Şimdi Ara

toshiba a100-912'ye Bimeks'ten Süper Kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
0
Favori
28.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben bugün aldım o yüzden herkese hbr vereyim dedim.

yeni açılan (henüz resmi açılışı yapılmadı) bimeks yeşilköy mağazasında aşağıda özellikleri verilen toshiba modeli
    1899$+kdv den
    1560$+kdv ye düşmüş durumda.

Intel Core 2 Duo T7400
    2.16 GHz
    667 Mhz
    2x2MB
    1024MB
    DDR2
    533 Mhz
    120 Gb SATA
    5400 Rpm
    256 Mb
    NVIDIA
    GeForce Go 7600
    15.4 " TRUBRITE
    WXGA
    1280*800
    DVD SUPER MULTI
    BlueTooth
    Kart Okuyucu
    Wireless
    Ent parmak izi okuma
    Windows XP HOME Ed. TR
    2.7 KG
    4 USB - VGA - IEEE 1394 TV OUT

yrn gazetelerde ilanları çıkacakmış. şimdiden hbriniz olsun. fiyat sadece bu mağazada ve kısa bi süre sanırım

Niyeti olan arkadaşlara duyrulur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barycel -- 13 Ocak 2007; 23:22:23 >

• süper kampanya yapmışlar
    A100-847 alacaklar bitmeden buna yetişecekler heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

süper kampanya yapmışlar
    A100-847 alacaklar bitmeden buna yetişecekler heralde
    ankara ankamall bimekste de kampanya varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dremrah85

ankara ankamall bimekste de kampanya varmı acaba?

Alıntıları Göster
    baya sağlam kampanya alıcaklar yaşadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurabi

baya sağlam kampanya alıcaklar yaşadı

Alıntıları Göster
    hatta gördüğüme pişman oldum. biraz daha bekleyip bu makina alınabilirdi fiyat süper. ya biri çıkıp bunun hakkında kötü bişey sölesinde içimi rahatlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurabi

hatta gördüğüme pişman oldum. biraz daha bekleyip bu makina alınabilirdi fiyat süper. ya biri çıkıp bunun hakkında kötü bişey sölesinde içimi rahatlatsın

Alıntıları Göster
    İyi de A100 847 yi, TOSHIBA shop 1GB ram ile birlikte nakit 2400 YTL ye veriyor zaten...

http://resim.donanimhaber.com/m_11556692/mpage_1/key_//tm.htm#11559340

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 14 Ocak 2007; 3:12:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İyi de A100 847 yi, TOSHIBA shop 1GB ram ile birlikte nakit 2400 YTL ye veriyor zaten...

http://resim.donanimhaber.com/m_11556692/mpage_1/key_//tm.htm#11559340

Alıntıları Göster
    nerde 2300ytl.ben ankamall toshiba shopa sordum 2340 ytl nakitte dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: dremrah85

nerde 2300ytl.ben ankamall toshiba shopa sordum 2340 ytl nakitte dediler

Alıntıları Göster
    O Fiyat ya nakittir yada en fazla 6 taksittir.(3+3)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinPeAcE

O Fiyat ya nakittir yada en fazla 6 taksittir.(3+3)

Alıntıları Göster
    Süper kampanya...A100 847 alanlara büyük geçmiş olsun!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth

Süper kampanya...A100 847 alanlara büyük geçmiş olsun!!!

Alıntıları Göster
    1899usd+kdv diyor sitesinde
    günlü kampanya falan mı o yoksa o bimex başka bimex mi

http://www.bimeks.com.tr/promotions.jsp?promotionId=558&productListPageNo=6&sortType=5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 14 Ocak 2007; 13:04:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gren

1899usd+kdv diyor sitesinde
    günlü kampanya falan mı o yoksa o bimex başka bimex mi

http://www.bimeks.com.tr/promotions.jsp?promotionId=558&productListPageNo=6&sortType=5

Alıntıları Göster
    Demin Nautilus Bimeks' de kontrol ettirdim. Öyle bir kampanyanın olmadığını söyledirler.

• quote:

Demin Nautilus Bimeks' de kontrol ettirdim. Öyle bir kampanyanın olmadığını söyledirler.

