Şimdi Ara

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
24.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uplay+ alıp bu oyunu hemde oynamadığım oyunları 1 ay oynarım dedim herifler ekstra 15 dolar para çekmiş hesabımdan. 15 aldığım zaman birde ertesi gün aynı saatte bi 15 dolar daha çekmişler. Kendilerine yazdım hesabınız için tek bi ödeme alınmış gözüküyor diyorlar bankayı falan arasamda para yalan oldu gibi.
    Oyun zaten optimizasyon özürlü. 1080p’de 5700xt ryzen 5 3600 ultimate’de 60 sabitlemek imkansız. Biraz ayar düşürerek 60’a sabitlesemde nadir de olsa kalabalık düşman gruplarında 45’e kadar düşüyor.

Herkesin söylediği gibi tekdüze görevler çeşitlilik yok, hikaye anlatımı yok gibi bişey. Beta da oynanışı sevdiğim için oynamak istedim birazda fakat tek başına bir yerden sonra gerçekten sıkıcı hale geliyor. Güzel yanı grafikleri. Beta da biraz çamur gibi görünüyordu full sürümde daha net ve temiz görüntü var.

Oyunu 6 saat oynamışım, ya co-op birini bulur bitirmeye zorlarım, yada az daha oynar silerim herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar PC de oyuna sahip olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Arkadaşlar PC de oyuna sahip olan var mı ?
    hocam bende red dead redemption 2 çıkana kadar bir kaç gün bununla oyalanayım diyordum ama uygun fiyata satan hiç bir yer yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sismancocuk -- 25 Ekim 2019; 13:23:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

hocam bende red dead redemption 2 çıkana kadar bir kaç gün bununla oyalanayım diyordum ama uygun fiyata satan hiç bir yer yok

Alıntıları Göster
    Arkadaşlarda yada çevrede var mıdır acaba :)

• Oyun Uplay mağazasında Standart sürümde %20,Gold ve Ultimate sürümlerinde ise %30 luk bir indirim aldı.4 Kasım tarihine kadar bu indirimler sürecek.Mevcut indirime ek olarak yeterli Uplay puanınız varsa ek %20 indirim daha uygulatarak Standart sürümünü 172 TL gibi bir fiyata alabiliyorsunuz.Benzer bir indirim Epic Store mağazasında yapılsada indirimsiz fiyatları Epic'te daha yüksek olduğu için aynı indirim oranlarında Uplay fiyatlarının daha uygun olduğunu belirtmem gerekiyor.
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    50tl veririm bu oyuna

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyun Uplay mağazasında Standart sürümde %20,Gold ve Ultimate sürümlerinde ise %30 luk bir indirim aldı.4 Kasım tarihine kadar bu indirimler sürecek.Mevcut indirime ek olarak yeterli Uplay puanınız varsa ek %20 indirim daha uygulatarak Standart sürümünü 172 TL gibi bir fiyata alabiliyorsunuz.Benzer bir indirim Epic Store mağazasında yapılsada indirimsiz fiyatları Epic'te daha yüksek olduğu için aynı indirim oranlarında Uplay fiyatlarının daha uygun olduğunu belirtmem gerekiyor.
    Adam akıllı bir indirime gireydi de red dead redemption 2 gelene kadar oyalanaydık
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Oyuna ne kadarlık bir fiyatı uygun gördüğünüz sizin takdirinizde olan bir durum,oyunu almayı düşünenler olabilir bu nedenle haberdar olmayanlar için indirimi paylaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sismancocuk

Alıntıları Göster
    ben uygun fiyata satıyorum hocam. isteyen iletişime geçebilir
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU]

arkadaslar oyunu satıyorum isteyen iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 31 Ekim 2019; 11:2:23 >
  • Oyun çok mu kötü arkadaşlar değmez mi almaya?

• Uplay indiriminden 107 liraya aldım ekstra %20 indirimde uplay puanıyla oldu ilk izlenim olarak çok beğendim wildlands den fazla bir fark beklemiyordum ama grafik açıdan çok daha iyi buldum özellikle ormanlar yeşillikler çok hoş duruyor araç kullanımındada gelişmeler olmuş wildlands de orman içinde araç kullanmak sıkıntılıyken bunda en sık ormanlık alanda bile gidebiliyorsunuz.

