Şimdi Ara

Tıp 3. Sınıf Öğrencisinden Tercih Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=nBsR_bFOfCQ öncelikle videoma göz atın derim. daha sonra aklınıza takılan şeyleri burdan veya video altından yorum olarak sorarsanız yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mskarakaya -- 28 Temmuz 2016; 18:54:17 >

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: SexyBear

Bu mesaj silindi.
    Tabi çok fazla ezber var ama bence zorluğu düzenli çalışman gerektiği için kendine yeterli vakit ayıramaman. Ancak vakit ayırıp derslerde başarılı da olabilirsin biraz sana bağlı. Eğer seviyorsan bölümü hiçbir şey zor değil.
  • Eskisehir tıp nasil? Basarili mi? Zor mu? Tus basarisi nasil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mskarakaya

Tabi çok fazla ezber var ama bence zorluğu düzenli çalışman gerektiği için kendine yeterli vakit ayıramaman. Ancak vakit ayırıp derslerde başarılı da olabilirsin biraz sana bağlı. Eğer seviyorsan bölümü hiçbir şey zor değil.

Alıntıları Göster
    dokuz eylülü önerirmisin ? akdeniz tıp dokuz eylül tıp yıldırım beyazıt tıp ve evimin yanındaki selçuk tıp hangisini tavsiye edersin ?
  • ensargarip E kullanıcısına yanıt
    Youtubedan cevap verdim :)
  • BrokenNecklace kullanıcısına yanıt
    Köklü üniversitelerde tıp fakülteleri iyidir. Eskişehir de iyi bir şehir. Her tıp kadar zordur. Tus başarısını googlea yazıp bulabilirsin.
  • quote:

Köklü üniversitelerde tıp fakülteleri iyidir. Eskişehir de iyi bir şehir. Her tıp kadar zordur. Tus başarısını googlea yazıp bulabilirsin.
    link düzeltildi
  • quote:

link düzeltildi

Alıntıları Göster
    up
  • 19 Mayıs tıp hakkında ne düşünüyorsun?
  • Üst Akıl kullanıcısına yanıt
    Fiziki şartları baya iyi. Eğitim kalitesi de fena değil. Sistemi dokuz eylül'e benziyor. Eğer çalışırsan iyi bi doktor olursun o fakülteden.
  • 7.9kya tıp önerebilir misin iç anadolu hariç
  • Vena Portae kullanıcısına yanıt
    omü
  • Rize rte tip hakkinda ne dusunuyorsn?
  • mskarakaya M kullanıcısına yanıt
    Peki sistemi diğer üniversitelerden çok farklı mı ve bu sistemin dezavantajı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üst Akıl -- 30 Temmuz 2016; 16:09:31 >
    Hocam calisilirken 2. universite olarak tip okunabilir mi sizce?
    ilk 3 sene en azindan
  • Üst Akıl kullanıcısına yanıt
    ben beğeniyorum açıkçası sistemi çok da aşırı fark yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mskarakaya -- 30 Temmuz 2016; 16:21:55 >
  • Omer.Krky2 kullanıcısına yanıt
    pek bilgim yok
  • thereisnoway kullanıcısına yanıt
    anlayamadım
    Son sorum Erciyes ile 19 Mayıs arasında çok bir fark var mı? Hangisi daha iyidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üst Akıl -- 30 Temmuz 2016; 16:25:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.