Alıntıları Göster
    adam yazmış zaten sadece yeşilköy mağazasında diye, bimeks teknoport diye geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_

adam yazmış zaten sadece yeşilköy mağazasında diye, bimeks teknoport diye geçiyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

Telefonları da cvp vermiyor Yeşilköy' ün. Bizzat gitmek lazım olacak.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: furkan_

Telefonları da cvp vermiyor Yeşilköy' ün. Bizzat gitmek lazım olacak.

Alıntıları Göster
    Bugün ugradım sadece teknoportta kampanya ve laptopu bırakın sadece 3,5 ytlye microsoft wireless mause en son cıkanlardan üstü turuculu ve mavi olanlardan satıyorlardı birde msi bluetooth adaptörler sadece 1,5 ytl acayip indirimler var

• quote:

Orijinalden alıntı: regent__

Bugün ugradım sadece teknoportta kampanya ve laptopu bırakın sadece 3,5 ytlye microsoft wireless mause en son cıkanlardan üstü turuculu ve mavi olanlardan satıyorlardı birde msi bluetooth adaptörler sadece 1,5 ytl acayip indirimler var

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: regent__

Ben yarın parayı cebime koyup yarın gideceğim.
    Umarım ellerinde bu laptoptan bahsedilen fiyatta kalmıştır.

• quote:

quote:

Ben yarın parayı cebime koyup yarın gideceğim.
    Umarım ellerinde bu laptoptan bahsedilen fiyatta kalmıştır.

Alıntıları Göster
    bu arada hemen hemen aynı özelliklerde dell laptop var işlemcisi 1.83ghz olanhttp://www.eksa.com.tr/index.cfm?ba=u.search&sel1=BIL&sel2=BIL04&sel3=DELL
    1189dolar +kdv nakitte muhtemelen 1120 ye alırsınız yanında 260ytl lik samsung dijital fotoğraf makinesi ve laptop çantası hediye , marka olarak dell - toshiba sizin için çok bi şey ifade etmiyorsa bence işlemci için bu kadar fark ödemeye değmez (tabi kişisel fikirlere saygı duymak lazım)

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan_

bu arada hemen hemen aynı özelliklerde dell laptop var işlemcisi 1.83ghz olanhttp://www.eksa.com.tr/index.cfm?ba=u.search&sel1=BIL&sel2=BIL04&sel3=DELL
    1189dolar +kdv nakitte muhtemelen 1120 ye alırsınız yanında 260ytl lik samsung dijital fotoğraf makinesi ve laptop çantası hediye , marka olarak dell - toshiba sizin için çok bi şey ifade etmiyorsa bence işlemci için bu kadar fark ödemeye değmez (tabi kişisel fikirlere saygı duymak lazım)

Alıntıları Göster
    bu kampanya laptopu kredi kartı ile almak isteyenler için çok karlı. Ama peşin almak isteyenler bence Toshiba shoptan alsınlar 200ytl kar yaparlar.
    Kredi kartına alış ta Toshiba shopta A100 847 cihazı 2600YTLe bırakıyor. Burada da A100 912 Tek parça halinde bir gb rami ve 120 gb hdd si ile 2600 ytl...

umarım anlatabilmişimdir...

• quote:

Orijinalden alıntı: codexboy

bu kampanya laptopu kredi kartı ile almak isteyenler için çok karlı. Ama peşin almak isteyenler bence Toshiba shoptan alsınlar 200ytl kar yaparlar.
    Kredi kartına alış ta Toshiba shopta A100 847 cihazı 2600YTLe bırakıyor. Burada da A100 912 Tek parça halinde bir gb rami ve 120 gb hdd si ile 2600 ytl...

Alıntıları Göster
    İşlemci farklı arkadaşım iyi kontrol et t7200 degil 7400 var 912 de 2,16 ghz

quote:

Orjinalden alıntı: codexboy

• quote:

Orijinalden alıntı: regent__

quote:

Alıntıları Göster
    farkındayım ama sonuçta ikiside 4mb cache sahipler. yani çok ciddi bir fark olmaz, en azından 200ytl ödemeye değmez diyorum
    quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: codexboy

farkındayım ama sonuçta ikiside 4mb cache sahipler. yani çok ciddi bir fark olmaz, en azından 200ytl ödemeye değmez diyorum
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Kutulu box olarak almaya kalksan 200 ytl fazla versen yine alamazsın o paraya sadece işlemciyi çıkardıysalar 2 yerine 2.16 vardır bi bildikleri

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.