Şimdi Ara

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
11
Favori
24.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi vpn kullandın hocam? nasıl yaptığını biraz daha ayrıntılı anlatabilir misin? Ekstra bir olayı var mı?
  • takami59 kullanıcısına yanıt
    Ben senelik aldığım, ücretli bir vpn hizmetinden faydalanıyorum. ismini dile getirmek istemiyorum, malum popülerleştikçe yasaklanıyorlar. Vpn uygulamasından Rus sunucusunu seçiyorum. sonra uplay uygulamasını baslatıp login oluyorum. Bundan sonra para birimi ve kampanyalar Rusça gözükmeye başlıyor. Ödeme ekranına geldiğinizde sizden kart bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi yazmanız isteniyor . Bunları rusça yazıyor. O kısımda telefondaki, google ceviri yazılımından faydalandım. tlf kamerasını monitöre dogru tutunca, ekrandaki rusça yazıların anlamları telefon ekranında beliriyor. ismim kart bilgilerimdeki isimle aynı ama adres ve telefon kısmına google'dan aratıp bulduğum , bir Rus üniversitesinin adresini ve tlfnunu yazdım. Hatırladıgım kadarıyla hepsi bu.

Not: Sanırım ödeme işlemleri uplay yazılımının açtıgı web sayfasında gerçekleşiyordu.Yani aslında uplay.ubisoft.com web sitesinde kullanıcı adınızla login olursanız browserdan calısan ücretsiz bir vpn hizmetiylede işinizi görebilirsiniz diye düşünüyorum.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 3 Ekim 2019; 9:7:42 >

• TimFx kullanıcısına yanıt
    Vpn paralımı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    çok teşekkür ederim hocam. breakpoint için denemek istiyordum bende. umarım becerebilirim :D
  • açık betaya kıyasla grafiklerde düzelme var mı?
    VPN ile alındığı konusunda bilgim var fakat bu durum yinede ülkemizde resmi olarak satışının yapılmadığı gerçeğini değiştirmiyor.Açıkcası Uplay+ ile oynanan oyunların birçoğu hesabımda yer alıyor bu nedenle yeni çıkacak olanlar dışında Uplay+ a ihtiyaç duyacağım fazla bir oyun bulunmuyor.Sadece yeni çıkacak olan oyunlarda kullanmayı düşünüyordum fakat o zamana kadarda ülkemizde VPN vs ye gerek kalmadan kullanıma açılacağını düşünüyorum.Ayrıca sizinde bahsettiğiniz üzere ileride bir sorun yaşanıp yaşanmayacağı konusundada bir belirsizlik var ve bu nedenle çok sayıda oyunumun yer aldığı hesabımıda riske atmak istemiyorum.Teşekkürler.
  • 2560X1440P çözünürlükte ULTRA ve ULTİMATE grafik kalitesinde oyun içi benchmark aracı ile elde ettiğim değerler aşağıdadır.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU]Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (2019) [ANA KONU]

Oyun içinde performansı ölçebileceğiniz bir araç yer alıyor fakat şuan Beta aşamasında,Benchmark aracı oyunun geçtiği tüm bölgelerden alınan oyun içi sahnelerden oluşuyor ve oyun hakkında yeterli performans verileri elde etmemizi sağlıyor.Betalara göre Ultra ayarlarda yaklaşık 10 Fps,Ultimate ayarlarda ise 6 Fps civarında bir kazanım gözlemledim.Optimizasyonu önyükleme dosyalarında yer alan ilk gün yaması ile geliştirmişler.Oynanış olarak tam sürümde neler sunduğunu ise oynadıktan sonra paylaşmaya çalışırım.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    Antialiasing 'i açmışmıydınız (2560x1440) . Oyun bayağı çamur gibi görünüyordu onu açınca. Ben kapatıp resulation scale'yi %120 ye cekince görüntü bayagı toparlanmıştı ama genede bir kenar yumuşatmanın eksikliği hissediliyordu. Umarım oyun çıktıgında bu konuda bir düzeltme gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 4 Ekim 2019; 13:20:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimFx

Antialiasing 'i açmışmıydınız (2560x1440) . Oyun bayağı çamur gibi görünüyordu onu açınca. Ben kapatıp resulation scale'yi %120 ye cekince görüntü bayagı toparlanmıştı ama genede bir kenar yumuşatmanın eksikliği hissediliyordu. Umarım oyun çıktıgında bu konuda bir düzeltme gelir.
    Grafik konusunda size katılıyorum. İlk oyun ile arasında tekrar yaklaşık 300tl verecek kadar ne grafiksel ne de içerik olarak bir fark yok. 5-6 tarz görevi bütün haritaya serpiştirmişler. Çok kısa sürede sıkıyor insanı. Karakterlerin arkadan görünüşleri de animasyon yokken çok basit geldi bana. Bu tarz başka bir oyun yok oynamak istiyorum ama pek satın alasım yok. Arada Wildlands'e girip hevesimi alıyorum yetiyor şimdilik.

