Şimdi Ara

TIP OKUYANIN OZEL HAYATI OLMAZMIS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
1.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam şevkinizi kırmak gibi olmalısında birinci sınıfın ilk dönemi rahat ikinci dönemden sonra çok yoğun bir tempo başlıyor kafanızı kaşıyacak vaktiniz kalmıyor sınıfta bırakma olayıda çok oluyor normal mühendislik fakülteleri gibi çünkü insan hayatı yani sonuçta elinizdeki o yüzden hocalar çok fazla sıkı tutuyor sınavları falan
  • Olmadı bırakır, yapabilenlere mutluluklar dileriz aga sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi cok zor fln diosunuzda her meslek zor muhendislik kolay diye onu seciyorlar tmm sectn ee noldu sende calisacaksin okdr yok calismadin mi mezun olunca asgari ucretle baslarsin yada onu bile bulamazsin yani her bolumde vAr bu tmm muhendislikte tip kadar calusmasanda kendini gelistirmek icin calismak zorundasin

• Ventriküler Fibrilasyon kullanıcısına yanıt
    hocam allah razı olsun bilgilendirmişssiniz çok güzel gençler böyle herşey tozpembe gözüküyor sonra gidiyorlar yarıda bırakmak zorunda kalıyolar daha kötü oluyor en azından bunları bilerek gidin arkadaşlar
  • Yok öyle bir şey hocam her şey zaman kontrolüyle ilgili.doğru zamanda verimli ders çalışırsan her şeye zamanın olur

• beyler vazgectim zaten 4 sene dogu hizmeti falan dediler. Doguda insanin ne gibi bi aktivitesi olabilirki 4 yil ailesiz ve hastane ev arasi yasayamam

• tumer_116 T kullanıcısına yanıt
    Doğu hizmeti 2 yıl diye biliyorum. Ama istifa edip tusa calışırsın.sonra tercih yaparsın uzmanlığını bitirirsin

• Bende vazgeçtim ailemi ikna ettim çekilecek dert değil o çalışmayı mühendislikte gösterseniz yine yakın para kazanırsınız zaten
  • ya zaten tıpı kazanan insanların çoğu asosyaldir. Üniversitede de bişey değişmeyecek
  • BrokenNecklace kullanıcısına yanıt
    ya biri yazmiski mezun olunca 2 sene uzmanlik yapinca 2 sene vs diye

• tip kazanmak icin 2 3 senedir gittigim sporu 3 senedir ciktigim kizi biraktim

• quote:

Orijinalden alıntı: tumer_116

beyler harbiden aklimi celdiniz muhendislikmi secsem dis mi

zorluğa göre iş yapmayın bence ee tıp kadar zor diyorlar çünkü

• maebara keiichi kullanıcısına yanıt
    valla hic bi bilgim yok hocam

• tumer_116 T kullanıcısına yanıt
    Valla şahsen sevgilim de ben de tıp istediğimiz için bi problem teşkil etmiyor benim için Sen de benim gibi özel yaşamında kaderine ortak kişilere yer vermelisin
  • insan sinav yaklasmadan anlayamiyor iste

• 3 haftada bir sınav olan Ege Tıp'ta birinci sınıfı bitirdim, her ne kadar planlarımızı sınav tarihlerine göre yapsak da yeterince boş vaktimiz oldu. Mühendisliği hakkını vererek okuyanlar kadar boş vaktimiz var şimdilik (tatillerimiz onlarınki kadar uzun olmasa da). Son seneler sıkıntılı geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tumer_116

beyler ne diyonuz ya iyice soguttunuz tip okumaktan anket aciyim baride tercihime yardim edin

hocam inanma şunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: atlibela34

Mf4 cok iyi itu bilgisayar ,elektrik elektronik , ozellikle makine muh. tercih edebilir misin cok sanslisin :)

Neden sanslı

• Proopiomelanocortin kullanıcısına yanıt
    Ege tıpta sevgili yapacak vaktin olmadı mı?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.