Şimdi Ara

Toplama Pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncellikle Donanimdan Anlamadığımı Belirtmek İstiyorum ve Yeni Bir Bilgisayar Almayı Düşünüyorum Fakat Özelliklerinde Kararsız Kaldım Yardım Ederseniz Sevinirim Fikirlerinizi Bekliyorum

Not:Sunduğunuz Bilgisayar Özelliklerinin Yaklasık Maliyetini de Yazabilirseniz Çok Sevinirim.. Şimdiden Teşekkür Ediyorum ..

• bütçe ne kadar amd mi istiyorsun yoksa ıntel mi oyun amaçlı bir bilgisayar mı yoksa net ve ofis programları olan bir bilgisayar istiyorsun.çünkü her donanım parçaları isteğe göre değişebilir.biraz daha ayrıntılı yazarsanız daha iyi olur.
  • Tabiki Yazarım Oyun için Fakat Arada da Programlarlada İşim Olucakdır AMD ve İntel mi Demişssin Onu Bilmiyorum Hangisini Önerirsin ?
  • genel olarak ev kullanıcıları amd tercih ediyor daha uygun fiyatları olması sebebi ile ama grafik programları ve programlama ile ilgili düşünüyorsan intel al ama hala bütçeyi yazmamışsın 200 dolarada ekran kartı var 500 dolara da aynı şekil sistem bileşenleri farklı farklı model ve hızlara göre değişiklik gösteriyor.
  • Bütçe Farketmez Sadece Bilmek İstedim Orda..
  • Öncellikle Donanimdan Anlamadığımı Belirtmek İstiyorum ve Yeni Bir Bilgisayar Almayı Düşünüyorum Fakat Özelliklerinde Kararsız Kaldım Yardım Ederseniz Sevinirim Fikirlerinizi Bekliyorum

Not:Sunduğunuz Bilgisayar Özelliklerinin Yaklasık Maliyetini de Yazabilirseniz Çok Sevinirim.. Şimdiden Teşekkür Ediyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLxL -- 26 Haziran 2006; 10:31:31 >
  • bütçe söylemezsen 10 milyarlık bilgisayarı yazar koyarız buraya. yani yaklaşık olarak bir bütçe söylemelisin.
  • kardeş bütçesiz olmaaz bu iş....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.