Şimdi Ara

TM'ciler Coğrafya Çalışmaya Vaktiniz Oluyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben edebiyat çalışmaktan coğrafya çalışmaya vakit bulamıyorum. LYS-4'e kadar coğrafya beni çok korkutuyordu, ta ki LYS-4' teki soruları görene kadar ... LYS-4'ten sonra coğrafya korkum gitti, üzerimde son derece bir rahatlık var ve coğrafyanın yüzüne bakmıyorum . İstesem de edebiyattan vakit bulamıyorum zaten . Sizce coğrafya yine kolay mı olur, zor mu olur ? Siz coğrafya çalışmaya vakit buluyor musunuz ?
    Teşekkürler şimdiden .

• Ben bugun calscam ilk defa .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modernpalyaco

Ben bugun calscam ilk defa .d

Ben de video izlemeyi düşünüyorum. Siz nasıl çalışacaksınız ?
    Edebiyatım bitti sayılır ama dil bilgisini de tekrar etmem lazım :( Sizin edebiyat ne durumda ?
  • calismicam. cografya adina sadece deneme cozerim. Edebiyatta fena degilim ama dilbilgisi diye bi sey var. ona bakiyorum ve cumhuriyeti tekrar ediyorum

cografyada ygs konularini tekrar etmek yararli olabilir. ama denemelerle arayi kapatma karari aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: arz-ı hal

calismicam. cografya adina sadece deneme cozerim. Edebiyatta fena degilim ama dilbilgisi diye bi sey var. ona bakiyorum ve cumhuriyeti tekrar ediyorum

cografyada ygs konularini tekrar etmek yararli olabilir. ama denemelerle arayi kapatma karari aldim.

arz-ı hal, rumuzunuz bana ikinci yenicilerden Turgut Uyar'ı anımsattı hahah edebiyatla kafayı sıyırmış durumdayım da

Neyse... evet ben de çalışmayı düşünmüyorum, hem dikkat ettim genelde güncel, yoruma dayalı sorular . Çok fazla teknik bilgi değil, tabii geçen yılın cografyasına göre böyle düşünüyorum . Türkiye'nin konumu, yer şekiller, iklim, nüfüs konularını YGS'den dolayı biliyorum zaten . Ama diğer konular daha çok beşeri faktörler olduğu için hiç bakmadım, yorumlayarak da cevabı buluruz diye düşünüyorum, inşallah yanılmam .

• Benim edebiyat iyi dilbilgim cok iyi degil cografyadan ozet bulabilirsemm internette okumayi dusunuyorum edamin pdfsi varmis ozetmis bulabilirsek cok iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modernpalyaco -- 19 Haziran 2014; 14:42:20 >
  • Çalışmaya çalışıyorum fakat çalışamıyorum çok sıkıcı özet arıyorum

• Bende nerden bulabiliriz

• valla son gün şöyle bir ygs notlarını okurum diye düşünüyorum. zaten tm1 için etkisi az bayağı, artık 15 üstü ne gelirse yapacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.