Şimdi Ara

toplumun son hali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eyyy Türk gençliği silkelen ve kendine gel derin oyunlara alet olma
    http://www.rtuk.tv/bugun.php
    bu mesaj ları yazanlar kendi küçük dünyalarında büyük aynalara bakanlar

• Farkettiyseniz tülin-canerin tvden kalkmasına sadece "kadınlardan" tepki gelmiş.İş, güç yok herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: qtq

Farkettiyseniz tülin-canerin tvden kalkmasına sadece "kadınlardan" tepki gelmiş.İş, güç yok herhalde

annemde akşam eve gelince abooo bi yoruldum bi yoruldum bu gün diyo şunu yaptı bunu yaptım inanmayacam bi daha abi yorumlabaksana yaa tapıyo bunlar
  • bunu tv kanalları kendileri fake e mail adresleriyle çalışanlarına yaptırmıştır.tulin ve caner seyreden bir ev kadınının pc kullanabileceğini hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: strafer

bunu tv kanalları kendileri fake e mail adresleriyle çalışanlarına yaptırmıştır.tulin ve caner seyreden bir ev kadınının pc kullanabileceğini hiç sanmıyorum.

Kesinlikle......
    Bu adamların para için yapmıyacağı şeyler yok.....
  • quote:

bunu tv kanalları kendileri fake e mail adresleriyle çalışanlarına yaptırmıştır.tulin ve caner seyreden bir ev kadınının pc kullanabileceğini hiç sanmıyorum.

Güzel bir tespit
  • quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.