Şimdi Ara

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
24.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Dostum, harita çok büyük ve aşırı derecede soru işareti var. Drone ile gitmeden lokasyonları soru işaretinden çıkarabiliyorsun. Bilgin olsun. Onun haricinde zaten görev almayı keşfetmişsin. İyi oyunlar
  • 45SI45 kullanıcısına yanıt
    Malesef bu oyunda wildlads oyununda olduğu gibi ai takım arkadaşı bulunmuyor. Tek başına idare etmek zorundasın. Sync shot mevzusunu da drone ile birlikte yapıyorsun. İyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gregar

Malesef bu oyunda wildlads oyununda olduğu gibi ai takım arkadaşı bulunmuyor. Tek başına idare etmek zorundasın. Sync shot mevzusunu da drone ile birlikte yapıyorsun. İyi oyunlar
    Teşekkür ederim sizin dediğiniz gibiymiş , videolardan da arayarak bulabildim ancak 🙂 sync drone olayını...

Ben mi beceremiyorum bilemiyorum ama bu oyunda ana görevleri bulamıyorum, bir karışık geldi haritası, adam gibi zevk alamadım daha wildlands kadar 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harita solo oyuncu için aşırı büyük. Mümkün olduğunca aynı renkten görevleri aynı anda almamaya çalışıyorum, sonra hangisine gideceğime şaşırıyorum. Elektrikli motorsiklet kullanmak çok zevkli ancak bir yerden bir yere gitmek için helikopterden vazgeçmiyorum. Wildlands'e göre daha değişik bir görev alma sistemi var, doğrudur. Genelde haritada bulunan zoneları bitire bitire gitmeyi severim ama bu oyundaki harita sisteminde görevlerin tüm haritaya dağıtılmış olması sebebi ile seviyeme göre zone-zone gitmeyi beceremedim. Bu sefer bende en çok görevin yoğun olduğu zonelarda çatışmalara başladım. Genel itibari ile güneye doğru indikçe 150-200 üzeri gear olması gerekiyor yoksa düşman askerleri inmiyorlar kolay kolay. Biraz da şu faction görevleri beni dağıttı diyebilirim. Şu andaki tek amacım bir an önce 30 level olup en az 250 gear'a ulaşmak. Tabi bunun için de ana görevleri ve yan görevleri yapıyorum ve bir yandan harita açmaya devam ediyorum. Adamların hakkını yememek lazım, kendi forumlarında bayağı gömüyorlar oyunu ancak taktiksel askeri oyun olarak gayet doyurucu ve müthiş manzaralar yakalıyorum oturup izliyorum.

• Gregar kullanıcısına yanıt
    Zorluk ne yapay zeka çok kötü katlanılması zor olmuyo mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Wildlands de bende heli ile giderdim hep ama bunda araç kullanıyorum her aracında kendine göre bir sürüş ağırlığı var haritanın her yerinde gidebiliyor araçlar kayalara falanda çıkabildikleri için görevden göreve off-road keyfi oluyor müthiş manzaralar eşliğinde.

Karlı bölgelerde çökme yaşayan varmı ubi forumunda da bir kesim sorun yaşarken bir kesimde sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 6 Aralık 2019; 11:9:5 >
  • Zorluk olarak regular oynuyorum, yapay zeka ile bahsedilen hataların videolarını youtube üzerinde izledim ancak ben çok absürt bir olaya rastlamadım.Belkide patchler ile düzeltiyorlar. Düşmanlar genelde orda olduğumu anladıkları an sipere girip çıkmıyorlar, pompalı tüfek kullananlar direk üzerime koşmaya başlıyorlar, bunlar zaten fix hareketler. Steatlh tarzı oynamayı sevdiğim için zaten bir base'i temizlerken cesetleri taşırken yapay zekadaki hataların çok da farkında olmuyorum. Ancak bazı sıcak çatışmalarda havadan karadan yağmur gibi mermi yağdırıp zorladıkları da oluyor. İki gündür karlı dağlarda geziyordum herhangi bir hata görmedim.
    Sistemle alakalı birkaç soru sormak istiyorum neden çöktüğünü çözmek için.
    İşlemci ekran kartınız nedir?
    Ram nekadar?
    Sistemde oc varmı?
    Oyun ssd demi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 6 Aralık 2019; 17:4:33 >
  • Gerek kalmadı bilinen sorunlara ekledi ubi.

Players have reported crashes in snow regions on following graphics cards: Nvidia GTX 1080, Nvidia GTX 980, and several cards from the AMD Radeon line.
    TU 1.1.0 will include a fix for this issue.

Özlemiştim oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 7 Aralık 2019; 14:41:30 >
  • Bu oyunun yapay zekası ve loot sistemi çok gömüldü. Doğru mudur?

Açık dünyası, aksiyonu falan bir just cause 3 havası veriyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Bu oyunun yapay zekası ve loot sistemi çok gömüldü. Doğru mudur?

Açık dünyası, aksiyonu falan bir just cause 3 havası veriyor mu?
    Hayır, just cause 3 gibi demek yanlış olur.

