Şimdi Ara

Tm-2 PUANLARIN AKIBETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi sıralama aralıklarında nasıl değişim olur sizce lütfen mantıklı açıklamalar yapın yükselecek diyorlar puanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ulan niye cevap verilmiyor bu forumda artık hiçbir şeye

• Evet birsey soruluyor cevap veren yok...ben mf1 i bekliyorum sennki hakkinda bi fikrim olsa yazardim...puanlar yukselicek korkusu bendede var

• Aslinda dusecek ya da sabit kalacak kaisindabolan bir cok kisi var gerekce olaral da ygs de puanlarin dusmesini edebiyatin zorlugunu gosteriyorlar . Ama her kafadan bir ses cikiyor iste. Milletin agzi corba degil ki suzesin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: xaybzc

Evet birsey soruluyor cevap veren yok...ben mf1 i bekliyorum sennki hakkinda bi fikrim olsa yazardim...puanlar yukselicek korkusu bendede var

Aynen dostum bakıyorum konuların altı hep boş eskiden böyle olmazdı

• Ciddi fikirleri olanlar gelsin bir şeyler yazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: kullanılmayanick

Aslinda dusecek ya da sabit kalacak kaisindabolan bir cok kisi var gerekce olaral da ygs de puanlarin dusmesini edebiyatin zorlugunu gosteriyorlar . Ama her kafadan bir ses cikiyor iste. Milletin agzi corba degil ki suzesin :)

milletin ağzı torba değil ki büzesin*
  • ya dostum bu yükselecek muhabbetleri hep var ama 2008'den beri düzenli olarak düşüyor puanlar. Bunda yeni açılan üniversite,bölüm ve kontejan fazlalığı etken tabi. benim tahminim geçen yıl kadar düşmez ama 3-5 puan düşer. Birde tm2 hukuk artık eskisi kadar tercih edilmiyor. Yeni çıkan avukatlık tasarısı bir bakıma modern kölelik bu yüzden yükselmesi imkansız
  • Rowse R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum açıklaman mantıklı duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megandro -- 4 Temmuz 2014; 20:02:08 >
  • Var mı yorumu olan

• Insanin icindeki ses peki ya yukselirse diyor puanimiz yetiyo yine sevinemiyoruz ya...

• Yukselecek

• Siralamaya neden bakmiyosunuz ki neden puani tartisiyosunuz ?

• ben 11k oldm. salim hocanın tahminlerine baktım msela geçen yıl 11k ile alan hukuk 12k olacak demiş. ama kontenjanlar azalmıs bu da beni korkutuyor
  • Hocam puanların düşmesini beklemeyin yıkılırsınız.Geçen seneye göre zaten puanlar artmış 3-4 puan.(TM puanları için konuşuyorum) yani sıralamalar 1-2k düşebilir orasını bilemem ama geçen senin puanlarından düşük olacağını zannetmiyorum 1-2 puan artabilir bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.