Şimdi Ara

Torrent Programları Güvenilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
14.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH üyeleri Torrent programlarını sorunsuzca kullanabilirmiyim veya bilgisyarıma zarar verir mi güvenilirmidir ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Torrent Programları Güvenilir mi?

Torrentler, büyük dosyaları internet üzerinden paylaşmak için kullanılan bir dosya paylaşım protokolüdür. UTorrent, en popüler torrent istemcilerinden biridir. Ancak, torrent programlarının güvenli ve güvenilir olup olmadığı konusunda endişeler mevcuttur.

UTorrent Güvenli ve Güvenilir mi?

UTorrent'in itibarı, geçmişte güvenlik açıkları ve kullanıcı verilerini takip etmekle suçlanması nedeniyle zarar görmüştür. Ancak şirket, güvenliklerini iyileştirmek için adımlar attı ve günümüzde UTorrent'in güvenli ve güvenilir bir torrent istemcisi olarak kabul edilmektedir.

Torrentler Güvenli ve Güvenilir mi?

Torrent dosyalarının kendileri genellikle güvenlidir. Bununla birlikte, torrentlerden indirilen içerik virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer güvenlik tehditlerini içerebilir. Bu nedenle, yalnızca güvenilir kaynaklardan torrent indirmek ve bir virüsten koruma programı kullanmak önemlidir.

Güvenli Torrent Kullanımı İpuçları

Torrentleri güvenle kullanmak için şu ipuçlarını göz önünde bulundurmalısınız:

• Sadece güvenilir kaynaklardan torrent indir.
    • Bir virüsten koruma programı kullan.
    • İndirmeden önce torrent dosyalarını kontrol et.
    • Kişisel bilgilerinizi torrent istemcileriyle paylaşma.
    • Yalnızca ihtiyaç duyduğunuz dosyaları indir.

Sonuç

UTorrent, güvenli ve güvenilir bir torrent istemcisidir. Ancak, torrentlerden indirilen içerikten sorumlu olduğunuzun ve güvenli kullanım uygulamalarını takip etmenin önemli olduğunu unutmamalısınız.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Hangi yazılımı kullanacağınıza bağlı.
    uTorrent i öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus38

Hangi yazılımı kullanacağınıza bağlı.
    uTorrent i öneririm.

evet u torrent kullanacağım fakat bazı dostlarım programın virüslü olduğunu söylüyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: valiantr50

quote:

uTorrent i öneririm.

evet u torrent kullanacağım fakat bazı dostlarım programın virüslü olduğunu söylüyor .

Yazılım açık kaynak kodlu olduğu için 3. kişiler tarafından değiştirilip tekrar indirmeye sunulabiliyor. Kendi sitesinden indirmeniz daha faydalı olacaktır
  • quote:

quote:

quote:

uTorrent i öneririm.

Yazılım açık kaynak kodlu olduğu için 3. kişiler tarafından değiştirilip tekrar indirmeye sunulabiliyor. Kendi sitesinden indirmeniz daha faydalı olacaktır

anladım fakat benim soruma hayla cevap alamadım u torrent indirsem her hangi bir sorunla karşılaşırmıyım bilgisayarımla iligili.

• quote:

quote:

quote:

quote:

uTorrent i öneririm.

anladım fakat benim soruma hayla cevap alamadım u torrent indirsem her hangi bir sorunla karşılaşırmıyım bilgisayarımla iligili.

Hayır dostum bir sıkıntı olmaz.
    Birçok kişi kullanıyor zaten.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

uTorrent i öneririm.

Hayır dostum bir sıkıntı olmaz.
    Birçok kişi kullanıyor zaten.

Bilgilerini benimle paylaştıgın için teşekürler.

• Hepsi iyi değil dostum kullandığım yok fakat iyi araştır derim virüsü en çok bu yollarla alıyor PC
  • güvenli sitelerden download yaparsan sorun yaşamassın 4 senedir torrent kullanıyorum hiç sorun yaşamadm
  • ben senelerdir utorrent yada bittorrent kullanıyorum ikisinide kendi sitesinden indirip kuruyorum sorun yaşamadım..
  • virüsler torrent programından değilde indirdiğiniz dosyalardan bulaşır genellikle. o yüzden güvenilir sitelerden olumsuz yorum olmamış dosyaları çekmeye gayret edin bişey olmaz.
  • utorrent zararsızdır, ancak utorrent yardımıyla indirdiğiniz dosyalar zararlı olabilir. Bu yüzden indireceğiniz sitelere dikkat ettiğiniz sürece bir sorun olmaz.
  • Yıllardır torrent programları kullanıyorum. Herhangi zararlı bir yanlarını görmedim. Özellikle utorrent'i öneririm bende. Önemli olan ne indirdiğin daha çok. Kaynaklar ve çektiğin dosya, program vs dogruluğu.. utorrent'i rahatlıkla kullanabilirsin.
  • arkadaşlar bende mediaget kullanmaya başladım şuanda dosya iniyor utorrent bende virüs buldu oyüzden kullanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yo_Sun

arkadaşlar bende mediaget kullanmaya başladım şuanda dosya iniyor utorrent bende virüs buldu oyüzden kullanmıyorum

mediaget kraldır arkadaşlar utorrentten üstün özellikleri var
  • uTorrent'te virüs kesinlikle yoktur, resmi sitesinden güvenle indirebilirsiniz.
  • farketmez emin olmak için dosyayı indirdikten sonra virüs taraması yapın hani bi yamuk olursa diye
  • uTorrent i kesinlikle öneririm. Bütün indirmelerimi ordan yapıyorum bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar.
  • utorrent

indirdiğiniz sitelere dikkat edin.birde utorrent veya bitorenti sitelerinden kesinlikle sitelerinden indirin.
  • quote:

DH üyeleri Torrent programlarını sorunsuzca kullanabilirmiyim veya bilgisyarıma zarar verir mi güvenilirmidir ?

Toorent proglari zararsizdir ama ki indirdigin torent dosyalar seni bitirebilir cunku
    Cogu anti virus programi torent dosyalarindaki kucuk virusleri(truva.tojen) gibilerini gormez caktin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.