Şimdi Ara

TİM Çalışanı Yardım Destek Sayfası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi turkcell sitesinde Minik Yaz Kazı Kazan Kampanyası gördüm http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Minik-Yaz-Kazi-Kazan-Kampanyasi.aspx burada kampanya 31 Ekim 2011 tarihine kadar geçerlidir yazıyor ama aşağıda Daha Fazla Bilgi kısmında "Kampanya ya katılım 31.08.2011'e kadar ve Kampanya kazı kazan kart stokları ile sınırlıdır." yazıyor kampanya 31 ekime uzatıldı da aşağıdaki açıklamanın tarihini güncellemeyi mi unutmuşlar acaba?
    birde yine en altta "Haydi Gel Fırsat kampanyası ile birlikte alınması durumunda 19TL karşılığı paket dakikaları ile toplam 500dakika görüşme süresine ulaşılır." diyor buradaki 500 dakikanın kaç dakikası turkcell kaç dakikası her yöne nasıl öğrenebiliriz?

• 12 ay sabit fiyat garantili 250dk heryöne +250dk turkcell yönüne 19 tl kampanyaya sadece Switch yani ödeme tipi değişikliği yaparak katılabilirsin ​​Kampanyadan ön ödemeliden faturalıya geçen ve geçiş öncesi minimum 3 aylık bireysel ön ödemeli aboneliği olan hatlar Haydi Gel Minik Fırsat kampanyası ile yararlanabilirler
    kontorlu hattan faturalıya geçiş onaylandıktan sonra en geç 30 gün içerisinde sırasıyla ( FIRSAT MINIK ) =>2222 mesaj göndererek 22tl olan fiyat 19a düşüyor ek 250 dk içinde ( HEDIYE 250 ) =>2222 bazı abonelerde hediye 100hy +150trkcl için EK250=>2222 göndermek gerekiyor
  • pc internet paketlerinde güzel bir kampanya varmı şu ara?

4 gb kamu 29 tl idi en son, bu pakette kotayı aşınca hız ve fatura ne oluyor acaba?
  • 5-6 seneden fazla belkide normal Turkcell hat kullanıyorum.Turkcell kampanyalarından iPhone 4 almam için sanırım faturalı hat kullanmam gerekiyor.Faturalı hatta geçiş yaptığım gibi iPhone 4 kampanyasından yararlanabiliyormuyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Black#

eğer 1 yılı geçmeden o hattı iptal-mnt-prepaid hatta çevirirseniz 50 Tl cayma bedeli sizden tahsil edilir.Yeni bir hat aldığınzda ise toplamda 60 tl btk amcamızın bizden tahsil ettiği tutar yine alınır
    @#Black#

Merhaba, öncelikle yardimlarin için tşkler, bayiye gitsek bu kadar ilgilenmiyorlar..

Sunu sormak istiyorum, yaklasik 4 ay once Turkcell den yeni faturali hat aldik, simdi bunu Avea ya tasiycaz. Telsiz vergisinin faturasiza gecerken kalan tutarinin tamaminin odenecegini biliyorum ama yazdiginiz bu 50 tl cayma bedeli cezasi nedir onu anlamadim. Herhangi bir taahhüt yok hatta.
  • @#Black#
    http://forum.donanimhaber.com/m_53442272/tm.htm
    bu konuda geçen 33 TL ye 8 GB internet kimler alabilir bilgi verebilir misiniz?
    Resminde birçok meslek grubu var ama açıklamlarında o meslek gruplarını yazmamış.
    Ben öğretmenim bunu alabilir miyim?

Ayrıca 44 Tl ye sınırsız internet var onun için ne gerekiyor. Bunu şirket adına mı alabiliriz.
    Teşekkürler.
  • Öncelikle herkese günaydın Sayfama bir bakayım dedim dolup taşmış valla Neyse soruları cevaplayalım

@muratsss şahsen böyle bir kampanyayı yeni görüyorum.Yarın teknoloji uzmanımıza sorduktan sonra cevap vermem daha doğru olur

@arLe orada mnt yazıyor switch değil.Yani bu durum numara taşıma da geçerli oluyor

@righteous@ açıkçası kamudan başka 24 aylık 8Gb var.Ama 24 aylık tahahüt istemem diyorsan kamudan başka seçeneğin yok

Temmuzdan sonra alınan vınnlarda kota aşım ek ücret yok

@Eagle Claw prepaid hattan postpaid hatta geçiş yaptıktan sonra direk cihaz kampanyalarından faydalanabiliyorsunuz ama kredi kartı kontrat seçeneği ekleniyor bu sefer

Mesela iphone4 full paket üzerinden düşünelim.Paket içeriği;

