasmasını bilmeyen var bu topic e gelmiş heralde çok büyük bişey sanıylar

• 67 olmus xJT int nuker pure boterrrrr Banlanacağınıda sanmıyorum
  • quote:

puff nerde kasmasını bilmeyen var bu topic e gelmiş heralde çok büyük bişey sanıylar

Alıntıları Göster
    quote:

sen neden bu topice geldin madem hadi biz kasmasını bılmıyenler olarak bu topicteyız sen kasmasını bılıosan
    ne işin var bu topicte

• quote:

Orijinalden alıntı: XaXaX

quote:

sen neden bu topice geldin madem hadi biz kasmasını bılmıyenler olarak bu topicteyız sen kasmasını bılıosan
    ne işin var bu topicte

Alıntıları Göster
    THEYLOVETHEBOTS

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.