Şimdi Ara

toshiba a100-912'ye Bimeks'ten Süper Kampanya (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
0
Favori
28.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardesim adamların dediği bir ürüne iki kampanya uygulanamaz. istersen 463 33 33 ü ara. kanımca sen zaten o ürünü indirimli aldığın için ötekinden faydalanamazsın. bu arada evet ücretsiz vista yüklenebiliyor. tabiki dvd nin ve kargonun ücretini ödemelisin
  • cevabimi tam olarak alamadim.

quote:

Arkadaslar bu makinenin (a100 912) fiyati ne kadar, ne zamana kadar ve nerede boyle. Son olarak bunu kesinlestirir misiniz? Bir de bu modelin islatim sistemi vistaya yukseltilebiliyor mu? (Ucretsiz olarak tabi)
  • dostum yeni açılan bimekste teknoport. dünya ticaret merkezinin karşısı havalimanının orda. 1569 dolar artı kdv. emin değilim ama 21 şubatta bitiyo galiba kampanya. alıcıysan hafta sonuna bırakma işini. dolarda düşük. sırf dolar sayesinde 50-60 ytl daha karlı çıktım
  • Tesekkur ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ege_2048

sırf dolar sayesinde 50-60 ytl daha karlı çıktım

Aman ne kar...
  • çok büyük kar...
  • Ben ankara dayim. Telefonla teknoport dan siparis verebiliyor muyuz? Yani sadece kampanya oradaymis. O kampanya dan yararlanmak icin illa ki magazaya gitmek mi gerekiyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetned

Ben ankara dayim. Telefonla teknoport dan siparis verebiliyor muyuz? Yani sadece kampanya oradaymis. O kampanya dan yararlanmak icin illa ki magazaya gitmek mi gerekiyor?

maalesef öyle dostum illa ki gitmen gerek..ayırtma yapmadıklarını da duymuştum bu topikte..biraz göz atarsan foruma sorduğun sorunun net cevabını alıcaksındır
  • Tesekkur ederim
  • valla kusura bakmayın ezik kardeşlerim biz sizin gibi burjuva ve aynı zamanda artist değiliz. hem çalışıyo hem okuyoruz.
  • quote:

valla kusura bakmayın ezik kardeşlerim biz sizin gibi burjuva ve aynı zamanda artist değiliz. hem çalışıyo hem okuyoruz.

Bu soz hangi cumleye verilen bir cevaptir? Forumda cevap yazmanin bilinen kurallari vardir. Cevap verdiginiz yaziyi da yazinizda belirtseniz daha iyi olurdu.
  • evet arkadaşlar bende A100-912 sahibi oldum sonunda burdaki tüm arkadaşlara tşk ediyorum bilgisayarım şu anda şajda deneme fırsatım daha olmadı
    creative zen 199$+kdv ye alamadım ama gitmişken onu almak istedim 249$+kdv yi gözdem çıkardım harçlıklarımdan biriktirdiğim parayla aldım süper bişe ...
    herkese tekrar tşekkürler

birde saydığım kadarıyla etrafta biraz dağınık istiflemişlerdi ama 58 tane A100-912 saydım.....
  • quote:

valla kusura bakmayın ezik kardeşlerim biz sizin gibi burjuva ve aynı zamanda artist değiliz. hem çalışıyo hem okuyoruz.

Evet biz burjuvayız. 3 kuruşa tenezzür etmeyiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

Evet biz burjuvayız. 3 kuruşa tenezzür etmeyiz.

dalga geçmenin alemi yok o senin için para olmayabilir ama böyle yapılmaz bir insana yakışmaz bana sorar san o miktar bir para baya değerli
    ben bir 10 kurş yüzünden köprüde mahsur kaldım 1,30 lira yüzünden 15 km yol yürüdüm bunlar senin için hiç bişe değildir ozaman valla başka dicek bişe bulamıyom üç beş kuruşa şimdi tenezzür etmeddin ama bunun yarını var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *-*UZMAN*-* -- 16 Şubat 2007; 19:47:15 >

• Böyle bir tartışma başlatmak çok ayıp bence. Kimin ne kadar parayı önemseyeceğine kimse karışamaz. Şahsen bence de 60 70 ytl tenezzül edilecek paralar. Eğer bu paralara tenezzül etmiyorsak gidip sony alalım 2500 3000 euro ya. Ya da daha pahalısını.
  • Selamlar,

Bu başlıktan bir kullanıcıdan ya da okuyucudan bir özel mail aldım. Fakat cevap göndermek istedim ama bir hata ile karşılaşıp gönderemedim. Bu nedenle buraya yazmak istedim. Bana kendi ismini verdiği için de burada kullanıcı isimlerinden kendilerini bulamadım ve özel mesaj da gönderemedim. Eğer kendileri bana çalışır bir adreslerini verirlerse cevabımı o adrese göndermek isterim. Yahoo adresinizi kabul etmedi. Teşekkürler.
  • bu kampanya bitmedi mi hala ya? çok insan güzel bir notebook'a sahip oldu sayesinde ama. benim daha 6-7 ay yolum var yeni bir notebook için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _GreeNEyEs_

bu kampanya bitmedi mi hala ya? çok insan güzel bir notebook'a sahip oldu sayesinde ama. benim daha 6-7 ay yolum var yeni bir notebook için.

yok 21 şubata kadardevam ediyor..
  • arkadaşlar bende akbank ve işbankası kredi kartları var.bu kartların hangisine daha fazla taksit imkanı var?(vadesiz)
  • buyrun 3. çekiliş sonuçları kazanan varmı bakalım

http://www.bimeks.com.tr/news/news_158.pdf

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.