Tüm ayarlar en yüksekte olup temporal injectıon,anti aliasing ve FidelityFX Sharpening seçenekleri açık olacak şekilde oynuyorum.Özellikle FidelityFX Sharpening bulanık görüntü konusunda iyileştirme sağlıyor.Günümüz oyunlarında klasik köşe yumuşatma seçeneklerinden daha çok Temporal AA yada farklı isimlerde aynı görevi gören çeşitli yöntemler tercih ediliyor.Bunlarda performanstan mümkün olduğu oranda az bir kayıpla nesne kenarlarında tırtıklanmayı önlesede belirli bir oranda bulanıklığa yol açıyor.Bu nedenle oyunda bulanıklığı gidermek için Sharpening ayarını yüksek olacak şekilde kullanmak gerekiyor.Açıkcası bulanıklık konusunda Betadaki kadar bir durum gözlemlemedim,tam sürümde daha keskin bir görüntü var.Resolutıon Scale değerini yükseltmekte alternatif bir çözüm fakat oda önemli bir ölçüde performans kaybına neden olacağı için AA eksikliği olan oyunlar dışında pek kullanmıyorum.

Oyunun NVIDIA FreeStyle desteğide bulunuyor.Oyun içinden programı açarak keskinleştirmeyi istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 4 Ekim 2019; 17:10:25 >

• eyvallah betada oyun içindeki sharpening bende hiç bir halta yaramadı. oyunun antialiasing efekti gerçekten berbattı. netlik gittikten sonra net olmayan yüzeyi kesinleştirmenin bir anlamı yok ki zaten. umarım tam sürümde daha fazla secenek olur.

• Co-op oynamak isteyen olursa eklesinler beraber gireriz hem daha zevkli bir hal alır oyun.

Nickim : Spacemau5
  • Oyun tüm kullanıcılara açıldı ve ardından serverlar çöktü.Herhangi bir güncellemede gelmedi.Oyuna erişim şu an için yapılamıyor.

Düzenleme:Serverlar erişime açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 4 Ekim 2019; 20:12:11 >
  • Ben ps4 te oynadım kontroller call of duty warface kadar akıcı gelmedi
    Tom clancy breakpoint

Hadi Oynayalımyoutube
    #ps4 te en iyi 3 #dns ayarlarını test ettim
    https://www.youtube.com/watch?v=Kfl0FlI7JuA&feature=youtu.be

Call of duty

Hadi Oynayalımyoutube
    #Callofduty #modern #warfare beta online #türkçe oynanış multiplayer #gameplay 2019
    https://www.youtube.com/watch?v=yxwdxzu9WLQ&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ps4 te oynadım kontroller call of duty warface kadar akıcı gelmedi
    Tom clancy breakpoint

Hadi Oynayalımyoutube
    #ps4 te en iyi 3 #dns ayarlarını test ettim
    https://www.youtube.com/watch?v=Kfl0FlI7JuA&feature=youtu.be

Call of duty

Hadi Oynayalımyoutube
    #Callofduty #modern #warfare beta online #türkçe oynanış multiplayer #gameplay 2019
    https://www.youtube.com/watch?v=yxwdxzu9WLQ&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rdr 2 geliyor buna vereceğiniz parayı ona verin

• betaya girmiyordu hiç oyun bile açılmıyordu o sorun çözüldümü
  • Oyun güzele benziyor fakat 300 lira abartılı bir fiyat olmuş
  • Ghost Recon Breakpoint, çıktığı hafta indirime girdi

5 Ekim tarihinde piyasaya çıkan Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı. Yabancı basın tarafından bildirilene göre oyun daha şimdiden indirime girmiş durumda. Normalde 59 dolara satılan oyun, Amazon ve Best Buy gibi sitelerde 49 dolardan satılmaya başlandı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.