Bunda daha çok kaçak gibi hissediyorsunuz. İnsansız hava aracından saklanma, yerdeki çamur ve kar ile kamufule olma gibi özellikler daha çok rambonun filmlerindeki gibi gerilla savaşçısı tarzı oynamaya zorluyor. PVE'de Loot sisteminde herhangi bir sıkıntı görmedim, pvp nasıl bilemem. Battle rewards denilen bir ödüllendirme sistemleri var. Faction görevlerini yaptıkça açılan tierler ile yeni ödüller kazanabildiğiniz. Ancak şu anda kapattılar o kısmı. Ocak ayında gelecek olan update ile ordaki bir çok kazanılması zor olan ödülü bedava vereceklerini söylediler.

Yapay zeka olarak çok eleştiri aldığı doğrudur. 30 saattir pve oynuyorum. Absürt bir olay görmedim, ya da bana denk gelmedi. Sniper ile mortar takımı çok zorluyor bir base'e girdiğinizde. Onların haricinde hepsini zaten grab and kill silent yapıyorum :)

Yeni bir event ekleyecekler. Terminatör olacakmış, sabırsızlıkla bekliyorum. Bu aralar sadece Breakpoint, wildlands ve division 2 oynuyorum. Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler.

Herkese iyi oyunlar.

• Şu oyunda balon oldu patladı ya içimin yağları eridi beter ol ubisoft her sene kopyala yapıştır oyun piyasaya sür insanlardan 60 dolar iste birde Türkçe dil ekleme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gregar

Hayır, just cause 3 gibi demek yanlış olur.

Bunda daha çok kaçak gibi hissediyorsunuz. İnsansız hava aracından saklanma, yerdeki çamur ve kar ile kamufule olma gibi özellikler daha çok rambonun filmlerindeki gibi gerilla savaşçısı tarzı oynamaya zorluyor. PVE'de Loot sisteminde herhangi bir sıkıntı görmedim, pvp nasıl bilemem. Battle rewards denilen bir ödüllendirme sistemleri var. Faction görevlerini yaptıkça açılan tierler ile yeni ödüller kazanabildiğiniz. Ancak şu anda kapattılar o kısmı. Ocak ayında gelecek olan update ile ordaki bir çok kazanılması zor olan ödülü bedava vereceklerini söylediler.

Yapay zeka olarak çok eleştiri aldığı doğrudur. 30 saattir pve oynuyorum. Absürt bir olay görmedim, ya da bana denk gelmedi. Sniper ile mortar takımı çok zorluyor bir base'e girdiğinizde. Onların haricinde hepsini zaten grab and kill silent yapıyorum :)

Yeni bir event ekleyecekler. Terminatör olacakmış, sabırsızlıkla bekliyorum. Bu aralar sadece Breakpoint, wildlands ve division 2 oynuyorum. Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler.

Herkese iyi oyunlar.

Alıntıları Göster
    Anladım teşekkürler. 60-70 liraya insin alırım. Division 2 güzeldi, bu da farklı tarzıyla ilgimi çekti. Uplay nickini yaz hocam eklerim

• Ayın 18 inde karlı yerlerdeki çökmeye yönelik güncelleme gelecekmiş.

• Oyunda multiplayer varmış, AMD kodunu satmak yerine Uplay'de kullandım, bakalım senaryo ve multiplayer nasılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 18 Aralık 2019; 14:30:54 >
  • 18 Aralık'ta geleceği bildirilen Title Update 1.1.0 güncellemesi Ocak ayının ikinci yarısına ertelendi.

Aralık ayı yol haritasına göre oyuna TU 1.1.0 güncellemesi,Battle Rewards Act 2(geçici olarak devre dışı bırakıldı),yeni faction görevleri ve The Terminator Live Event'i gelecekti fakat güncellemenin ertelenmesi beraberinde Live Event'inde ertelenmesine yol açtı.Ayrıca Battle Rewards sisteminde mevcut olan sorunlardan dolayı bu sistemide geçici olarak kapattılar.Sadece bu ay başında yeni Faction görevlerini ekleyebildiler geri kalanlar ise yeni yılda Ocak ayının ikinci haftasına ertelenmiş oldu.
  • Christmas Holiday indirimi ile oyun %80 indirimle alınabilecek hale geldi. Oyunun forumunda herkes 1.1.0 patch ertelenmesinden ve 2 ay önce çıkan bir oyunun böyle bir indirime girmesinden dolayı bayağı sövüyor adamlara

Silent Mountain haritasına geçemeyen arkadaşlar bir ay daha beklemesi gerekecek, bu kötü oldu.
  • Oyunu almayı düşünenler Epic Store indirimlerinden 60 tlye alabilir
  • arkadaşlar bir sorum olacaktı. bu oyundaki ilerleme mantığı wildlandsdeki gibi mi?
    yani şöyle diyeyim ben bir üssü temizlediğim zaman orası bana dost olsun istiyorum farcry serisindeki gibi.. ama wildlandsde üssü temizlesem bile orası benim olmuyordu biraz sonra yine düşman askerler oluyordu orada.. breakpoint bu açıdan wildlands gibi mi yoksa farcry gibi mi.. wildlands gibi ise almayacağım o tarzı sevmedim..
  • Epicde 63 tl oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.