Şimdi Ara

Tırnak işareti çalışmıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir yarışmadan hediye edilen lenovo\IBM laptop'un e ve tırnak karakterleri olan tuşu çalışmıyor. Msn'de ESC görevi görüyor. Vista ve Xp dede durum değişmiyor. Acaba başına gelen veya çözüm önerisinde bulunabilecek var mı? (PHP kodlamaya başlarken şevkim kırıldı)
    Ayrıca bazen 5'e basınca g5 yazıyor. 6'ya basınca h6....vs. Şimdi olduğu gibi.

Hangi dispirutordan alınmış onu bilmiyorum. Öğrensemde 15 günden önce gelmez dediler bana çok lazım şuanda bu alet.

Teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihalp1 -- 10 Temmuz 2007; 18:58:42 >

• İşletim sisteminizi Geri Bir Tarihe almayı denedinizmi?
  • Hayır ama nasıl bir alaka var ki?
    deniyorum
  • Büyük bi olasılıkla Karakterlerı değiştirmişsiniz Bı kaç tuş bileşeni ile
    Geriye alırsanız problem düzelebilir eski hale gelebilir.
  • Ama yeni vista kurulu ondada aynı. Birde ayrıntı verebilirmisin? hangi kombinasyonlar mesela?
    quote:

Orjinalden alıntı: ArdaR

Büyük bi olasılıkla Karakterlerı değiştirmişsiniz Bı kaç tuş bileşeni ile
    Geriye alırsanız problem düzelebilir eski hale gelebilir.

Geri tarihe almayı denedim olmadı.
  • Klavyeni herhangi bir şeyle emizliyrsun sıvı teması olabilirmi az da olsa ? ondan yapar genelde ...
  • Bilgisayarcımda öyle olabilir dedi ama böyle birşey hatırlamıyorum hiç. Acaba donanımsal mı?

Ayrıca bazen 5'e basınca g5 yazıyor. 6'ya basınca h6....vs. Şimdi olduğu gibi.

quote:

Orjinalden alıntı: Naughty

Klavyeni herhangi bir şeyle emizliyrsun sıvı teması olabilirmi az da olsa ? ondan yapar genelde ...
  • senin cihazda kesin sıvı teması var dostum.çok nadir kendileri öyle bozulurlar klavyeler ama buraya gelen Klavye arizalarinin %99.5 i sıvı temesıdır orası neresi dersen TOSHIBA SERVIS ;)
  • Olmuş olabilir ama bilmiyorum ben. ben yokken olmuş olabilir tabi.

Acaba garanti dışı mı kalır ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihalp1 -- 10 Temmuz 2007; 19:11:56 >
  • Malesef Darbe,sıvı teması vekullanıcı tarafından verilen zararlar GARANTIYE GIRMEZ :S maximum 90-120 dolar arasidir geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: balabanraca

(shift + alt) yap bi..

Değişiklik yok
  • ve sakal.gif :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.