Şimdi Ara

toshiba a 300 şarz sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar slmlar sarj sorunu dedım ama tam isin icinden cıkamadım o yuzden bı de sıze danısmak ıstedım ilgili notebooku 2008 in sonundan itibaren kullanmaktaydım hiç bi sorunla karsılasmadım aldıgım gunden itibaren batarya +adaptor ıle kullandım cihazı bataryasız kullandıgımdaysa yaklasık 1,5 saat kullanıyordum dun aksam alet bır anda tık dedı ve kapandı , bende adoptere elektık gıtmedıgını ve bataryanın bıtıp kapandıgını dusundum ve adaptoru kontrol ettım ve makınayı tekrar actım , makına win yuklerken tekrar tık dedı ve kapandı , bataryada sorun olabılecını dusunup bataryasız deenedım yine aynı sonucu verdi makına acılmadı , biraz sarj da kalmasını bekledım yine actım bu sefer masaüstüne geldi fakat 3 4 dakka sonra tekrar kapandı , evdekı baska bi makınanın adaptoru ıle denedim bu sefer biraz daha fazla süre dayandı fakat bu seferde corrupt file hatası uyarısı cıktı ve makina yaklasık 10 dakka icinde yine kapandı , daha sonra yine makinayı actım ve win yüklenırken hdd kontrolu yaptırdım bazı dosyaları sildi yerine baska dosyaları yukledi ama yine masaüstünü göremeden kapandı bende daha fazla kurcalamadım ve yakınlardakı bi tamirciye bıraktım , ısı dan olabilecegini ve içini temizliyecegini soyledı ama yaklasık 10 gundur laptop sogutucu ile kullaniyordum aleti ondan oncede arkasına kıtapdan destek yapıp hava almasını saglıyordum isisınıda hep kontrıol ediyordum bi sıkıntı olmamıstı , biraz uzun tuttugum ıçin kusura bakmayın sizce sorun ne olabilir ? tesekkurler slmlar..

• dostum laptop tamircileri var onlara götür temizlik yapsınlar. macun sürsünler. bir şeyi kalmaz. o şekilde fazla dayanacağını sanmıyorum. işini şansa bırakma
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: seco

up

Up'lamanın anlamı yok arkadaş çözümü söylemiş servise veya tamirciye baktırman gerekli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.