Şimdi Ara

Tıp için laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bana da lazım upppp sınır 3500
  • Tıp Fakültesinde eğitime devam etmen için laptop ihtiyacın yok.
  • Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Slaytlar için lazım ... Tablet daha mantıklı ama
  • TROYAH kullanıcısına yanıt
    Normal standartlarda çalışan bir notebook ihtiyacını görecek, tıp için özellikle alınması gereken bir laptop varmış gibi konu açılması absürt.

Yoksa Süt Teknolojisi bölümüne de lazım.
    Orası saçma zaten ...
    Demek istediği bilgisayar mühendisliği okumadiğı için çok mükemmel özelliklere ihtiyacı olmadığı.
  • Up. Bana da lazim ama donanimdan anlayan biri degilim.
  • Çoğu laptop medya işlerinizi rahatca görür.tavsiyem içinde işletim sistemi olan ve kasasının malzemesi,soğutması kaliteli olan bir laptop almanız.

Ama almadan önce biraz bekleyin derim.dolar çok yüksek bir seviyede,fırsat ve indirim kollamakta fayda var.özellikle hepsiburada'da indirim üstüne indirim bindiği oluyor,o fırsatları mutlaka takip edin
  • Up
  • Alabiliyorsan iPad al diyeceğim ama onun da fiyatı uçtu gitti.
  • Up
  • ben hp-pavilion aldım ama çok farketmez bence hoşuna gideni al
  • En az i5'li giris-orta segment bir laptop isinizi gorur. Ama oyun oynayacaksaniz bir mx150-i5 kombinasyonuna sahip olan pc'lere bakmanizi oneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesamtkunstwerk -- 5 Eylül 2018; 23:48:34 >
  • gesamtkunstwerk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Flareon kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • - Bilgisayar sadece bilgisayar ve diğer mühendislik öğrencilerine gerekli değildir diğer bölümlerde slayt video fotoğraf internet araştırması gibi işlemleri rahat ve hızlı yapabilmek için de gerekebilir (Tercihe bağlı olarak telefon ve tablet de iş görür ama en rahatı notebook).

- Bilgisayar veya diğer mühendislere üst düzey bir bilgisayar gerekmez ortalama bir bilgisayar bilgisayar mühendisliği öğrencisinin tüm işlerini görür.

Bazıları sanki sadece bilgisayar mühendislerine bilgisayar lazımmış ve onlara da üst düzey bilgisayarlar lazımmış gibi sanıyor bu yüzden yazdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.