Şimdi Ara

toshiba a100-912'ye Bimeks'ten Süper Kampanya (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
0
Favori
28.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu çekilişlerde tam hikaye ya :) bi cacık çıkmadı!
  • quote:

Orjinalden alıntı: dem0nade

Bu çekilişlerde tam hikaye ya :) bi cacık çıkmadı!

aynen katılıyorum..
    çekiliş olmuyo mu acaba
  • Beyler ben hiç bir çekilişe katılmadım.Hala katılma hakkım var mı ?_
  • malesef çekilşler bitti dün sonuncusu açıklandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: dem0nade

Bu çekilişlerde tam hikaye ya :) bi cacık çıkmadı!

Harbi yav
  • çekilişler daha bitmedi ya..4 çekiliş var toplamda..3 tanesi yapıldı..
  • arkadaşlar kampanya bitti mi?21 in de biticek deniliyodu?kampanyadan istifade edip alan arkadaşlara tekrardan hayırlısı olsun artık A100-912 isimli topiğe tüm sorunlarımızı paylaşabiliriz..hepinizi o topiğe bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: kotu+++

çekilişler daha bitmedi ya..4 çekiliş var toplamda..3 tanesi yapıldı..

bize çıkmaz nasılsa artık size çıkar inşallah evet bi şekiliş daha var arkadaşlar ben yanlış hatırlıyomuşum
  • Kampanya bitmiş anlaşılan. Artık post bile atan yok.
  • E bitsin kampanya artık, bir kampanya biter diğeri başlar =) sıkmayın canınızı..Kampanya dolayısı ile laptop sahibi olan herkese hayırlı olur umarım..tekrar güle güle kullan(alım)ın
  • arkadaşlar okudum yazdıklarınızı da birşey soracam sizlere.ben bi hp aldım burnumdan geldi. içinden ses çıkıyordu, verdim yenisini verdiler. ondanda çıkıyordu onuda verdim.şimdi almadan önce bir kez daha sorayım dedim. TOSHIBA nasıldır? tavsiye eder misiniz? servis açısından olsun dayanıklılığı veya ölü piksel açısından falan. Teknosadan almayı düşünüyorum.

ARKADAŞ SENİN DEDİĞİN MODEL BU

TOSHIBA A100-599, INTEL Core 2 DUO 2.00 Ghz, 1024 RAM, 160 HDD SATA, DVD WR, 15.4' WXGA, NVidia Go 7600 256 MB, windows Vista
    İŞLEMCİ: Intel Core 2 Duo T7200 2.00 GHz - 4 MB,667MHz
    HDD: 160 GB 5400 RPM SATA
    RAM: 1 GB DDR2 RAM - Max. 4.096 MB (533 MHz)
    EKRAN: 15.4" WXGA (1280x800), Toshiba TruBrite
    EKRAN KARTI: nVidia Go 7600 256 MB 512 MB TurboCache
    CD-R / DVD / CD-RW: 8x DVD±RW Dual DL
    Modem : V92 Modem
    Ethernet: 10/100 + Intel (802.11 a/b/g) WLAN
    USB Port çıkışları: 4x USB 2.0, 1 x IEEE1394, TV-out (s-video)
    İşletim sistemi: Windows Vista 32 Bit Home Premium (ENG)
    Ağırlık: 2.7kg
    Pil Ömrü: Lithium-ion , 2 saat
    Bluetooth: Var
    Kart Okuyucu: 5-in-1 kart okuyucu
    Web Cam: -
    Tv Kartı: -
    Garanti: 2 Yıl
    Hediye: Taşıma çantası, Sınırsız Anti-virüs paketi (Computer Associates E-trust)

MAKİNE BU. fiyatı 1699$+kdv ne dersiniz. kıymetli cevaplarınızı heyecanla bekliyorum.

• eski bir hp mağduru olarak sana kesinlikle toshibayı öneririm
  • evet arkadaşım bende toshibayı mutlak surette tavsiye ederim. ben az kalsın hp alıyordum ki kampanya ve forum sayesinde toshibaya yoneldim. harika bir alet. sıfır ses ve mükemmel performans
  • arkadaşlar ne oldu bu kampanyanın 4. çeklişi bilgisi olan var mı?
  • çekiliş hakkında bilgisi olan yok mu?
  • daha çekiliş yapılmadı
  • Ankarada yokmuyumuş bu kampanya?
  • Acil DURUM
    Bende kampanyadan Toshiba laptop alanlardanım. İlk zamanlar hiçbir problem yoktu herşey çok ii gibiydi ama son 1 aydır falan laptop inanılmaz ısınmaya ve kasmaya başladı! Özellikle fanın ve açma kapama tuşunun olduğu olduğu bölüm olan Sol taraf inanılmaz ısınıyor. O kadar ısınıyor ki ısı elimi koyduğum bölüme kadar ulaşıyor ve nerdeyse elimi yakacak derecede rahatsız edici bi ısı veriyor. Herşeyi denedim sistemi formatladım tekrar XP Pro kurdum olmadı, Vista kurdum olmadı hatta Linux Ubuntu versiyonu yükliiyip deniyeyim dedim ama o da nafile! En son çıkan BIOS updateine kadar her şeyi denedim ama hala aynı! Artık oyun bile oynanamaz duruma geldi.bi kaç farklı oyun denedim eskiden çok rahat çalışan oyunlar bile çok kasmaya başladı.Acaba bunun sebebi ne olabilir? sizin başınızada böyle bi durum geldi mi? geldiyse çözüm bulabildiniz mi? Fan aşırı tozlandı ondan ısı artıyor o yüzdende kasma oluyor diyede düşündüm ama bu fanı nasıl temizliyebilirim onuda bilmiyorum. Bilgisayarın fan çıkışları açık kesinlikle önü kapalı değil ve bilgisayarı açalı sadece birkaç dakika olsa bile anında inanılmaz ısınmaya başlıyor. Bilgisayar donanım ısılarını gösteren bi program kurdum.Parçaları tanıyıp görüyor bu donanım ve HDD: 40-45 derece, Temp1: 92-99 derece arası, Temp2: 92-99 derece arası, Core0: 75-90 arası Core1: 75-90 arası ısı falan gösteriyor. Acaba bu değerler normal mi? Kullandığım programın ismi Speed Fan. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulls -- 22 Ocak 2008; 2:57:30 >

• Hayatımın hatası !
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.