1000 Dk
    1000 Sms
    1 Gb net ve iphone 4 16Gb.Normalde paket fiyatı 149 Tl.Ama senin hattın 1 yılı doldurmadığı için kredi kartı kontrat seçeneğinden yararlanabilirsin.Bu durum ise 149x12 olarak kredi kartından çekilir (ilk 12 ay eve fatura gelmezken) 13. aydan itibaren evine turkcell tarafından düzenlenen fatura gönderilir

Yada 2. kontratı düşünelim

İphone 4+2Gb net 109 TL ama konuşma bedelinide bu tutara eklemen gerekiyor.Sen heryöne 1 saat tarifesindesindir (17 TL sabit ücret) 109 TL ekleyerek cihaz kampanyasından faydalabilirsin

109 TL'nin ilk 12 ayı kredi kartından daha sonrası faturana yansır.Ama ilk 12 ay boyuncada evine fatura yollanır.Tarife tutarı ve aşım ücretlerini faturanda görürsün

@tano aldığınız hat 532'le başlıyorsa Turkcell 532'li hatlara cayma bedeli uyguluyor.Ayriyetten yeni hat aldığın için BTK'nın da aldığı bir tutar var.Eğer numara taşıma yaparsanız BTK'nın aldığı yeni tesis vergisini ve 532'li hat aldığınız için Turkcell tarafından 532'li hat cayma bedeli olarak yaklaşık 100 TL gibi bir tutar görürsünüz.Eğer hat 530-533'lüyse sadece BTK'nın aldığı vergiyi ödersiniz

@hakan_80 maalesef öğretmenler bu kampanyadan yararlanamıyor

quote:

Yeni Tesis hattı ile kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvuru sırasında şu belgeleri getirmeleri gerekir:
    Doktorlar Kulübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi ve diploma numarası
    Avukatlar Klübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi veya Barolar Birliği kartı fotokopisi veya avukat olduğunu gösteren belgelerinin fotokopileri ve diploma numaraları
    Eczacılar Kulübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi veya eczacılar birliği kartı fotokopisi veya eczacı olduğunuzu gösteren belgelerinin fotokopileri ve diploma numaraları
    Emlakçılar Kulübü üyelerimiz: Emlakçılar Birliği kartının fotokopisi veya emlak ofislerine ait vergi levhası, imza sirküleri

• Geçen hafta büyük bir hata yaparak turkcell faturalıya geçtim. 1 hafta oldu 99 tl fatura geldi. Hattımı kapattırmak istiyorum fakat 12 aylık bir paket üyeliğim var. Bunu iptal edip kapattırabilirmiyim
  • 532 li turkcell faturalı hattımı avea faturalı ya taşıdım 1,5 yıl oldu, şimdi turkcellin konturlu hattına geçiş yapmak istiyorum, eski turkcell sim kartımı yine kullanabilirmiyim. teşekkürler
  • @GöKHaN 35 cayma bedeli ödeyerek hattınızı kontörlüye dönüştürebilir, hat iptali yapabilir, başka bir operatöre taşıyabilirsiniz

Eğer aldığınız tarifeyi aşmasaydınız ek ücret gelmiyecekti.Hata sizde...

@ozgurkpt numara taşıma işlemi başlandığında yeni sim kart verilir.Eski sim kart herhangi bir işe yaramaz
  • quote:

@GöKHaN 35 cayma bedeli ödeyerek hattınızı kontörlüye dönüştürebilir, hat iptali yapabilir, başka bir operatöre taşıyabilirsiniz

Eğer aldığınız tarifeyi aşmasaydınız ek ücret gelmiyecekti.Hata sizde...

@ozgurkpt numara taşıma işlemi başlandığında yeni sim kart verilir.Eski sim kart herhangi bir işe yaramaz

70 msj + 5 mb internet kullandım. Cayma bedeli ne kadar ?
  • Onu müşteri hizmetleriyle konuşacaksınız.Cayma bedelini bayii hesaplayamaz
  • Peki.
  • temmuzdan sonra alınan vinn da niye kota aşımı yok
  • Kontörlü bir hattı genç tarifeli yapmış biri bir de faturalı hattı genç tarifeli yapabiliyor değil mi?
  • @inexo müşteri şikayetlerinden dolayı vınn'larda kota aşımı ve ek ücret yok

@s0ft 18-25 yaş arası kullanıcı sadece tek bir hat ile genç tarifeli olabiliyor.Hem kontörlü hem faturalı ayrı hatları varsa sistem izin vermiyor
  • TIM'den aldığım bir cihazı, arızanlandığında Türkiye'nin herhangi bir yerindeki TIM'e götürebilir miyim?
  • quote:

Öncelikle herkese günaydın Sayfama bir bakayım dedim dolup taşmış valla Neyse soruları cevaplayalım

@muratsss şahsen böyle bir kampanyayı yeni görüyorum.Yarın teknoloji uzmanımıza sorduktan sonra cevap vermem daha doğru olur

