Şimdi Ara

Tofaş Şahin Tesisat Kurulumu Yardım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
6.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: 2_Fun

quote:

Orjinalden alıntı: survivortr

arkadaşlar... bu tesisatı sıf inat için yapıcam bana öle bi tesisat kurdurmalısınızki mahallede uyuz olduğum biri sıf onun için yapıcam....
    resmen uyuz oldum ya ondada güsel bi tesisat war ama ne olduğunu bilmiyorum sıf onun için arabaya cms 40 geniş lastik falan aldım camlara film çektirdim arabanın arkasını düşürdüm... bir tek tesisatım kaldı işte bana öle bi tesisat yaptırınki arkadaşlar mahalle sallansın...
    bu arada tesisatı ewe nasıl çıkarcam geceleri bizim burda bırakmazlar...
    teşekkür ederim...

arkadaşım ilk önce kabini ters çeviririrsen çalmaları zorlaşacaktır (sublar aracın arka koltuğuna bakacak) şimdi anlaşıldığı gibi sen spl sistem kurmak istiyorsun bu sistem sokağı boydan boya sallar emin ol 2 tane kicker l5 38 cm 2+2 ohm olanından.sonra audio system f2 500 birde jbl 75.4 sonra 3 farat kapasitör sonrada 3-4 takım hertz dsk 165 toplamda tam geliyor neredeyse bütçeye.
    2xl5 1000 ytl
    mono anfi 600 ytl
    stereo anfi 250 ytl
    3 farat kapasitör 250 ytl
    3 takım hertz dsk 165 300ytl toplamda tam 2500 yapıyor biraz araştırısan ürünleri daha ucuza bulabilirsin sonra sokağı boydan boya salla ama dikkat et araklamasınlar aracı bagaj kapa duvara gelecek şekilde park et subları bagajda aracın içine bakacak şekilde koy böyle şeylerle çalınmasını engellemeye çalış hadi tek sub filan olsa 30 cm lik filan alır hergün eve taşırdında çift l5 taşımak çok zor

2.100 yapıyorlar en ucuz bukadar buldum.... iyimi 2.100 iyi diyorsam hemen alcam....

• bu kadar paraya içine bi beni koyamazsın heralde...
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar... bu tesisatı sıf inat için yapıcam bana öle bi tesisat kurdurmalısınızki mahallede uyuz olduğum biri sıf onun için yapıcam....
    resmen uyuz oldum ya ondada güsel bi tesisat war ama ne olduğunu bilmiyorum sıf onun için arabaya cms 40 geniş lastik falan aldım camlara film çektirdim arabanın arkasını düşürdüm... bir tek tesisatım kaldı işte bana öle bi tesisat yaptırınki arkadaşlar mahalle sallansın...
    teşekkür ederim...

arkadaşım ilk önce kabini ters çeviririrsen çalmaları zorlaşacaktır (sublar aracın arka koltuğuna bakacak) şimdi anlaşıldığı gibi sen spl sistem kurmak istiyorsun bu sistem sokağı boydan boya sallar emin ol 2 tane kicker l5 38 cm 2+2 ohm olanından.sonra audio system f2 500 birde jbl 75.4 sonra 3 farat kapasitör sonrada 3-4 takım hertz dsk 165 toplamda tam geliyor neredeyse bütçeye.
    2xl5 1000 ytl
    mono anfi 600 ytl
    stereo anfi 250 ytl
    3 takım hertz dsk 165 300ytl toplamda tam 2500 yapıyor biraz araştırısan ürünleri daha ucuza bulabilirsin sonra sokağı boydan boya salla ama dikkat et araklamasınlar aracı bagaj kapa duvara gelecek şekilde park et subları bagajda aracın içine bakacak şekilde koy böyle şeylerle çalınmasını engellemeye çalış hadi tek sub filan olsa 30 cm lik filan alır hergün eve taşırdında çift l5 taşımak çok zor

2.100 yapıyorlar en ucuz bukadar buldum.... iyimi 2.100 iyi diyorsam hemen alcam....

2100 ytlyemi yapıyorlar bu sistemi çok ucuz ama tüm ürünlere dikkat et + birde capasitör en az 3 farat olmasına

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim...

2xl5 1000 ytl
    mono anfi 600 ytl
    stereo anfi 250 ytl

2100 ytlyemi yapıyorlar bu sistemi çok ucuz ama tüm ürünlere dikkat et + birde capasitör en az 3 farat olmasına

sadece malsemeler işcilik yok içinde...

• quote:

Orjinalden alıntı: attractivegipsy

Allah akıl fıkır versin.

