Şimdi Ara

Toblerone 100 gram 1 alana 1 bedava 11.87₺ (CarrefourSA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
4.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Su markayı sevmeyen bir benim herhalde, yerken şekerin kristallemişi gibi çıtır çıtır şeyler geliyor ağzıma...

eeee napalım peki ne alalım🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Su markayı sevmeyen bir benim herhalde, yerken şekerin kristallemişi gibi çıtır çıtır şeyler geliyor ağzıma...

Krokan veya karamel. Nefret ederim.

yani bugüne kadar ilk defa bir çikolatada krokan/karamel sevdim,

ülker kış serisi, tuzlu karamel! gerisi çöp :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba markette de geçerli mi?

Milka lila pause ve oreo barda da 2 al 1 öde var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

eeee napalım peki ne alalım🤔

Alıntıları Göster

Aslında bana göre halk tipi çikolatanın imparatoru (başka markalar da var da onlar ayrı sınıfta,Rolls Royce gibi) Ritter Sport...Toblerone 100 gram 1 alana 1 bedava 11.87₺ (CarrefourSA) 

Almanya'da 0,69 euro,bizde 26-27 lira...Toblerone 100 gram 1 alana 1 bedava 11.87₺ (CarrefourSA) Toblerone 100 gram 1 alana 1 bedava 11.87₺ (CarrefourSA) 

• Carrefoursa'da 1 alana 1 bedava devam ediyor, lakin;

Stok yetersizliği nedeniyle siparişim iptal edilmişti fakat halen sipariş vermem mümkün ve stok göstermiyorlar hangi mağazada var veya yok diye.

Canlı bota yazınca en yakın şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz diyor stoklar için. Yapacağınız işi seveyim bir işi de düzgün yapın be. Stok göstermeyip müşteriden parayı alıp sonra da iptal ediyorlar. :)

Toblerone 100 gram 1 alana 1 bedava 11.87₺ (CarrefourSA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeminlihipokrat -- 23 Mayıs 2021; 13:45:28 >
  • Büyük marketler içinde en dandigi. Keşke metro satın alsa

• Mağazada kasada denedim düşmedi sadece internette geçerliymiş herhalde

• Tabi ki palm yağı var değil mi?

• beyler ben tobleron çok severdim ama 60 gr şekeri duyunca gözüm korktu :) sizce züber vs gibi hariç tabiki hangi çikolatalar nispeten güvenilir? milka falan nasıldır

• Arkadaşlar bugün Migrosa gittim adet fiyatı zaten bu fiyattı. Yani iki adet almanıza gerek yok bir adet alsanız da 11 liraydı

• bugün carrefourda 2 tanesi 23 lira tutuyor dediler. internet sitesinden sipariş verdim. umarım iptal olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

bugün carrefourda 2 tanesi 23 lira tutuyor dediler. internet sitesinden sipariş verdim. umarım iptal olmaz.

bende magazaya gıtmeyı dusunuyordum o halde bosuna gıtmeyelım. mağazadan alabılen yok sanırım

• https://www.carrefoursa.com/kampanyalar internete özel değil mağazada da aynı olmalı. ama carrefoursa kartınız olacak. jet kasalarda telefon no girince ödeme yapmadan önce düşüyor. milka 3 al 2 öde zamanında almıştım. internete özel değildi o da.

• pringles cipsler adet 9tl , elseve şampunlar 360ml 2 adet 18tl , 25tl alışverişe 55li finish 35tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

https://www.carrefoursa.com/kampanyalar internete özel değil mağazada da aynı olmalı. ama carrefoursa kartınız olacak. jet kasalarda telefon no girince ödeme yapmadan önce düşüyor. milka 3 al 2 öde zamanında almıştım. internete özel değildi o da.

hocam sırf merakımdan bulundugum yerdekı carrefoursa mını ye gıttım. ürüne BİG indirim etiketi koymuslar. 1+1 kampanya etiket fyatı 16,95TL den oluyor. müşteri hizmetlerini aradım. intenet sitesi ile mağazalar arası fiyat değişikliklerimiz mevcuttur dedi. bulunduğun bölgeye mağaza buyuklugune gore bıle fıyat degısıklıgı olabılıyormus.

• quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

bugün carrefourda 2 tanesi 23 lira tutuyor dediler. internet sitesinden sipariş verdim. umarım iptal olmaz.

4 adet sınırlaması var hocam nasıl verdınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zabadabadab

Çikolata hususunda zararlı olup olmadığı tüketim miktarına göre değişir. Bitter çeşitlerini abartmadan yemek faydalıdır. Ben de abartmadan tüketirim ama çikolata aleminin balonlarından biri olan bu tobleronu yiyeceğime, yerli markaların %35 şekerli A. fıstıklı bitter yerim, bence daha yeğdir.

Bitter ile sütlü arasında bir fark yok enerjilerini karşılaştırırsanız aynı olduğunu görürsünüz.

• barikat2005 kullanıcısına yanıt

8 tane verdim. sorun olmadı

• sütlüler aşırı tatlı oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı bitterli çikolataları da fazla şekerli yapıyorlar ama düşük şekerli bitterler var. (Örn: Ülker %80 Bitter Kare Çikolata'da 18 gr. şeker/100 gr. çikol.)

Ondan da önemli olan, bitterdeki kakao miktarı ort. 2 kat fazla (hatta %75-90'lı çeşitler de var) olduğu için, %30 kakao kuru maddeli olan sütlü çikolatalara nazaran daha faydalı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.