@arLe orada mnt yazıyor switch değil.Yani bu durum numara taşıma da geçerli oluyor

@righteous@ açıkçası kamudan başka 24 aylık 8Gb var.Ama 24 aylık tahahüt istemem diyorsan kamudan başka seçeneğin yok

Temmuzdan sonra alınan vınnlarda kota aşım ek ücret yok

@Eagle Claw prepaid hattan postpaid hatta geçiş yaptıktan sonra direk cihaz kampanyalarından faydalanabiliyorsunuz ama kredi kartı kontrat seçeneği ekleniyor bu sefer

Mesela iphone4 full paket üzerinden düşünelim.Paket içeriği;

1000 Dk
    1000 Sms
    1 Gb net ve iphone 4 16Gb.Normalde paket fiyatı 149 Tl.Ama senin hattın 1 yılı doldurmadığı için kredi kartı kontrat seçeneğinden yararlanabilirsin.Bu durum ise 149x12 olarak kredi kartından çekilir (ilk 12 ay eve fatura gelmezken) 13. aydan itibaren evine turkcell tarafından düzenlenen fatura gönderilir

Yada 2. kontratı düşünelim

İphone 4+2Gb net 109 TL ama konuşma bedelinide bu tutara eklemen gerekiyor.Sen heryöne 1 saat tarifesindesindir (17 TL sabit ücret) 109 TL ekleyerek cihaz kampanyasından faydalabilirsin

109 TL'nin ilk 12 ayı kredi kartından daha sonrası faturana yansır.Ama ilk 12 ay boyuncada evine fatura yollanır.Tarife tutarı ve aşım ücretlerini faturanda görürsün

@tano aldığınız hat 532'le başlıyorsa Turkcell 532'li hatlara cayma bedeli uyguluyor.Ayriyetten yeni hat aldığın için BTK'nın da aldığı bir tutar var.Eğer numara taşıma yaparsanız BTK'nın aldığı yeni tesis vergisini ve 532'li hat aldığınız için Turkcell tarafından 532'li hat cayma bedeli olarak yaklaşık 100 TL gibi bir tutar görürsünüz.Eğer hat 530-533'lüyse sadece BTK'nın aldığı vergiyi ödersiniz

@hakan_80 maalesef öğretmenler bu kampanyadan yararlanamıyor

quote:

Yeni Tesis hattı ile kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimizin başvuru sırasında şu belgeleri getirmeleri gerekir:
    Doktorlar Kulübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi ve diploma numarası
    Avukatlar Klübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi veya Barolar Birliği kartı fotokopisi veya avukat olduğunu gösteren belgelerinin fotokopileri ve diploma numaraları
    Eczacılar Kulübü üyelerimiz: Diploma fotokopisi veya eczacılar birliği kartı fotokopisi veya eczacı olduğunuzu gösteren belgelerinin fotokopileri ve diploma numaraları
    Emlakçılar Kulübü üyelerimiz: Emlakçılar Birliği kartının fotokopisi veya emlak ofislerine ait vergi levhası, imza sirküleri

19TL’ye 250 dakika görüşme hemde hepsi 12 ay sabit fiyat garantisiyle.

19 Eylül itibarı ile Hazır Kart’tan Turkcell faturalıya geçerek Haydi Gel Minik Fırsat kampanyasına giren abonelerimize ek 250dk hediye edilecektir. Böylece faturalıya geçen abonelerimiz 12 ay boyunca ayda 19TL’ye 250dk her yöne, 250dk Turkcell’lilerle olmak üzere toplam 500dk konuşabilecekler. Detaylı bilgi için tıklayınız.

link burada http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-gel-firsat-kampanyasi.aspx

@#Black# ustadım 19 eylül 170 numaralı sinyalde tüm ayrıntıları yazıyor orada switch yazıyor mnt degil ek 250 dakika için
    saygılar iyi forumlar

• quote:

@inexo müşteri şikayetlerinden dolayı vınn'larda kota aşımı ve ek ücret yok

@s0ft 18-25 yaş arası kullanıcı sadece tek bir hat ile genç tarifeli olabiliyor.Hem kontörlü hem faturalı ayrı hatları varsa sistem izin vermiyor

evet soft 12-25 yaş arası olan her genç insanımızın 1 faturalı 1 önödemeli genç tarife hakkı vardır türkiyedeki tüm tim ve ytsn'lerde geçerlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

TIM'den aldığım bir cihazı, arızanlandığında Türkiye'nin herhangi bir yerindeki TIM'e götürebilir miyim?

cihazı aldıgınız yere bagımlı kalmadan türkiyenin her yerindeki timlere gönül rahatlığıyla cihazınızı verebilirsiniz siz kendiniz kargoyla yetkili servise gönderebilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.