Uplayde eğer 225TL lik bir sepet yaparsanız ekstra 45TL indirim oluyor ama %20 lik indirim kodu kullanılamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 22 Kasım 2019; 9:32:43 >
  • Araç çağırmayı çok zor yapmışlar kamp alanına gidicen kamp kurucan falan wildlands gibi olsaymış diyorum ama adamlar haritayla baya uğraşmış çok güzel mekanlar var bol bol yürüyüp görsünler buraları diye böyle yaptılar demekki tabi haritada halihazırda pekçok araç var.
    Oyun hakkında ön yargım wildlans üstüne birkaç gölge efekti bolca aksesuar silah ve bunlar için bolca mikro ödemeydi ama öyle değilmiş ilk yarım saatte 10 silah bulmuşumdur prone camo özelliğini kullanmak zevkli özellikle karlı yerlerde.
    Düşman dronlarının güçlü olması ve keskin nişancılarında aynı şekilde vurdumu oturtması iyi olmuş bazı çatışmalar çok zor oluyor yani taktiksel wildlandse göre daha önemli.
    Negatif yönler ise etrafta neredeyse hiç sivil yok hep asker bilmiyorum sıkı yönetimle alakalı bir durummu değişecekmi birde haritada bazı bölgelerde sorun var mesela yüksek karlı bir mekandaki kamp alanına nezaman gitsem oyun çöküyor yine farklı bir yerdeki bir kulubede oyun takılıyor ama kamerayı çevirebiliyorsunuz bu bölgeye girince oyunda anlık takılmalar başlıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 23 Kasım 2019; 15:12:33 >

• Black friday indirimi ile çaktım hemen standart sürümü. Bir haftadır oynuyorum ancak şu faction görevlerine pek akıl erdiremedim. Şu anda chapter 3 oynuyorum ancak chapter 1 veya 2'yi oynamak istediğimde harita sıfırlanacak emin misiniz ? gibi bir şey sordu, tırstım, sanırım belli tarihler aralığında güncelleniyor bu görevler ama merak ettiğim şu chapter 1 ve 2'yi kaçırdım mı ? Bilen varsa bir bilgilendirirse çok sevinirim.
  • Oyuna gelen güncellemelerle ne durumda olduğuna bakmak için indirim döneminde satın aldım.Daha önceden çıkış döneminde almıştım fakat Betasına göre değişen fazla bir şey olmadığı için iade etmiştim.Oyunun ilk Raid görevide bugün oyuna eklendiği için açıkcası almamda etkili oldu.Raidlere hazır hale geldikten sonra oyunun mevcut durumu hakkındaki görüşlerimi paylaşmaya çalışırım.
  • Oyun karlı alanlarda sürekli çöküyor özellikle yüksek tepelere çıkınca istisnasız çökmekte buda ubisoft forumlarındaki konusu.
    forums.ubisoft.com
    Game crashes since new update | Forums - Page 35
    https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2156537-Game-crashes-since-new-update/page35

Ghost Rekon:Çökme Noktası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 29 Kasım 2019; 12:35:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Oyundan beklentiniz olmasına sevindim keşke bnde yapabilsem xd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uplayde 121TL şuan %20 indirim koduyla 97TL ye gelir.
  • Arkadaşlar çok acemice bir şey sorucam wildland de 📂 açıyorduk bilgi topladıkça haritada misyon görevleri çıkıyordu bu oyunda soru işaretleri var ama biz görevleri nasıl alıcaz haritada boş boş geziyorum haritada işaretlemek istesek görev yok

Edit:missions bölümünden seçiliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 1 Aralık 2019; 15:25:29 >
  • Slm
    Bu oyunda offline modunda, hikaye oynarken wildlands gibi dron ile düşman işaretleme ve takım arkadaşlarına talimat verip öldürtme yok mu, ileride yetenek vs ile mi açılacak? Bilen var mı arkadaşlar?

Bende şuan takım arkadaşı da yok tek başına mücadele veriyorum Rambo gibi 😂

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.