Şimdi Ara

Tom Cruise Van Helsing Oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yıl önce Guillermo Del Toro'nun yöneteceği Tom Cruise'un başrolde olduğu yeni bir Van Helsing filmiyle ilgili haberler gelmişti ama Del Toro projeden ayrılınca proje de rafa kalkmıştı. Bugün çıkan haberlere göre Universal şirketi yeni bir Van Helsing ve Mumya filmi için Transformers, Star Trek ve Mission İmpossible 3 gibi filmlerin senaristleri Alex Kurtzman ve Roberto Orci ile anlaşmaya vardı. Tom Cruise yeni Van Helsing filminin hem yapımcısı hem de başrol oyuncusu olacak.

Tom Cruise Van Helsing Oluyor

Yeni Van Helsing filminin ilk filmle bağlantısı olmayacak. Başlı başına yeni bir film olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 2 Mayıs 2012; 2:46:18 >

• Tom Cruise ile ilgili her film haberini koyuyorum siteye biliyorum ama bu adamı da düzenli takip eden bir ben varım galiba o yüzden görev edindim kendime

Önemli olan yönetmenin kim olacağı filmle ilgili. Keşke Guillermo Del Toro çekse acayip bir film izleyebiliriz ama projeye döneceğini pek zannetmiyorum. Tom Cruise'un iyi arkadaşı ikna edebilir yine de.

Del Toro ya da benzer ustalıkta bir yönetmen çekmezse de iyi gişe yapan başka bir Tom Cruise filmi olur işte.

2014-2015'ten önce de gelmez film. Hugh Jackman'ın oynadığı 2004 yapımı ilk filmin devamı niye değil diyen arkadaşlar da olacaktır. bütçsine oranla gişede çok da başarılı olamadığından farklı kadroyla yeni bir Van Helsing deneyecekler muhtemelen.

Tom Cruise'un kariyeri açısından bakıyorum da olaya Del Toro gibi bir yönetmen çekmeyecekse çok da gerekli bir film değil bence. Yani Top Gun 2 ve Görevimiz Tehlike 5 gelecek zaten yeterince devam filmin var Yeni bir serinin başlangıcı olacak olsa da daha önce filmi çekilmiş karakterin filmi çok da gerekli değil bence. Yağmur Adam gibi, Doğum günü 4 Temmuz gibi dramalara yönelmesini daha çok isterim açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koobee24 -- 2 Mayıs 2012; 3:35:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: koobee24

Tom Cruise ile ilgili her film haberini koyuyorum siteye biliyorum ama bu adamı da düzenli takip eden bir ben varım galiba o yüzden görev edindim kendime

Önemli olan yönetmenin kim olacağı filmle ilgili. Keşke Guillermo Del Toro çekse acayip bir film izleyebiliriz ama projeye döneceğini pek zannetmiyorum. Tom Cruise'un iyi arkadaşı ikna edebilir yine de.

Del Toro ya da benzer ustalıkta bir yönetmen çekmezse de iyi gişe yapan başka bir Tom Cruise filmi olur işte.

2014-2015'ten önce de gelmez film. Hugh Jackman'ın oynadığı 2004 yapımı ilk filmin devamı niye değil diyen arkadaşlar da olacaktır. bütçsine oranla gişede çok da başarılı olamadığından farklı kadroyla yeni bir Van Helsing deneyecekler muhtemelen.

Tom Cruise'un kariyeri açısından bakıyorum da olaya Del Toro gibi bir yönetmen çekmeyecekse çok da gerekli bir film değil bence. Yani Top Gun 2 ve Görevimiz Tehlike 5 gelecek zaten yeterince devam filmin var Yeni bir serinin başlangıcı olacak olsa da daha önce filmi çekilmiş karakterin filmi çok da gerekli değil bence. Yağmur Adam gibi, Doğum günü 4 Temmuz gibi dramalara yönelmesini daha çok isterim açıkçası.
    Önceki Van Helsing nasıl izlemeye değer mi?İndirdim ama daha izlemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: drahmet06

İzlemeye değer , güzel filmdir hatta en iyi vanpir filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

quote:

En iyi dediğine göre Alacakaranlık serisini beğenmedin heralde??
  • quote:

quote:

quote:

Beğenmedim tabikide ergen kızların filmi

• Yanlış hatırlamıyorsam Del Toro'nun o projesi Deliliğin Dağlarında üzerineydi.
  • quote:

Güzeldir güzel.Oldukça hoş aksiyon sahneleri vardı.Eh konunun da gideri var hani moruk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepDelver

quote:

Güzeldir güzel.Oldukça hoş aksiyon sahneleri vardı.Eh konunun da gideri var hani moruk.

Alıntıları Göster
    İlk Van Helsing çok başarılı bir filmdi, bakalım onun kadar güzel olabilecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

Yanlış hatırlamıyorsam Del Toro'nun o projesi Deliliğin Dağlarında üzerineydi.

Evet o proje için ayrılmıştı. O filmi de Tom cruise ile yapacaktı ( hatta yapımcı da james cameron idi) ama yüksek bütçesi ve yaş sınırı nedeniyle iptal olmuştu o proje.
  • quote:

quote:

+1
    Bu güne kadar izlediğim en iyi vampir filmi.
    izlemeni şiddetle tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

quote:

+1
    Bu güne kadar izlediğim en iyi vampir filmi.
    izlemeni şiddetle tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Tom'u daha once boyle bir karakterde gordugumu hatırlamıyorum. İlginc olacak. İlk film lezizdi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Campeón

Tom'u daha once boyle bir karakterde gordugumu hatırlamıyorum. İlginc olacak. İlk film lezizdi zaten.

Alıntıları Göster
    çok sevindim üstüne üstlük seri olucakmış ilk film müthişti sonunda güzel bir vampir filmi seyredebilicez...artı tom cruise...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sacma sapan vampirlerVampir dedigin gunes isiginda olur

• quote:

Orijinalden alıntı: schwifty

quote:

quote:

quote:

quote:

Sacma sapan vampirlerVampir dedigin gunes isiginda olur

Alıntıları Göster
    ilk filmde ki atmosfer olsun da kimin oynayacağı umrumda bile olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: double minded

ilk filmde ki atmosfer olsun da kimin oynayacağı umrumda bile olmaz.

Alıntıları Göster
    izlenir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

izlenir..

Alıntıları Göster
    Valla yakışır, izlenir. Gelsin gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Valla yakışır, izlenir. Gelsin gelsin.

Alıntıları Göster
    İlk film çok güzeldi umarım en az buda onun kadar kaliteli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Worm

İlk film çok güzeldi umarım en az buda onun kadar kaliteli olur.

Alıntıları Göster
    gerek yoktu bence ilk film gayet güzeldi neyse inş güzel birşeyler çıkar. ayrıca içinde vampir ve kurtadam karakterlerinin geçtiği en iyi film bana göre karanlıklar ülkesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

gerek yoktu bence ilk film gayet güzeldi neyse inş güzel birşeyler çıkar. ayrıca içinde vampir ve kurtadam karakterlerinin geçtiği en iyi film bana göre karanlıklar ülkesi

Alıntıları Göster
    Filmden haber var mı? Bugün nostalji olsun nedeniyle izliyordum van helsing'in sahnelerini. Gerçekten en iyi drakula ve kurtadam formu bu filmde bulunmaktadır. 2004'te böyle müthiş bir film, böyle harikulade efektler zaten başlıbaşına bir takdir konuusu. BENCE ilk filmin devamı gelmeliydi, ama bu da olur. Takipteyi.m

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.