Şimdi Ara

Tim Burton's Batman vs C. Nolan's Batman?? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

The Dark Knight Rises hariç ikisinin filmleri de güzel.

aynen katılıyorum.bana göre en iyi batman filmi başrolünde sisin,pusun,çöpün,soğuğun,karanlığın olduğu yani gotham'ın olduğu batman returns'tür.
  • Dark Knight üçlemesi daha güzel ama Tim Burton'ınkiler daha bir 'Batman'di.
    Joker konusunda ise ben pek çok kişinin aksine Jack Nicholson'ı daha çok beğeniyorum. Özellikle 1989'da çıkan Batman filminde
    Eckhardt'ı öldürmeden önce "think about the future" lafına hastayım sebepsiz yere.

Batman olarak da açık ara Michael Keaton en iyisi şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathFor81

eski seri daha iyiydi. Yeni seride rises eh işte. dark knight güzeldi. beginsi izlemedim izlicem. yalnız batman çok ezik bu seride. dövüş sahnelerinde güldüm .o bölümleri türk yönetmen çekmiş sanıırm

sözümü geri aldım dün en iyi eski batman filmi olarak görülen batman returnsu izleyim dedim dayanamadım. 15 dk sonra kapattım. Zamanına göre iyi olabilir. demekki çocukken güzel gelmiş. Daha çok çocuklara hitap eden bi batman filmi. Nolanınki yetişkinlere hitap ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathFor81 -- 20 Kasım 2014; 9:50:11 >

• Parliament sinema gecesinde Tim Burton Batman'ini izleyen kesime giren biri olarak soyliyim Nolan'ın Batman'ı modern zaman aksiyonlu filmdir benim için.
    Nolan'ın diğer filmleri arasında da en fazla gişe yapıp en begenmediğim filmleri Batmanleridir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.