Şimdi Ara

tm3 aYnı kalır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tm3 sıralamam 34.155 yalova(i.ö) sosyal hizmet geçen yıl 32.856 ile kapatmış.Tm3 te bir düşüş meydana gelceğini düşünüyor musunuz.Düşmez aynı kalırsa daha iyi olur benim için alttaki tercihim gelse çok daha iyi olucak çünkü.Aynı kalır mı sizce ?

• bence düşer bu sene sıralamalar. dostum istemediğin yeri niye yazıyon ki bide sosyal hizmetlerden sonra nereyi yazdın acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerli04

bence düşer bu sene sıralamalar. dostum istemediğin yeri niye yazıyon ki bide sosyal hizmetlerden sonra nereyi yazdın acaba

Uluslararası ilişkiler yazdım
    TM2-46.119
    TM3-34.155

ADÜ SOSYal HİZMET-25.400(TM3)
    YALOVA SOSYAL HİZMET-27.200(TM3)
    YALOVA SOSYAL HİZMET(İ.Ö)-32.900(TM3)
    KOCAELİ ULUSLaraRASI İLŞKİLER-54.800(TM2)
    KOCAELİ ULUSLARARASI İLŞKİLER(İ.Ö)-89.700(TM2)
    ULUDAĞ LUSLARARASI İLŞKİLER(İ.Ö)-75,900

yalova üniversitesinin yeni olması kampüsünün bulunmamasından ötürü şüphelerim var bu bölümü yazmam sebebim hangi hocaya bilene sorduysam sürekli olumlu yorumlar almam atanma sorunun olmaması iyi maaş almaları (tabi ki bunlar herkesten duyduğum ortak duyumlar aksini söyleyen çıkmadı)yani eğer yalovayı kazanırsam zorlansam dahi orada sadece bölüm için dişimi sıkacağım öyle mi SEVİNEYİM Mİ ÜZÜLEYİM Mİ Herkes Yüksek yerler gelsin Diye uğraşır ben tam tersii

• bence gelir sosyal hizmet sana , hakkında hayırlısı olsun ratık yapacak bişi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.