Şimdi Ara

Tıp için laptop (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ne demek, rica ederim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıp için yastık kılıfı önerileriniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağdatlı Ruhi

- Bilgisayar sadece bilgisayar ve diğer mühendislik öğrencilerine gerekli değildir diğer bölümlerde slayt video fotoğraf internet araştırması gibi işlemleri rahat ve hızlı yapabilmek için de gerekebilir (Tercihe bağlı olarak telefon ve tablet de iş görür ama en rahatı notebook).

- Bilgisayar veya diğer mühendislere üst düzey bir bilgisayar gerekmez ortalama bir bilgisayar bilgisayar mühendisliği öğrencisinin tüm işlerini görür.

Bazıları sanki sadece bilgisayar mühendislerine bilgisayar lazımmış ve onlara da üst düzey bilgisayarlar lazımmış gibi sanıyor bu yüzden yazdım.
    Diğer bölümlerde notebook olmadan da bitirebilirsin rahatlıkla çünkü yapacağın aktivite maksimum slayt hazırlamak falan olur. Bunu tablet-telefonla halledebilirsin. Mühendisliklerde ise kod yazmak vs gerekebilir o yüzden bilgisayar şart.

Sende ufaktan bir mühendislik kazananları çekememezlik gördüm Bi de Teknik Üniversite’de okuyacaksın

• Arkadaşlar tablet çok iyi oluyor, taşınması kolay pratik.Bilgisayar tabiki iyi olur ama tablette işinizi seve seve görür ve heryere taşıyabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: matolimehmet

Diğer bölümlerde notebook olmadan da bitirebilirsin rahatlıkla çünkü yapacağın aktivite maksimum slayt hazırlamak falan olur. Bunu tablet-telefonla halledebilirsin. Mühendisliklerde ise kod yazmak vs gerekebilir o yüzden bilgisayar şart.

Sende ufaktan bir mühendislik kazananları çekememezlik gördüm Bi de Teknik Üniversite’de okuyacaksın

Alıntıları Göster
    Öncelikle yazdığım mesajı tekrar okursan diğer bölümlerde slayt video araştırma gibi işlerde işe yarayacağını, notebook yerine tablet telefon kullanılabileceğini yazmama rağmen yazdıklarımı tekrar
    edip bana karşı tez oluşturmaya çalışmışsın bu ayrı bir konu =)

Bilgisayar mühendisliği de bilgisayarsız bitirilebilir kodu okul kütüphanesi vb. bilgisayar bulup yazabilirsin kendini geliştiremezsin belki ama okulu bitirebilirsin + ben zaten mühendislik okuyacağım neden mühendislik okuyacakları çekememezlik yapayım bu nasıl bir kafa bu arkadaş bunu hiç anlamadım =)

Ben gerçekleri yazdım kod yazmak için hiç bir geliştirme ortamı yüksek seviyede bilgisayarlara gerek duymaz benim 5 sene önce orta segmente aldığım bilgisayar visual studio 2017'yi sorunsuz çalıştırıyordu adam oyun falan oynamayacaksa veya bilgisayarla render gibi başka tür işleri yoksa gidip sırf mühendislik okuyacağım diye dolar bu kadar yüksek iken paralar dökmesine gerek yok 1060 ekran kartı alacak belki ama hiç kullanmayacak ne gerek var

• Bağdatlı Ruhi kullanıcısına yanıt
    Yazdığın şeyin başlıkla alakası yok bunu bilgisayar müh. için pc tavsiyesi konusuna yazabilirsin, yoksa dediğin yanlış değil. Bir arkadaş da yazmış galiba yukarıda başlık sahibine benzer bir şey dalga geçmek için. Başlık sahibinin sorusu Tıp için ütü masası tavsiyesi var mı sorusundan farksız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matolimehmet -- 6 Eylül 2018; 2:7:57 >
  • Ekranı olan bir şey al hocam. Kasa kalitesine dikkat et. Ips ekran olursa iyi olur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.