öyle deme kardeş. ben şahsen beni mutlu eden herşeye para veririm.
  • benim dediğim sistemi kursan 2000 geçmezzzz fun2 kadeşş ucuz kolon derken teyp çıkışları için gereksiz yere 100 vermeye gerek yokkkk 30 liralık yeter çıkışlara bide ayrıca sen araba işinden anlamıyosun adamlar ön kapılara bi 3 takım mid tiz yerleştiriyolarrr sadece plastiğin yerine özel tahtadan yapılmış pndiott kardeşşş
    fun2 ya sen bu işten anlamıyonn yada ben saçmalıyommm kardeş ekle benii sana en kıyak sistemi yaratalım sana sölediğim anfii kalite desen kalite yani 2 tane l5 bağla ortalığı sallarsın araçta cam kalmassss
    aktepe sound osman abinin yanına gittt
    eminönündeee yeriii
    sana cihazlarıda gösterirrrr
  • biz kime anlatıyozkiiii fun 2 bundan sonra yardım felan yok kimseyeee adamlara bas bas bağrıyoz kardeş şurda şu pra daha kalite dioz milllet bizi afedersinzi uçkuruna bile takmıyo bırak ne hali varsa görsün. yardım den yardım ediyoz sesimize cvp veren yokkk bu arada 5950 teyp var elimde almak isteyn varsa yardımcı oluruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrah--deniz

benim dediğim sistemi kursan 2000 geçmezzzz fun2 kadeşş ucuz kolon derken teyp çıkışları için gereksiz yere 100 vermeye gerek yokkkk 30 liralık yeter çıkışlara bide ayrıca sen araba işinden anlamıyosun adamlar ön kapılara bi 3 takım mid tiz yerleştiriyolarrr sadece plastiğin yerine özel tahtadan yapılmış pndiott kardeşşş
    fun2 ya sen bu işten anlamıyonn yada ben saçmalıyommm kardeş ekle benii sana en kıyak sistemi yaratalım sana sölediğim anfii kalite desen kalite yani 2 tane l5 bağla ortalığı sallarsın araçta cam kalmassss
    eminönündeee yeriii

aktepe soundu biliyorum. çok iyi fiyatları var.
    tüm ürünlerimi ordan alıyorum. osman kardeş yardımcı oluyor.

• @survivortr

galiba istanbullusun.
    alışverişini aktepe sounddan yapmanı öneririm. çok piyasadan çok daha ucuz.
    mısırçarşıma girmeden soldaki sokakta mabbuccular iş hanı var. oraya gir bulursun.
    bütçeni belirlersen sana uygun bişiler ayarlarlar. kafanı yorma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrah--deniz

benim dediğim sistemi kursan 2000 geçmezzzz fun2 kadeşş ucuz kolon derken teyp çıkışları için gereksiz yere 100 vermeye gerek yokkkk 30 liralık yeter çıkışlara bide ayrıca sen araba işinden anlamıyosun adamlar ön kapılara bi 3 takım mid tiz yerleştiriyolarrr sadece plastiğin yerine özel tahtadan yapılmış pndiott kardeşşş
    eminönündeee yeriii

onun adı pandizot değil vede ben bu işi bilmiyosam dünya unutmuş halk arasnda kapı kolonu diyolar vede genllikle onu mdf den iskelet hazırlayıp üstüne fiber çekiyolar direk mdfde değil %80-90 fiber

• quote:

Orjinalden alıntı: brainiac_x

@survivortr

galiba istanbullusun.
    mısırçarşıma girmeden soldaki sokakta mabbuccular iş hanı var. oraya gir bulursun.

biliyorum orayı.... abime anlattım böle böle dedim abimde anlar arkadaşlarının dükkanı falanda war bide oraya gitcem işte bakalım kısmet...
  • quote:

quote:

@survivortr

galiba istanbullusun.

biliyorum orayı.... abime anlattım böle böle dedim abimde anlar arkadaşlarının dükkanı falanda war bide oraya gitcem işte bakalım kısmet...

2100 liraya aslında uygun bulmuştun 100 lirada işçilik desen 2200 liraya kapatırdın işi ama gez gör belki daha ucuza belki daha pahalıya bulursun

• fun2 kardeşş haklısın sende benim kafadansınn
    dostum sen aktepe sound a gitt başkentli emrahın selamını sölee msn görüşüyonuzmuş dersinnn
    o beni yönlendirdii de san her türlü yardımda bulunurrr

AKTEPE SOUND
  • quote:

quote:

quote:

@survivortr

galiba istanbullusun.

2100 liraya aslında uygun bulmuştun 100 lirada işçilik desen 2200 liraya kapatırdın işi ama gez gör belki daha ucuza belki daha pahalıya bulursun

• 2.400 alınmıştır... tesisat kuruldu çok güzel ses alıyorum... 2_Fun teşekkür ederim....
  • Kardeş işin kolayı var sana şu seçim otobüslerindeki sistemlerden alalım? koni şeklinde sonsuz tweeter +full range woofer koyalım arabanın üstüne sen sesi duyma sadece mıllet dinlesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: bucakli

valla ben gayet ciddiyim söylediklerimde
    eğer ki o kadar paran var;bence bi görüntülü ana ünite al;mp3-cd çalar herkesde var.

ayrıca bahsettiğim wooferdan arkadaşım 2 yıl önce 2004 model corolla hb'nin arka camın önüne 2 tane bağlamıştı.
    onunkinde patlamadı da senin arabada mı patlayacak?

Patlama yapmaz ama faz yapar yani wooferlar birbirinden bağımsız çalar.Ayrıca kabindeki sese göre sesde yüzde elli kayıp olur.Adı üstünde jbl gt4 c serisi bir bass kabinde çalar o bass.Mdf de çalar ama ses düşük olur bir işe yaramaz.
  • quote:

2.400 alınmıştır... tesisat kuruldu çok güzel ses alıyorum... 2_Fun teşekkür ederim....

önemli değil arkadaşım eger istediğin sesi yakalayabildiysen bizde yakalatabildiysek ne mutlu bize...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.