Şimdi Ara

TITAN 80 SS NUKER SATILIKTIR(JrLegendary) 150TL !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üni ve işlerim yüzünden charımla pek ilgileniyorum o yüzden satmaya karar verdim.Aklımda net bi fiyat yoktur gelen tekliflere göre değerlendirilecektir. Char 79(satılana kadar 80 yapılıp bırakılacak) leveldir. Skilleri light 80 cold 60 bicheon 54tür.Lightta concentration hariç tüm skilleri maxtır. Chara 1 kere pre plus alınmış ve onunda süresi bitmiştir. Char serverin iddaalıları arasındadır. Herkese iyi oyunlar...

ISTANBUL İÇİ ELDEN 150TL YE KADAR İNMİŞTİR FİYAT...

Birkaç ss chardan...

BONUS:
    Ayrıca rev6 da Best item sette server 1. olan stall charıda bana aittir. charla birlikte onun setinide vermeyi düşünüyorum içindeki satılcak itemlarıyla birlikte... charı alıcak kişinin gold derdi de olmayacak böylece...
    dipnot:Charın 76+5 ve 80+5 silah kalkan seti hazırdır ...

http://www.rev6.com/stats/titan/itbestset1-50.asp

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonhanedan -- 13 Mart 2009; 2:33:07 >

• Berkay kardesım oncekı serverdan da arkadasımdır...Charıda suan serverın yukseklerı arasındadır ve kesınlıkle guvenılebılcek bırıdır...

Kandırabılırsın bı char daha kastırıcam hayırlısıyla ^^

Hayırlı satışlar Berkayım
  • Takas düşünürmüsün 76 lv bladerla
  • İtemlerin resimleri ve karakter penceresi eksik,lütfen konuya ekleyiniz.
  • Eklendi...
  • Hayırlı satışlar ancak 250 TL bana biraz fazla gibi geldi.
  • Teşk. ederim.. Şuan serverin en yüksek 25 charı içinde serverda 1 tane 90 level var fiyat bence gayet chara uygun...

Takas düşünmüyorum arkadaşım.
  • Arkadaşlar Ben bu konuya pek yazmak istemiyordum Çünkü berkay arkadaşımız bu serverde Bulabileceginiz en temiz ve Güvenilir arkadaşlarımızdan biridir onun gitmesine Gönlüm pek elvermiyor.
    Neyse sonuçta önemli olan senin Mutlu olman berkaycıgım umarım char Satılır.

Arkadaşlar ben herşeye kefilim , Berkay arkadaşımıza güven konusunda hiç Şüpheniz olmasın.Char serverde en yüksekler arasındadır.

Herkese iyi Forumlar.
  • Ömerim,Muratım çok saolun arkadaşlar sizlerin dostluğu en büyük kazançlarından bu oyunun...
  • 76lv bladerla takas düşünüyormusun
  • Düşünmüyorum diye yazdım
  • Hayırlı satışlar.
  • bu char serverın en iyi charlarından biri bence fiyata değer arkadaşıda tanıyorum gayet güvenerek alışveriş yapabilirsiniz... alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun
  • Gaiada 74 Lv.Bowman+75 TL verebilirim.

brave222@windowslive.com
  • UP
  • up
  • up
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.