Şimdi Ara

toshıba a 300 temızlık :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu kktc nın ücra bir yerınde olmamızdan dolayı ev arkadasımın toshıba a 300 laptop unu asırı ısrarı uzerıne fan temızlıgı yapma işine soyunduk, bilen bır arkadas da yanımızdaydı (daha dogrusu bıldıgını ıddıa eden) neyse baya ugrastık actık kapattık falan, aletı actıgımızda toshıba yazısı cıkıyor ardından da altdakı gıbı bır ekran cıkıyor ve bunu hep tekrar edıyor. sorun nedır aceba :(

toshıba a 300 temızlık :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontrgerilla -- 17 Mayıs 2010; 1:59:45 >

• bu serinin fanı direk olarak sökülmüyor du galiba benim arkadaşda da vardı onun kini de ben temizlemiştim klavyeyi felan söktükden sonra bir iki sltu çıkarmak gerekiyor du ki sonra fana ulaşılabilsin soketleri çıkardıysanız yerine tam oturmadığından kaynaklanabilir.fandan bahsetmiyorum yalnız klavye harddisk vb donanımlar.
  • hdd yi çıkardınızmı?
    çünkü sistem hdd den boot edemediği için ağdan boot etmeye çalışıyo
    biosu girip boot ayarlarını bi kontrol edin
  • valla boot ayarlarından falan pek anlamam ama anlayan arkadaşda cektı gıttı, bız en ıyısı tekrardan sokup takalım bakalım belkı dedıgınız gıbı oturmayan seyler vardır yerıne
  • biosa girmeden f12(bilgisayar acılır acılmaz)ye basarak da sadece o başlangıç için hdd seçebilirsiniz.
  • tamamdır arkadaşlar hallettık, soktuk tekrardan taktık düzeldi alet, arkadaşım hepınızden Allah razı olsun dıyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.