Şimdi Ara

toshiba a100-912'ye Bimeks'ten Süper Kampanya (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
0
Favori
28.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ya ben yanlış yazmışım A100 599 olacak...
    ama fiyatı gayet uygun

edit: evet nova sallamış görünüyor. ama 100 912 almasaydım onu alırdım heralde...güzel bir cihaz. sonuçta bizimkilerle aynı aileden, sadece artıları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizhy -- 11 Şubat 2007; 7:35:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahim_995

quote:

Orjinalden alıntı: kontroller

quote:

Orjinalden alıntı: melihdemirag

nova sallamış biraz ekran kartı 512 değil bizimkiyle aynı arkadaşlar 256 yani aşağıda resmi toshiba sayfası linkinde görebilirsiniz ramide 2x512 bizimki gibi tek

1GB değil ve işlemciside bizimkinden düşük sadece hard diski 160 GB bizden artısı

http://www.toshibatr.com/notebook_detay.asp?modelad=370

boşwer dostum isteyen istediğni alsın biz makinamızla mutluyuz

+1 de benden makinamızla baş başa güzel vakit geçiririz inş, aldık bitti sonuçtaa teknoloji bu ayak uyduramazsn hadi biraz daha bekliyim şöyle olsun böyle olsun kafayı yiyosun zaten düşüne düşüne.o yüzden derim ki tadını çıkarmaya bakınn

kesinlikle katılıyorum

• Selamlar en sonunda bende 912 sahibi oldum dün bimeksten aldım makinayı gercekten çok performanslı sgayet güzel cihaz, birde 1 gb ram daha ekledim kendim içinde kesinlikle 1 gb tek ram var güzel makina her yönden tavsiye ederim
  • Hayırlı olsun,
    1 GB tek/çift olayı da sonsuza dek kapandı sanırım.
    Bunun için de teşekkürler
  • Teşekkürler, evet son nokta kendim taktım bizzat rami
    quote:

Orjinalden alıntı: SBMMT

Hayırlı olsun,
    1 GB tek/çift olayı da sonsuza dek kapandı sanırım.
    Bunun için de teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar... Bimekste hsbc advantage karta taksit yapıyorlar mı bilen var mı? Yapıyorlarsa kaç taksit?
  • 6 taksit yapıyolar arkadaşım hsbc karta
  • arkadaslar bu makınaya 1gb daha rem takmak icin hangı remi takmak lazım regent_ arkabasım sen hangısını aldın marka farkedermı bıde makınan hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: regent__

Selamlar en sonunda bende 912 sahibi oldum dün bimeksten aldım makinayı gercekten çok performanslı sgayet güzel cihaz, birde 1 gb ram daha ekledim kendim içinde kesinlikle 1 gb tek ram var güzel makina her yönden tavsiye ederim

DAHA YETERİ KADAR VARMIYDI.....

YAW Bİ TÜRLÜ GİDEMEDİM ALAMASSAM BU MAKİNAYI KAFAYI YERİM...
  • Arkadaşlar nasipse bu cuma bilgisayarı almaya gidicem stoklar hakkında bilgisi olan varmı

bide bu creative zen 30 gb 1000$ ve üstü alışverişlerde 199$ kampanyası ordada geçerli demi.....

ikisinide almayı çok istiyorum...
  • beyler hemen acele etmeyin yakında doktorlara laptop kampanyası geliyo saglık personline ordada muhtmenelen bu a100-599 modeli kdv dahil 1300$ olacak ona gore az kaldı cok az bekleyin piyasa zaten bıundan sonrada kapısacak hatta kampanyalar falan diger firmalardan hatta o yuzden bimeks nova bu kampanayalrı yapıyolar yanılmayın hemen
    doktora laptop hatta sitemizdede var forumu

• Vallaha doktorlara laptop 1300 dolar.Öğrenciye,işsize,dar gelirliye,sana,bana daha pahalı.Anlamak mümkün değil sanki doktorların parası mı yok?
  • Arkadaşlar ben dün kavuştum güzel laptopuma orda en az 40 tane daha vardı. Bitmiş yeniden getirmişler... Herkese hayırlı olsun, bimeks saolsun
  • Son aldığım habere göre sony ve hp firmalari bimeks deki bu kampanyayı kaçırmayıp geri kalan butun 912 leri almış malaesef kalmamışşşş ..... herkes dağılabilir şimdi kapatalım bu dukkanıda baska başlıa geçelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grouse -- 15 Şubat 2007; 1:31:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı: *-*UZMAN*-*

Arkadaşlar nasipse bu cuma bilgisayarı almaya gidicem stoklar hakkında bilgisi olan varmı

bide bu creative zen 30 gb 1000$ ve üstü alışverişlerde 199$ kampanyası ordada geçerli demi.....

ikisinide almayı çok istiyorum...

soruma cevap verecek biri varmı lütfen... arkadaşlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grouse

Son aldığım habere göre sony ve hp firmalari bimeks deki bu kampanyayı kaçırmayıp geri kalan butun 912 leri almış malaesef kalmamışşşş ..... herkes dağılabilir şimdi kapatalım bu dukkanıda baska başlıa geçelim

ne bu espirimi..

• arkadaslar slm. ben bu sabah erkenden gittim ve aldim. makina canavar gibi suna an sekiz saat olması gereken şarjda. tasarimi daha güzel olsaydi çok dha iyi olurdu ama önemli degil. sabah 20-30 adet daha vardı orada. ama satılıyordu baya. birde 2-15 subat arasında artı 200 dolar hediye çeki diye birşey yok dediler. 2 kampanya bir ürüne uygulanamaz dediler. sorularınız varsa buyurun. bu foruma minnettarım zira burada okuduklarım sayesinde bilgi sahibi oldum ve aldım.
  • şimdi yani bu bilgisayarın yanında creaiteve ze vision 30 gb ı 199$+ kdv e alamıyozmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *-*UZMAN*-* -- 15 Şubat 2007; 21:37:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: *-*UZMAN*-*

quote:

Orjinalden alıntı: Grouse

Son aldığım habere göre sony ve hp firmalari bimeks deki bu kampanyayı kaçırmayıp geri kalan butun 912 leri almış malaesef kalmamışşşş ..... herkes dağılabilir şimdi kapatalım bu dukkanıda baska başlıa geçelim

ne bu espirimi..

iğrençti

• Arkadaslar bu makinenin (a100 912) fiyati ne kadar, ne zamana kadar ve nerede boyle. Son olarak bunu kesinlestirir misiniz? Bir de bu modelin islatim sistemi vistaya yukseltilebiliyor mu? (Ucretsiz olarak tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetned -- 16 Şubat 2007; 11:12:16 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.